KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Taverna

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Tudo-RyEditor sef la revistaTudo-Ry
Rank: Editor sef la revista
Mesaje : 2049
Reputatie : 25
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Tulcea
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeSam 16 Apr 2011, 11:54

Rezumarea primului mesaj :

Aici este taverna sau hanul. Puteti sa va cazati ,sa mancati sau sa beti.
Sus In jos
AutorMesaj
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:16

~Hyo Shik~
Yang Ji.. da.. se poate spune si asa.. am hoinarit... dar mai mult prin gradina.. si da Ho Dong.. sa terminat foarte bine.. ce ziceti de inca un rand.. fac cinste :)).. spun eu zambind..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:23

~Ho Dong~
-Cred ca s-a terminat foarte bine, daca esti asa vesel...
Atunci am auzit niste oameni din spatele meu vorbind:
Om1[ lol ]: Hei, sora mea e servitoare la palatul printesei Seo Rin. Mi-a zis ca a auzit cum regina ii spunea printesei sa se marite cu lordul Chun Ran, fiul prim-ministrului si ca o printesa trebuie sa se casatoreasca numai pentru politica.
Om2: Adevarat?
Om1: Am incredere in sora mea.

~Ho Dong~
-Ahm, Hyo Shik, baga-ti degetele in urechi.
Sus In jos
Tudo-RyEditor sef la revistaTudo-Ry
Rank: Editor sef la revista
Mesaje : 2049
Reputatie : 25
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Tulcea
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:25

~Yang Ji~
-O vaii de ce o vrea regina asa? Hmm nu-mi place
Sus In jos
EvelynaKNGInfirmieraEvelynaKNG
Rank: Infirmiera
Mesaje : 399
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Tulcea
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:27

~Shi Suk~
-Cu...Cumm.....Lordul Chun Ran se casatoreste?:(......
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:31

~Hyo Shik~
-Poftim!?!?! nu poate fi adevarat!! infuriat ma duc la omul acela si il intreb:
-Esti sigur de ceea ce spui?!? Printesa intradevar se casatoreste?!
Om 1: Mie asa mia zis sora mea.. ea lucreaza acolo.. nu ar avea de ce sa ma minta..
-Nu se poate asa ceva! ma intorc la masa si nervos.. zic:
-Cum e posibil?? mia zis ca nu se va casatori doar din principii politice! mia zis ca ma iubeste! acum aud asta!?! si dau cu pumnul in masa..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:35

~Ho Dong~
-Aish... naspa situatie. Hyo Shik calmeaza-te. Stii foarte bine ca o printesa nu poate incalca porunca parintilor ei. Daca ea ti-a zis ca te iubeste, nu inseamna ca isi poate risca pozitia ignorand ce ii spune Maiestatea sa.
-Shi Suk nu-mi zi ca te-ai indragostit de lordul Chun Ran...
Sus In jos
Tudo-RyEditor sef la revistaTudo-Ry
Rank: Editor sef la revista
Mesaje : 2049
Reputatie : 25
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Tulcea
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:37

~Yang Ji~
-Nu pre aimi place casatoria din motive politice.E atat de nedreapta.
Da va lovit pe toti virusul asta .
Sus In jos
EvelynaKNGInfirmieraEvelynaKNG
Rank: Infirmiera
Mesaje : 399
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Tulcea
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:41

~Shi Suk~
-Cumm.....indragostita...ce ai Ho Dong cred ca si-a facut efectul foarte bine vinul ala...[ahhh doamneee de ce reactionez asa cum pot sa cred ca poate fiul prim-ministrului sa ma iubeasca....:( ]
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:45

~Hyo Shik~
-Da stiu Ho Dong ca nu se poate impotrivi.. dar azi mia zis altceva.. in fine.. am fost un prost cand am crezut ca va fi ceva.. era prea frumos ca sa fie adevarat.. spun eu dezamacit..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:48

~Ho Dong~
Ah, mai bine ma imbatam sa nu ii mai aud cum se plang ca au necazuri in dragoste azi toata ziua auzisem numai chestii din astea...
Am mai dat un pahar pe gat, si inca unul:-" ma rog le-am intins si lor, care vrea, sa ia, care nu, nu...
Ideea e ca m-am cam facut varza.
Sus In jos
EvelynaKNGInfirmieraEvelynaKNG
Rank: Infirmiera
Mesaje : 399
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Tulcea
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:53

~Shi Suk~
-Ai dreptate Ho Dong....da si mie o cupa....[macar daca ma fac manga nu mai stiu de nimic...]
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:55

~Hyo Shik~
Adica daca toata lumea se imbata eu de ce nu? ma intreb cum o sa ajungem noi acasa.. da asta-i partea a doua.. am luat si eu o cupa si am dat-o pe gat... a fost urmata de inca una... si inca una.. pana am pierdut numaratoarea:))..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:58

