KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Dormitoarele fetelor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:30

Rezumarea primului mesaj :

Este o camera foarte mare, cu multe paturi etajate, in care stau toate fetele din campus... Desigur, nu toate se inteleg. Au multe dulapuri, si doua televizoare mari.
Sus In jos
AutorMesaj
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeMier 03 Aug 2011, 09:40

~Shi-hoo la telefon~

Ma uit la telefon, crezand ca n-am auzit bine. Vine?!

-Bine, Hyo Ri, te astept. Inima iar imi batea cum avea ea chef. Am inchis si m-am intors spre calculator. Priveam ecranul si numele melodiei alese de mine. Am pus-o pe "repet", urmand sa-i dau drumul cand venea Hyo Ri.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeMier 03 Aug 2011, 09:49

~Hyo Ri~
Inca eram nesigura de decizia luata dar mi-am zis fie ce o fi,ce se putea intampla? ma duc acolo doar ca sa nu stau aici singura..
M-am imbracat repede cu o bluza purpurie si o fusta alba,incercand sa nu le trezesc pe celelalte fete..ca daca m-ar fi vazut n-as fi stiut unde sa le spun ca ma duc si am iesit din camera.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 10:05

~Mi Nyu~
Ziua urmatoare dupa petrecere debea dak ma sculasem din pat.. aveam o durere ingrozitoare de cap.. si nu aveam chef de absolut nimic..doar ce am iesit sa mananc si in rest ori la calculator, ori in pat lenevind ori ascultand muzik..
-Bun..cred ca e timpul sa ma ridic..atat de multa leneveala ingrasa :)).. [am decis sa sar peste micul de jun..asa ca mam imbracat intr'o pereche de pantaloni trei sfert si un tricou.. si am plecat sa ma plimb pe afara.. cu mp3'ul in buzunar.. aveam nevoie de aer! urgent! :))]
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 10:35

~Hyo Ri~
M-am sculat putin buimaca,toata noaptea il visasem pe Shi-hoo..si nici acum ca ma trezisem nu-mi puteam lua gandul de la cele intamplate azi-noapte..
M-am ridicat din pat,si ma pregateam sa ma imbrac si sa ma duc la cantina,ca imi era foame cand am vazut ca primisem un mail de la Secret S,care suna asa
"La scurt timp dupa ce a condus-o pe Hyo Ri in camera, Shi-hoo se intalneste in padure cu Tara. Ce facea el acolo e usor de inteles - jogging, ce cauta Tara la o ora asa tarzie din noapte prin padure - poate nu putea dormi. Dar cum se face ca s-au intors impreuna, ba mai bine zis Tara era adusa pe sus de catre Shi-hoo si lasata ca si Hyo Ri in fata dormitoarelor fetelor?"
Nedumerita si enervata totodata,m-am imbracat in fuga,infometata cum eram,am iesit din dormitor si m-am indreptat glont spre dormitoarele baietilor,sa-i cer lui Shi-hoo socoteala.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 12:29

~Seung~
Ajuns in fata camerei fetelor.. ma gandeam cum sa fac.. dak raspunde Bommie ce sa'i zic?..si cum sa fac cu Sun Hi? aish! prea multe intrebari de odata.. fie ce'o fi!..[si am ciocanit in usa]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 12:35

~Bommie~
Mi se parea mie sau aud pe cineva ciocanind? Atat de buimaca de somn eram ca nu mi-am mai dat seama ca e weekend si n-are cum sa fie supraveghetoarea. Eram imbracata cam...sumar... niste pantalonasi scurti de tot si un maieuas decoltat. Genul de haine in care garantat nu poti iesi decat daca vrei sa vezi boschetii mai de aproape. Am cascat o data inainte sa apas pe clanta si cand am iesit am ramas masca. Ce cauta aici la ora asta? La...la... cat o fi ceasul?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 12:39

~Seung~
Ma pregateam sa zic ceva, dar mam oprit cand am vazut'o pe Bommie.. ma rog... cum era imbracata..:)) Era.. sexy..ce fac?! concentreza'te! aminteste'ti de ce ai venit! da da.. Sun Hi..
-Hey.. neatza..!..Sun Hi inca doarme?..vreau sa vorbesc cu ea..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 12:42

~Bommie~
M-am dat pe cat posibil pe dupa usa macar asa de... mna...
-A...ah...ahm... Sun Hi da, e aici... adica... asculta muzica...cred... am zis eu buimacita si balbaindu-ma.
De unde era sa stiu ce face daca eu abia ma trezisem? Si in orice caz, de vreme ce n-a auzit usa si asta e un obicei la ea, are logica.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 12:47

~Seung~
-Pai.. poti sa o chemi?..chiar am ceva urgent de vorbit cu ea..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 12:49

~Bommie~
Mi-am trecut o mana prin par din reflex. Eram convinsa ca aratam ca naiba.
-Ahm...ok, am zis ridicand din umeri.
Pe moment nici nu-mi dadeam seama ce ar putea fi si nici nu-mi pasa. Trebuia sa-i spun si sa-mi fac viteza spre baie, si asa cred ca eram ca un rac.
M-am dus la ea si i-am facut semn.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 12:59

~Seung~
Sun Hi a iesit.. si ne'am dus putin mai incolo..[nu de alta da' nu vreau sa auda cine nu trebuie..].. si am inceput sa'i explic si sa'i istorisesc.. apoi am rasuflat linistit cand am aflat ca nici ei nu'i placea de mine cu adevarat.. ca si mine.. doar de gura parintilor.. in alta situatie poate mar fi deranjat, dar aici.. nu..
Asa ca amandoi am de acord ca e mai bine sa ne despartim.. [pfui.. in sfarsit :)) sunt liber! :))]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 13:05

