KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Sala circului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Sala circului Sala circului Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 11:35

Aici circarii tin spectacole.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 13:00

~Seo Rin~
Ma plimbam alaturi de Seo Maelso si doamna mea insotitoare pe strazile orasului, cand m-am oprit in faza locului in care se tinea circul. Ciudat, dar niciodata nu fusesem aici. M-am intors spre Maelso si i-am spus:
-Mergem la circ.
N-am asteptat vreun raspuns, ca m-am intors si am intrat in sala de spectacol, unde am vazut o femeie.
-Ma scuzati...doamna. Aveti vreo reprezentatie de circ?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 13:09

~Hwa Ran~
Eram in sala de spectacol cand ma opreste cineva.. ma uit.. si imi dau seama ca era din familia regala...era printesa!!!
-Da, Alteta..! Bineinteles ca avem..! Urmati-ma va rog..
Si o conduc spre "locurile de onoare"..erau cele mai bune locuri.. si nu puteam rata o asa ocazie.. trebuie sa ii strang pe toti..nu era planuficat un spectacol chiar acum.. dar trebuie! e printesa..!
-Alteta.. va rog sa ne scuzati.. va dura cateva minute..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 13:12

~Seo Rin~
Am zambit si am aprobat, dupa care am urmat-o pe acea doamna spre locuri.
M-am asezat unde mi-a aratat si m-am uitat la ea.
-Desigur, voi astepta. Probabil am nimerit intr-un moment nepotrivit...
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 13:18

~Hwa Ran~
-Nu.. nu va faceti griji.. reprezentatia va incepe imediat..

Ies eu din sala si ma duc sa-l caut pe Hyo Shik.. sper ca a repetat azi pt ca el va incepe... ma uit grabita prin imprejuriri.. si il vad intr-un colt..stand si mancand un mar..
-Hyo Shik.. trebuie sa vii cu mine.. am nevoie sa incepi o reprezentatie.. chiar acum...
-Chiar acum?? Da' e pauza de masa.. mai tarziu...
-Nu,nu,nu... acum!.. imi pare rau.. dar a venit printesa.. si vrea sa vada un spectacol.. nu o putem lasa sa astepte prea mult.. iti pregatesc eu dupa ceva de mancare.. haide... tu incepi..! Grabeste-te!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 13:27

~Seo Rin~

Asteptam linistita pe locul meu. Rusinica sa-mi fie, apar asa, hop si eu, si iau oamenii pe neasteptate. Ce sa fac daca mi s-a nazarit asa, brusc, sa vad un spectacol? In plus, aceasta trupa era vestita pentru acrobatii sai incredibili.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 13:34

~Hyo Shik~
Incep eu reprezentatia... noroc ca repetasem mai devreme ca altfel... nici nu vreau sa ma gandesc.. :))...imi iesea o mare branza :))... trebuia sa iasa perfect.. doar reprezentatia era pentru printesa... nu stiu de ce.. dar printesa imi amintea de cineva... imi parea familiara..dar nu-mi puteam da seama de unde..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 13:38

~Seo Rin~
Am zambit cand un tanar a aparut pe scena, imbracat in costum de circ. L-am analizat atent si ceva din baiatul asta mi se parea cunoscut. Dar oare ce? Oare de unde? Am lasat intrebarile deoparte si am intrebat vesel.
-Care este numele tau?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 13:40

~Hyo Shik~
-Han Hyo Shik este numele meu Alteta!.. spun eu uitandu-ma in jos..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 13:47

~Seo Rin~

Am facut ochii mari de uimire... Nu se poate. Chiar daca eram foarte mica, imi aduc aminte ca in urma cu vreo 14-15 ani a fost mare zarva cand prim-ministrul Han a fost ucis, iar fiul sau a fugit in oras. Sa fie oare...? Oare un fiu de Prim-ministru sa ajunga circar? Am ramas masca, nestiind ce sa mai zic.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 13:50

~Hyo Shik~
Am vazut ca printesa a facut o fata cam ciudata cand iam spus numele meu.. asa ca am indraznit si am intrebat-o:
-Alteta.. s-a intamplat ceva?? am spus ceva gresit?
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 13:53

~Seo Rin~

Am inspirat adanc si am clipit lung.
-Nu, n-ai zis nimic gresit.
Am inghitit in sec si am intrebat intr-un sfarsit.
-Stiu ca o sa sune ciudat, dar... cum il cheama pe tatal tau?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 13:58

~Hyo Shik~
Mi se parea extrem de ciudat ca ma intreaba de tatal meu.. dar totusi iam raspuns:...
-Pe tatal meu? Han Byun Sik..Dar de ce ma intrebati Alteta??
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 14:03

~Seo Rin~

Intradevar, am avut dreptate. Era fiul fostului prim-ministru.
M-am intors spre Maelso, garda mea de corp si i-am zis in soapta, cat sa auda doar el.
-Realizezi cine este? E fiul fostului prim-ministru.
Maelso era mai mare decat mine, deci probabil stia.
M-am intors spre baiatul din mijlocul scenei si am spus.
-Pentru ca stiu cine e tatal tau. Stiu cine esti de fapt.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 14:07

~Hyo Shik~
:O:O... Poftim?? Am ramas masca.. acum ce sa fac?? ce spun??? nu pot sai confirm banuiala...
-Alteta.. imi cer scuze.. dar nu stiu despre ce vorbiti.. tatal meu a fost circar ca si mine.. numai daca lati cunoscut aici la circ.. [da..stiu.. e o minciuna cam mare.. dar nu puteam permite sa stie..]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 14:11

