KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Palatul printesei Seo Rin

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeDum 17 Apr 2011, 04:38

Aici e palatul printesei Seo Rin.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 10:40

~Seo Rin~
Am ajuns in apartamentele mele, cu inima batand de sa-mi sara din piept. Eram fericita. M-am asezat, dar am auzit o servitoare strigand ca vine Inaltimea sa regina, asa ca m-am ridicat din nou, sa o salut.
-Salutarile mele, mama. Cu ce ganduri pe la apartamentele mele?
Sus In jos
YongJurnalist la revistaYong
Rank: Jurnalist la revista
Mesaje : 2119
Reputatie : 14
Data de inscriere : 03/01/2011
Varsta : 26
Localizare : iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 10:44

Shim Pi
-ei bn draga mea Seo Rin,am vazut cat de bn te intelegi cu lordul Chun Ran..asa k voiam sa te intreb..relatia voastra..e mai moolt dekt cea de prietenie?cu sinceritate
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 10:48

~Seo Rin~
Dumnzeule si asta ce insemna? Ca voia sa ma casatoresc cu Chun Ran? Iar incepea cu chestia asta cu mariajul?
-Mama...nu stiu...
Ce era sa-i spun? Ca eu vreau sa am marit cu un circar?
Sus In jos
YongJurnalist la revistaYong
Rank: Jurnalist la revista
Mesaje : 2119
Reputatie : 14
Data de inscriere : 03/01/2011
Varsta : 26
Localizare : iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 10:54

Shim Pi
-ma uitam la Seo Rin si la un moment dat i-am zis:
-nu cont ce vei spune acum,dupa toate cele intamplate,eu cred k va potriviti de minune si in plus lordul chun ran este un barbat perfect pt tn,il cunosc foarte bn!si sa iti zic ceva:nicio printesa nu se casatoreste din dragoste!!sa tii minte si sa bagi la cap!!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:00

~Seo Rin~
Am inchis ochii. Bineinteles...ma asteptam la asta. Nu imi placea, dar nu aveam suficienta putere sa ma opun mamei sau talaui meu.
-Prea bine, daca asta e voia, am spus gatuit.
Sus In jos
YongJurnalist la revistaYong
Rank: Jurnalist la revista
Mesaje : 2119
Reputatie : 14
Data de inscriere : 03/01/2011
Varsta : 26
Localizare : iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:02

Shim Pi
-prea bine!voi vorbi si cu tatal tau si vom stabili toate detaliile!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:07

~Seo Rin~
-Fie asa cum spui mama, binele Sillei e binele meu, am zis cu vocea putin tremurata si am inceput sa-mi musc buza.
Sus In jos
YongJurnalist la revistaYong
Rank: Jurnalist la revista
Mesaje : 2119
Reputatie : 14
Data de inscriere : 03/01/2011
Varsta : 26
Localizare : iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:09

Shim Pi
-fie cum zici tu!maine voi anunta in sala tronului hotararea mea!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:25

~Seo Rin~
-Prea bine, mama. Ma voi supune dorintei tale, pentru binele regatului.
Sus In jos
YongJurnalist la revistaYong
Rank: Jurnalist la revista
Mesaje : 2119
Reputatie : 14
Data de inscriere : 03/01/2011
Varsta : 26
Localizare : iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:28

Shim Pi
-ma ridic si dau sa plec.ma intorc usor spre ea si ii zic incet :asta-i viata de printesa!nai cum sa alegi!si plec mai departe,trecand cu mandrie pe langa slujitoare.zicand in mintea mea:se vede k nui conv..da ce sa-i faci?asta e!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeJoi 21 Apr 2011, 11:30

~Seo Rin~
-Da, mama. E de datoria mea ca printesa sa imi traiesc viata pentru binele regatului.

LATER EDIT: [a doua zi]
Am ajuns inapoi la palat. Slava Domnului ca trecusem neobservata. Mergeam spre camera mea, sa merg sa ma schimb de hainele astea. Dupa ce am terminat si m-am aranjat, o servitoare a venit sa ma anunte ca se facea o intrunire in sala tronului...Ah, sfinte Buddah, a venit momentul...
Sus In jos
MinConcubina Sukbin [rang 2]Min
Rank: Concubina Sukbin [rang 2]
Mesaje : 943
Reputatie : 3
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Galati
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeVin 22 Apr 2011, 09:59

>Mi Chu<
trebuia sa o pregatesc pe Seo Rin pentru nunta as fi facut-o cu mare drag daca nu ar fi fost casatorie politica dar tot trebuie sa o pregatesc.
-Seo Rin o sa arati bine nu asta e problema.Eu vroiam sa stiu u il iubesti pe lord?
Sus In jos
YongJurnalist la revistaYong
Rank: Jurnalist la revista
Mesaje : 2119
Reputatie : 14
Data de inscriere : 03/01/2011
Varsta : 26
Localizare : iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeVin 22 Apr 2011, 10:06