~Ho Dong~
Eram cam...manga. Adica oarecum stiam ce e cu mine, dar faceam ce imi tuna. Nu eram beat in genul nu stiu cum ma cheama...
-Ah, si viata e asa ciudata...si face asa...numai ce vrea ea... am inceput eu stand cu capul pe masa.
Sus In jos
EvelynaKNGInfirmieraEvelynaKNG
Rank: Infirmiera
Mesaje : 399
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Tulcea
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 12:04

~Shi Suk~
-Mam cam ametit de tot...cine ne mai duce pe noi acasa:(
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 12:07

~Hyo Shik~
Cum stateam cu capu pe masa acolo.. dintro data imi trece imaginea lui Hwa Ran prin minte.. nu-i a buna.. probabil isi face griji... dar e si nervoasa.. ametit cum eram.. imi ridic capul de masa.. si zic..
-Aa.. cred ca e timpul sa ne ridicam si sa plecam.. nu credeti?? Hwa Ran probabil isi face griji pentru noi.. si cu siguranta e si nervoasa.. cat o fi ceasu oare??...
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 12:09

~Ho Dong~
-Ah, chair trebui? Nu sunt sigur ca pot sa ajung acasa in picioare...poate in aptru... am mormait cu capul inca pe masa.
Sus In jos
EvelynaKNGInfirmieraEvelynaKNG
Rank: Infirmiera
Mesaje : 399
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Tulcea
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 12:11

~Shi Suk~
-Eu nu sunt chiar asa de rau ca voi...inca mai tin minte cate cupe am baut...sau...nu chiar,dar cred ca ajung acasa pe 2 picioare....
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 12:17

~Hyo Shik~
-Do Hong.. aa.. adica.. Hi Dong.. nu nu.. aa.. Ho Dong.. asa!.. in 4 picioare in 7 cum o fi trebuie sa ajungem acasa.. nici nu vreau sa ma gandesc ce o sa ne faca Hwa Ran.. e ea ingaduitoare dar pana la un punct.. nu esti de acord cu mine?? si tu o cunosti foarte bine,.. si stii cei poate pielea mai ales cand vine vorba de noi..spun eu lasandumi usor capu pe masa..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 12:24

~Ho Dong~
-A da? Bine, hai sa mergem...da' ma cari in spate? am zis eu abia deschizand ochii.
Sus In jos
EvelynaKNGInfirmieraEvelynaKNG
Rank: Infirmiera
Mesaje : 399
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Tulcea
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 12:26

~Shi Suk~
-Si pe el cine il cara?..[zic eu razand....radeam intruna....dar nu stiu de ce ca nu era nimic de ras ci de plans]
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 12:28

~Hyo Shik~
-Eu debea ma pot cara pe mine... dapai si pe tine :)).. mergi si tu in patru labe si asta e,.. :)).. sa vad ce fata o sa faca Hwa Ran cand o sa te vada ca vii in halu asta :))) spun eu razand
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 12:30

~Ho Dong~
-Da' nu pot sa dorm aici? Hangita e cam batrana pentru gusturile mele, dar asta e... Daca nu, merg numa' pe langa garduri. Am inceput si eu sa rad ca un nebun.
Sus In jos
EvelynaKNGInfirmieraEvelynaKNG
Rank: Infirmiera
Mesaje : 399
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Tulcea
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 12:33

~Shi Suk~
-Haide o data nu mai rade atata ca in ritmul asta mai ajungem maine dimineatza...ce ne facem noi cand o sa ne vada Hwa Ran in halul asta...:(
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 12:35

~Hyo Shik~
Ho Dong.. cum sa dormi aici?? da doar nai inebunit.. ce explicatie ii dau eu lui Hwa Ran daca ma intreaba de tine.. ii zic: "Pai.. sa vezi... ca era prea bat ca sa mai vina acasa si a ramas sa doarma la han.. " cum crezi ca o sa sune asta? pai ma scoate in suturi si ma pune sa vin dupa tine.. si o sa dormim amandoi afara si nici mancare nu mai primim.. asa ca hai.. fa un efort si scoalate :)).. ca trebuie sa mai ajungem si acasa :))..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 12:40

~Ho Dong~
-Bine hai...dar sa stiti ca gardul e al meu! am zis razand obosit. Mi-e sooomn. Pai si tu ca un prieten bun ai veni cu mine, nu-i asa? Sa-mi tii de urat, sa visez frumos... [Ok, e tare beat lol ]
-Apai ma ridic... Si sa mergem...ca nu stau mult in picioare.
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Taverna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Taverna Taverna - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos

Taverna

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Arborele de argint :: Oras-