KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Sala de repetitii pentru circari

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 11:34

Aici circarii isi exerseaza numerele.
Sus In jos
Tudo-RyEditor sef la revistaTudo-Ry
Rank: Editor sef la revista
Mesaje : 2049
Reputatie : 25
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Tulcea
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 11:37

~yang ji~
Eram la repetitii .Tot incercam o noua acrobatie pe sfoara,care nu-mi iesa de loc.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 11:42

~Ho Dong~
Stateam pe banca in sala de repetitii, cu doua pumnale in mana. Numarul meu era sa jonglez cu ele. Dar nu aveam nici un chef sa exersez, asa ca stateam si ma uitam la Yang Ji care isi repeta cuviincioasa numarul. Ma rog, ca nu ii iesea, asta era partea a doua. Intr-un final m-am ridicat si am inceput sa ma joc cu cele doua cutite.
Sus In jos
Tudo-RyEditor sef la revistaTudo-Ry
Rank: Editor sef la revista
Mesaje : 2049
Reputatie : 25
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Tulcea
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 11:48

~Yang Ji~
Tot repetam eu acrobatiile mele.Ce vroia sa easa numai eu stiam.Int-un final ma oprisem deoarece nu mai era nici un loc pe corpul meu unde sa se faca vanatai.Dar eram obisnuita cu asta.Ma uit la Ho Dong si-l vad cum jongla cu pumnalele
-Hei ! Ho Dong ,nu ti-e foame?
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 11:54

~Ho Dong~
Am zarit-o cu coada ochiului pe Yang Ji cum se opreste. Cum? Incapatanata de Yang Ji se opreste cand nu ii iese un numar? Asta nu ii sta in fire. Am continaut sa jonglez cu pumnalele. M-am uitat scurt la ea si am aruncat un cutit pe langa ea, sa o sperii., dupa care pe celalat l-am pus in teaca.
-Aavand in vedere ca am cam tras chiulul, nu pot sa zic ca mor de foame. Dar stii cum se zice, barbatilor le e mereu foame.
Sus In jos
Tudo-RyEditor sef la revistaTudo-Ry
Rank: Editor sef la revista
Mesaje : 2049
Reputatie : 25
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Tulcea
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 11:56

-Deci....vi cu mine ? Eu simt ca mi se lipeste burta de spate . De azi dimineata repet. Poate daca mananc ceva... o sa-mi iasa numarul.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 12:02

~Ho Dong~
-Vin. Dar invata si tu un lucru. Mai opreste-te din antrenament. Cred si eu ca ti se lipeste burta de spate. O sa ajungi piele si os. Doamne-ajuta sa nu ma auda tata, dar ce mai conteaza antrenamentul?
Sus In jos
Tudo-RyEditor sef la revistaTudo-Ry
Rank: Editor sef la revista
Mesaje : 2049
Reputatie : 25
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Tulcea
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 12:07

~Yang Ji~
-Ei da doar sti ce mult imi place atunci cand imi reusesc numerele.In fine sa lasam atnrenamentul aici sa sa mergem.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 12:09

~Ho Dong~
-Cum sa nu stiu? Nici ca te lasi pana nu-ti iese. Lucrezi zi si noapte daca e nevoie. Bine, sa mergem. Stii cumva ce primim azi de mancare.
Sus In jos
Tudo-RyEditor sef la revistaTudo-Ry
Rank: Editor sef la revista
Mesaje : 2049
Reputatie : 25
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Tulcea
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 12:13

~Yang Ji~
-Defapt ma gandeam sa mancam in alta parte.Nu stiu de ce dar astazi vreau sa scap cateva clipe de tot ce inseamna circ.Hai sa mergem la taverna din oras.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 12:16

~Ho Dong~
-Hm, atunci la han sa fie. Si eu as cam vrea sa scap de circ.
Am iesit amandoi din incaperea in care ne antrenam si ne indreptam spre hanul din apropiere.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 13:31

~Hwa Ran~
Bun.. spectacolul a inceput.. acum mai trebuie doar sa ii gasesc si pe restu... oare pe unde o umbla Yang Ji? off fata asta,,, nu sta locului o clipa.. cu cine o semana oare?? ...intru-un sfarsit o zaresc... era cu Ho Dong... oare de ce nu ma mira??
-Unde credeti voi doi ca va duceti??..spun eu pe un ton serios...
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 13:33