~Bommie~
Am taiat-o spre baie imediat ce mi-am gasit niste haine decente. Pentru moment niste pantaloni trei sferturi si-un tricou, ca era dimineata si racoare. Mi-am facut dusul de dimineata, spalatul pe dinti, alea alea, m-am schimbat, mi-am aranjat parul sa nu mai stea in toate directiile, putin machiaj, da' asa finut, un pic de fond de ten, rimel si luciu.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 13:08

~Seung~
Sun Hi a dat sa intre in camera..da' am oprit'o si am intrebat'o:
-A.. poti sa ii zici lui Bommie ca o astept la cantina? ;) [si fac stanga imprejur intreptandu'ma spre cantina.. ]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 13:12

~Bommie~
Cand am iesit din baie Sun Hi mi-a zis sa mergla cantina. Hm, era ceva diferit la ea, dar nu stiam exact ce si nici n-am intrebat. Mi-am luat telefonul si am mers spre cantina.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 07 Aug 2011, 10:57

~Hyo Ri~
M-am intors in dormitor si am remarcat ca era prea multa liniste,ma intrebam unde erau restul fetelor,dar acum aveam alte preocupari,mi-am sters de pe obraz urmele lacrimilor,m-am schimbat intr-o pereche de pantaloni trei sferturi si un tricou,apoi am tras patura de pe pat,mi-am luat castile si mp3-ul -desi in compania lui Shi-hoo ma indoiesc ca o sa am timp de ele si am iesit in fuga din incapere.Aveam aceea senzatie ciudata ca am uitat ceva dar nu-mi puteam da seama ce.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeMar 16 Aug 2011, 11:06

~Shi-hoo~

-Deci situatii ca astea eu n-am mai vazut! Ea intra peste baieti la ei in dormitor, eu intru peste fete... Nu s-a mai pomenit asa ceva! Trag aer in piept si ma rog sa nu fie vreuna cine stie cum pe acolo. Intru cu grija sa nu o lovesc cumva pe Hyo Ri. Cateva paturi mai erau deja ocupate. Nu se trezisera toate fetele. Incremenesc in prag. Se deschide o usa, cea de la baie, presupun, si iese cineva de acolo.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeMar 16 Aug 2011, 11:11

~Mi Nyu~
Dupa plimbarea mea de dimineata.. m'am intors in camera si am facut un dus bine meritat :))..am iesit din baie si cu o mana imi uscam parul cu un prosop si ma opresc cand il vad pe Shi Hoo cu Hyo Ri in brate.. primul gand a fost ca i sa facut rau si a lesinat sau ceva..! :-s
-OMO! Ce a patit? e bine? spun eu foarte repede intreptandu'ma spre ei
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeMar 16 Aug 2011, 11:24

~Shi-hoo~

O vad ca vine spre mine... In primul moment, nici nu mi-am dat seama cine e. Ma faceam ca ploua si tocmai o aud ca ma intreaba daca a patit ceva. Ma uit la Mi Nyu, ma uit la Hyo Ri...

-Nu, ce sa pateasca, doar doarme, ii zic. Am fost amandoi sa mancam in padure.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeMar 16 Aug 2011, 11:44

~Mi Nyu~
-Pff...ce mam speriat.. am crezut ca i sa facut rau sau ceva.. pune'o pe pat..[aratandu'i patul lui Hyo Ri]..
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeMar 16 Aug 2011, 11:48

~Shi-hoo~

Rasuflu usurat, decursese totul normal.

-Cum sa i se faca rau, doar era cu mine!

O asez usor pe patul indicat, fara a o trezi si ma indrept spre usa.

-Pa, Mi Nyu, ne vedem mai tarziu.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeMar 16 Aug 2011, 11:56

~Hyo Ri~
Dormeam asa bine cand deodata tresar dandu-mi seama ca cineva tocmai ma asezase pe pat.M-am ridicat in capul oaselor, am dat cu ochii de Shi-hoo si imediat mi-am adus aminte de cele intamplate.Vazand ca dadea sa plece,i-am spus
-Kajima!Mi-e sete,imi aduci te rog un pahar cu apa?
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeMar 16 Aug 2011, 12:01

~Shi-hoo~

Sa fac infarct, nu alta! Ma intorc spre ea zambind:

-Te prefaceai ca dormi :?
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeMar 16 Aug 2011, 12:05

~Hyo Ri~
-Nu ma prefaceam deloc,abia acum m-am trezit
Deci imi aduci apa sau ma duc singura sa-mi iau?i-am zis zambind la randul meu
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeMar 16 Aug 2011, 12:08

~Shi-hoo~

Mi se parea mie sau deja stia cum sa ma faca sa ii fac toate voile? Hmmm.

-Ma duc, ma duc, nu-i nevoie sa te scoli din pat ca doar abia de doua minute te-am asezat acolo.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitimeMar 16 Aug 2011, 12:10

~Hyo Ri~
Fericita ca imi atinsesem scopul,i-am zis cu zambetul pe buze
-Multumesc!


Ultima editare efectuata de catre anamaria in Mier 17 Aug 2011, 11:57, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Dormitoarele fetelor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 2 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Dormitoarele baietilor» Camera fetelor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-