Shim Pi
-m-am grabit spre palatul printesei pt a o pregati pt nunta!am ajuns la palatul printesei...cei drept cam tarziu..dar a fi regina ins si alte responsabilitati.cand am ajuns acolo,am vazut-o pe mi chu k vorbea cu printesa!am facut un gest de placaciune in semn de salut si m-au invitat sa iau loc!printesa arata minunat!era superba!
-printesa!arati foarte frumos!
Sus In jos
MinConcubina Sukbin [rang 2]Min
Rank: Concubina Sukbin [rang 2]
Mesaje : 943
Reputatie : 3
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Galati
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeVin 22 Apr 2011, 10:09

>Mi Chu<
-Inca nu este gata o sa ma duc sa aduc un colier special pentru Seo Rin.am spus uitandu-ma urat la Shim Pi
m-am uitat in urma la Seo Rin si dupaia am iesit
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeVin 22 Apr 2011, 10:16

~Seo Rin~
Trecusera doua saptamani, atat de repede...Nu am mai avut cum sa-l vizitez pe Hyo Shik, am fost prinsa cu pregatirile de...nunta. Oricum aveam eu planul meu...
-Ca sa fiu sincera...nu. Dar ma vei sustine? Am un plan...
A ajuns si mama, dar in scurt timp matusa a plecat... In curand era timpul sa plec si eu...
Sus In jos
YongJurnalist la revistaYong
Rank: Jurnalist la revista
Mesaje : 2119
Reputatie : 14
Data de inscriere : 03/01/2011
Varsta : 26
Localizare : iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeVin 22 Apr 2011, 10:27

Shim Pi
-vedeam k este trista...dar nu avea incotro..
-seo rin,stiu k iti ste greu sa accepti o casatorie politik...dar nu ai ce face...asta ins sa fii printesa!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeVin 22 Apr 2011, 10:31

~Seo Rin~
-Bine, mama...am inteles...dar pot sa fiu singura cateva minute? Sunt ultimele mele cipe cat inca sunt nemaritata, si as vrea sa le petrec singura...
Sus In jos
YongJurnalist la revistaYong
Rank: Jurnalist la revista
Mesaje : 2119
Reputatie : 14
Data de inscriere : 03/01/2011
Varsta : 26
Localizare : iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeVin 22 Apr 2011, 10:32

Shim Pi
-siasa nu se simtea foarte bn asa k am decis sa ies afara!si am iesit
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeVin 22 Apr 2011, 10:35

~Seo Rin~
Am incuviintat zambind si am asteptat ca mama sa imi paraseasca palatul. Am dat toate servitoarele afara, si am pus-o doar pe una, ceva mai inteleapta si mai credincioasa sa stea in camera. I-am explicat tot, ce sa faca si ce nu, si am inceput sa fac schimb de haine cu ea. O machiam, cand am auzit usa si am facut ochii mari.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeVin 22 Apr 2011, 10:39

~Hwa Ran~
Am avut noroc ca Shin Pi a iesit din camera si eu am putut intra... ce noroc pe capu' meu..:))... intru eu si spun:
-Nu va speriati Alteta! Sunt eu Hwa Ran.. am venit sa discut cu dumneavoastra.. va rog!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeVin 22 Apr 2011, 10:43

~Seo Rin~
Femeia asta...era Hwa Ran din trupa de circ... Dar tot am ramas cu gura cascata si desi insista sa nu ma sperii, eram totusi foarte stresata in caz ca mi se strica planul...
-Da...daca...spui ceva despre asta... am inceput eu blabaindu-ma, cu inima cat un purice.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeVin 22 Apr 2011, 10:46

~Hwa Ran~
-Nu va faceti griji Alteta.. tocmai despre asta am venit sa discutam.. despre nunta.. am vrut sa discutam cu Alteta Voatra.. nu va pot explica... dar nu puteam sa nu vorbesc cu dumneavoatra inainte sa va casatoriti.. eu stiu ca il iubiti pe Hyo Shik.. si ca nu veti fi fericita cu lordul Chun Ran.. si credeti-ma ca daca as putea sa fac ceva sa va casatoriti as face-o cu cea mai mare placere.. dar sa inteleg ca aveti un plan?
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeVin 22 Apr 2011, 10:48

~Seo Rin~
Am rosit cand a pomenit ca il iubesc pe Hyo Shik.
-Pai crezi ca sunt degeaba imbracata in servitoare? Iar servitoarea de acolo in hainele de mireasa? Fug... Fug de la nunta, cand lumea nu e atenta. Dar Hyo Shik nu stie.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitimeVin 22 Apr 2011, 10:50

~Hwa Ran~
Asta e un gest indraznet.. se vede ca il iubiti.. nu va faceti griji.. secretul dumneavoastra e in siguranta cu mine.. sa stiti ca va sprijin.. si tin la Alteta Voastra ca la propia mea fiica.. [si cand am spus asta o lacrima mi-a curs pe obraz.. ma durea ca nu puteam sa o strang in brate.. ma durea ca nu stia cine sunt cu adevarat..]
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Palatul printesei Seo Rin Empty
MesajSubiect: Re: Palatul printesei Seo Rin Palatul printesei Seo Rin Icon_minitime

Sus In jos

Palatul printesei Seo Rin

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Arborele de argint :: Palat-