~Ho Dong~
Cand sa plecam, a venit Hwa Ran furioasa.
-Sa mancam. E pauza de masa. Am repetat de dimineata, imi tremura mainile si vad stralucirea de metal a cutitelor.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 13:37

~Hwa Ran~
-Imi pare rau pentru voi.. dar va trebui sa lasati masa pentru mai tarziu... stiu ca va e foame.. dar am nevoie de voi pt o reprezentatie.. chiar acum!.. a venit printesa.. si nu o putem lasa sa astepte sau sa ii zic ca circarii is in pauza de masa...asa ca haideti.. urmezi tu..! o sa va gatesc eu ceva dupa.. Grabiti-va!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 13:41

~Ho Dong~
-Eeee, printesa, neprintesa, mi-e somn. N-am chef de spectacol. Ma duc la ea si-i zic sa-si stranga fustele si garzile si sa se intoarca la palat. Sa invete ca de alta data sa nu ma mai deranjeze. Pacat ca daca fac asta, o sa umblu cu fara cap. Deci...s-o facem si p-asta.
M-am indreptat spre camera costumelor si mi-am laut costumul mai bun.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 13:52

~Hwa Ran~
Of of.. si baiatul asta.. cei mai place sa faca pe-a duru.. :)).. e baiat bun totusi.. spun eu in mintea mea uitandu-ma cum se duce spre camera costumelor...
Sus In jos
Tudo-RyEditor sef la revistaTudo-Ry
Rank: Editor sef la revista
Mesaje : 2049
Reputatie : 25
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Tulcea
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeDum 17 Apr 2011, 12:44

~Yang Ji~
Am ajuns in sala de repetitii si toti ne rugam zeilor ca sa nu apara mama.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeDum 17 Apr 2011, 12:48

~Ho Dong~
Eu eram calm, calm... Ca de obicei. Deci nu era un lucru iesit din comun. Doamne imi venea sa le vars apa in cap stresatilor din jurul meu.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeDum 17 Apr 2011, 12:49

~Hwa Ran~
Dar se pare ca rugaciunile voastre nu au dat roade.. ma duc la ei si ii intreb..
-Hyo Schik, Yang Ji, Ho Dong.. imi puteti explica unde ati fost?? spus eu pe un ton serios.. stiati foarte bine ca avem spectacol azi la palat.. si stiti de asemeanea ce important e pt noi sa facem o impresie buna..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeDum 17 Apr 2011, 12:53

~Ho Dong~
-Ah, am fost pana in piata. Aveam nevoie de un pumnal de rezerva. Lama cel vechi se clatina, am zis calm. In plus, de ce sa ne stresam si sa ne speriam degeaba? E doar o reprezentatie. Am mai facut asta de atatea ori. De ce nu ne-ar iesi acum? Mai bine ne odihnim, sa nu fim obositi in timpul reprezentatiei.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeDum 17 Apr 2011, 12:56

~Hwa Ran~
-Ati fost toti pentru o lama?? In fine.. Reprezentatia e la ora 6.. e inca devreme.. puteti sa faceti o pauza.. va e foame? vreti sa va gatesc ceva??
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeDum 17 Apr 2011, 13:00

~Ho Dong~
-Pai... Hyo Shik a mers sa ma ajute sa aleg o lama buna. Iar Yang Ji nu voia sa ramana singura. Deci...
-E abia la ora 6? Aoleu da' mai avem timp. Pana atunci, ca veni vorba de mancare. Stomacul meu face protest.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeDum 17 Apr 2011, 13:02

~Hwa Ran~
-Bun.. deci sa inteleg ca tutoror va e foame.. e si normal.. dupa atatea repetitii.. Si ce var placea sa mancati azi??
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeDum 17 Apr 2011, 13:04

~Ho Dong~
Mda, acum radea de noi ca nu am repetat? Eh, asta e.
-Fa-ne o surpriza. Eu unul nu-s pretentios la mancare, stii doar.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitimeDum 17 Apr 2011, 13:07

~Hwa Ran~
-Da Ho Dong.. pe tine te stiu.. tu mereu ai mancat ce ti-am dat :)))...si intradevar mi-ati fost de un real ajutor :)).. stiu exact ce sa va gatesc.. :)).. spun eu zambind..
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Sala de repetitii pentru circari Empty
MesajSubiect: Re: Sala de repetitii pentru circari Sala de repetitii pentru circari Icon_minitime

Sus In jos

Sala de repetitii pentru circari

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Sala circului» Sala tronului» Sala de spectacole» Sala de petreceri» Sala de sport
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Arborele de argint :: Oras-