~Seo Rin~
Nu-mi prea venea sa cred. Era o coincidenta prea mare... Trebuia sa-mi confirm banuiala...
-Nu. Nu poate fi alt Han Byun Sik. E fostul prim-ministru, asasinat in urma cu 15 ani. Iar tu esti fiul lui, care a fugit cu o servitoare. Am dreptate? Te rog sa nu ascunzi asta... In plus, te-as putea ajuta? Prim-ministrul a fost un om de incredere al Maiestatii Sale.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 14:17

~Hyo Shik~
off..nu mai pot ascunde.. asta e ..deacum trebuie sa spun adevarul...
-Da..aveti dreptate Alteta.. eu sunt acela.. imi cer scuze ca vam mintit.... eu sunt fiul fostului Prim-ministru...
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 14:23

~Seo Rin~
-Nu trebuie sa iti ceri scuze... in orice caz...am inceput, dupa care am tras aer in piept. Am venit aici sa vad circul...
Aveam nevoie de ceva timp sa ma gandesc la asta. La palat nu se putea intoarce. Prim-ministrul a fost acuzat pe nedrept si ucis, deci...
In plus, Hyo Shik nu arata rau chiar deloc. Din contra, era tare frumusel.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 14:32

~Hyo Shik~
Dupa ce am terminat de vorbit cu printesa.. imi incep eu numarul.. eram putin zbuciumat de ce se intamplase mai devreme.. dar mi-a iesit bine pana la urma... termin eu.. ma duc la printesa si ii spun..:
-Alteta.. numarul meu s-a terminat.. va las in compania prietenului meu Ho Dong.. vizionare placuta.. Ma scuzati..
...si ies eu din sala..
Sus In jos
MinConcubina Sukbin [rang 2]Min
Rank: Concubina Sukbin [rang 2]
Mesaje : 943
Reputatie : 3
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Galati
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeDum 17 Apr 2011, 02:15

~Eun HO~
Ma pregăteam sa îmi fac numărul eram relaxat am făcut asta de multe ori de ce ar fi ieșit prost acum?Toata lumea era agitata mi se părea ciudat sa existe un om calm intre atatia oameni agitati.
-Ce ați pățit?ii intreb eu nedumerit
Nimeni nu imi raspunse daca ar fi fost ceva grav mi-ar fi raspuns .Era timpul sa imi fac numarul priveam cu atentie multumimea.,,Nu se poate asa ceva,, imi spuseram in gand m-am mai uitat odata ca sa ma asigur ca am vazut bine era chair ea.Printesa Seo Rin era in public si ma privea .Am stat 10 secunde ca sa ma linistesc.Am inceput numarul se pare ca nu doar eu eram agitat,frumosul meu cal era la fel de emotionat ca si mine.Era greu sa faci totul bine cand te priveste o printesa.Numarul a iesit bine dar nu stiam ce sa fac : sa ma duc la ea si sa o salut? sa ii aduc ceva de mancare?.Ce sunt cu ideie astea stupide mai bine fug cat mai pot.Am multumit publicului pentru aplauze si am plecat fara sa mai privesc in spate la frumoasa printesa care m-a vrajit.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeDum 17 Apr 2011, 04:21

~Seo Rin~
Am urmarit zambind si aplaudand reprezentatiile. Oau, chiar ca se pricepeau, probabil au avut nevoie de mult antrenament. Am urmarit tot spectacolul, dupa care am intrebat-o pe doamna draguta de dinaintea spectacolului:
-Ma scuzati... as putea sa le multumesc personal artistilor pentru reprezentatie, si sa le platesc fiecaruia?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeDum 17 Apr 2011, 04:24

~Hwa Ran~
-Alteta.. da.. bineinteles.. ii chem imediat pe toti.. ar fi onorati....
Sus In jos
MinConcubina Sukbin [rang 2]Min
Rank: Concubina Sukbin [rang 2]
Mesaje : 943
Reputatie : 3
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Galati
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeDum 17 Apr 2011, 04:28

~Eun HO~
auziseram discutia dintre printesa si Hwa Ran parea mai buna decat celalalte prințese infumurate. ma gandeam cum o sa dau ochi cu ea sau mai rau cum o sa ii multumesc?cred ca ar fi mai bine sa fug si sa ma intorc mai tarziu dar poate revine a 2 a zi asa ca nu am scapare.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeDum 17 Apr 2011, 04:35

~Seo Rin~
Am zambit si am pipait cu mana saculetul cu pietre pretioase agatat in voalurile fustei mele. Am urmat-o pe doamna draguta cu privirea. Am asteptat sa se intoarca acei oameni incredibili.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitimeDum 17 Apr 2011, 04:38

~Hwa Ran~
M-am dus si iam strans pe toti.. erau entuziasmati de ideea ca vor fi platiti in plus..
-Alteta.. i-am adus.. (si am arat cu mana spre circari..)
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Sala circului Empty
MesajSubiect: Re: Sala circului Sala circului Icon_minitime

Sus In jos

Sala circului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Sala de repetitii pentru circari» Sala de spectacole» Sala de petreceri» Sala de sport» Sala de prim-ajutor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Arborele de argint :: Oras-