KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Descarca serialul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
NiaPictoritaNia
Rank: Pictorita
Mesaje : 78
Reputatie : 5
Data de inscriere : 26/02/2011
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti
Descarca serialul Empty
MesajSubiect: Descarca serialul Descarca serialul Icon_minitimeSam 19 Mar 2011, 05:55

Din cauza ca unele persoane au uploadat serialul tradus de mine pe alte site-uri am fost nevoita sa scot linkurile pt download.

Cine doreste sa descarce serialul, imi poate trimite un mesaj si ii voi da linkurile. Voi incerca sa raspund cat de repede pot.

Daca va vine mai usor imi puteti da add pe mess
Id-ul meu e: kink_koosalagoopagoop [mentionati "seriale coreene"]

Imi cer scuze pentru aceste neplaceri!
Sus In jos
Lee Rae HwaPrintesa mostenitoareLee Rae Hwa
Rank: Printesa mostenitoare
Mesaje : 1805
Reputatie : 1
Data de inscriere : 11/05/2011
Varsta : 27
Localizare : Alba Iulia
Descarca serialul Empty
MesajSubiect: Re: Descarca serialul Descarca serialul Icon_minitimeDum 26 Iun 2011, 01:15

Nia..am intrat pe site`ul vplay...
Am vazut Dream High pana la ep 6, am asteptat 20 min si am dat watch now..am dat sa vizionaez si apoi mi`a venit numaratoarea de la inceput..am mai asteptat 20 min si tot acelasi rezultat 8-|
Ce sa fac? :|
Sus In jos

Descarca serialul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Coreea :: Seriale si filme :: Seriale contemporane :: Dream High-