KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Dormitoarele fetelor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:30

Rezumarea primului mesaj :

Este o camera foarte mare, cu multe paturi etajate, in care stau toate fetele din campus... Desigur, nu toate se inteleg. Au multe dulapuri, si doua televizoare mari.
Sus In jos
AutorMesaj
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeVin 19 Aug 2011, 13:05

~Hyo Ri~
M-am imbracat intr-o pereche de pantaloni trei sferturi si un tricou desi era foarte cald,si spre deosebire de Bommie nu m-am machiat ca sa evit sa mi se imprastie rimelul pe toata fata in caz ca baietilor nu le-a trecut cheful sa se joace cu apa. Ma gandeam la Shi-hoo si la toate cate se petrecusera pe ziua de azi cand deodata aud niste zgomete.Imi intorc privirea catre Bommie
-Ai auzit si tu?Pare sa se auda din curte.Hai sa vedem ce s-a mai intamplat iar!
Am iesit in graba din dormitor.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 12:35

~Mi Nyu~
Am ajuns in camera.. m'am pus in pat.. si am luat telecomanda.. eram cam plictisita.. m'am pus pe o parte, intr'o mana imi sprijineam capul si cu cealalta schimbam canalele..
-Aish! chiar nu e nimic interesant la TV??!
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 12:39

~Hyo Ri~
Ajunsesem in fata dormitoarelor,am batut la usa sperand ca voi gasi pe cineva acolo.


Ultima editare efectuata de catre anamaria in Dum 21 Aug 2011, 12:47, editata de 1 ori
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 12:43

~Bommie~
Am intrat in camera cu cateva minute dupa Mi Nyu.
-Nimic bun? am mormait, referindu-ma la tv.
Am auzit pe cineva batand la usa si m-am intors sa deschid.
-Nu era incuiat, am zis intorcandu-ma sa-mi iau ceva sa ma schimb... se lasa racoare...
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 12:45

~Hyo Ri~
Am auzit-o pe Bommie spunand ca usa nu era inchisa si am pasit inauntru cu patura in mana.M-am uitat in jur,erau numai ea si Mi Nyu.Era deschis televizorul.
-E ceva interesant la TV?am intrebat in timp ce asezam patura la loc pe pat.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 13:00

~Mi Nyu~
-Nimic! [trandind telecomanda pe pat] Aigoo!! ce'i cu plictiseala asta?? suntem intr'o tabara! unde'i distractia?!! [m-am intors pe burta si mi'am pus capul in perna ca sa pot tipa fara sa se auda prea tare :))]
-Aaa!..
[apoi m'am ridicat in sezut si m'am pus turceste...ma uitam cand la Bom cand la Hyo Ri]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 13:09

~Bommie~
Ma uitam chioras la Mi Nyu. Ce era cu ea?
-De ce te uiti asa? Ma intimidezi. Serios... ahm... nu sunt exponat.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 13:16

~Mi Nyu~
Am pufnit in ras..
-Altceva mai bun de facut nu am :)) [am zis ridicand din umeri..]..Ce zici de o plimbare? ;;)
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 13:20

~Bommie~
-Nu...toata ziua am stat numai pe afara... mi-a ajuns. Ma rog... nu afara... dar am stat in picioare si acum ma dor...
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 13:26

~Mi Nyu~
-Bine..[oftand..]..cum vrei..mi'am luat din noptiera MP4-ul si o carte buna... si m'am intins din nou pe pat.. mi'am pus o casca in ureche si m'am apucat de citit.. :-<
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 03:22

~Shi-hoo~

-Aveam de-a face cu un catar! bombaneam eu in drum spre sala de sport. Trec prin fata dormitoarelor fetelor si imi zic sa intru sa o rog pe Hyo Ri sa aduca cosul si patura din padure. Eu uitasem de ele si asta imi venise in minte cand cautam un motiv sa o vad acum pe Hyo Ri. Bat la usa.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 03:28

~Hyo Ri~
Stateam pe pat intinsa pe burta citind o carte,aveam nevoie de o ocupatie,si cum nu era nimic de vazut la TV trebuia sa-mi omor si eu timpul cu ceva.Nu apucasem sa citesc nici un capitol din carte ca aud batai in usa.
-Ma duc eu sa deschid,ii zic lui Bommie
Ma duc la usa,o deschid si cand colo ce sa vezi?In prag statea Shi-hoo.
-Ce te aduce pe aici?
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 03:36

~Shi-hoo~

- :| Ce m-ar putea aduce aici daca nu faptul ca vreau sa te vad? Imi las capul pe o parte si o privesc zambind.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 03:40

~Hyo Ri~
-Ai venit pana aici doar ca sa ma vezi?am intrebat zambit la randul meu.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 03:43

~Shi-hoo~

Zambetul mi se largeste.

-Ei, normal ca nu; si pentru asta: o fac sa treaca pragul usii spre mine si o sarut apasat.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 03:47

~Hyo Ri~
Ma luase prin surprindere dar ca de obicei l-am lasat sa ma sarute,uitand ca ne aflam in pragul usii.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 03:54

~Shi-hoo~

Asa, acum sa mai si respir...

-Nu m-am mai dus dupa cos si patura. Au ramas in padure. Eu ma duc acum sa fac ordine in sala de sport, tragi tu o fuga pana acolo, te rog?


Ultima editare efectuata de catre DaMo in Lun 22 Aug 2011, 04:08, editata de 1 ori
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 03:59

~Hyo Ri~
-Nu e nevoie,i-am spus,mi-am adus si eu aminte de ele,le-am luat de acolo.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 04:05

~Shi-hoo~

-A, da? Inseamna ca mai meriti... si o trag din nou spre mine... Te las acum, ii zic dar nu ma induram sa plec, stiind ce munca asidua ma asteapta.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 04:07

~Hyo Ri~
As fi vrut sa mai stea,dar cum nu se putea i-am spus
-Esti sigur ca nu vrei sa te ajut cu..curatatul?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 04:08

~Mi Nyu~
-Porumbeilor va suparati?..:-L am citit aceeasi pagina de 3 ori din cauza voastra.. mai aveti mult de vorbit?.. Tu nu trebuia sa fii undeva? [uitandu'ma la Shi Hoo] cu un mop si niste manusi? [pufnindu'ma iar rasul.. dar mam abtinut..]
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 04:19

~Shi-hoo~

Hyo Ri era inca in bratele mele, dar i-am dat drumul cand am auzit o alta voce care mi-a zgariat timpanul. Aaa... Mi Nyu. Mi-a fulgerat prin cap o idee traznet:

-Vezi ca pe tine te cauta... O simt pe Hyo Ri ca ma apuca de brate si n-am mai continuat. M-am uitat la ea. Era speriata.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 04:22

~Hyo Ri~
Cand am auzit-o pe Mi Nyu amintind de manusi am realizat ca Shi-hoo avea mainile infasurate in bandaje.
-Ce e cu bandajele acelea?l-am intrebat speriata.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 04:32

~Shi-hoo~

-Aigoo! Mi s-a oprit inima in loc, ma gandeam ca cine stie ce ai patit! O strang la piept si ii spun ca mi-am infasurat asa mainile pentru ca as putea face bataturi de la mop. Doar e ditamai sala de sport...

-Asa, Mi Nyu, cum ziceam, dragutul tau "frate" Hong Ki te cauta innebunit. Vezi ca e in camera baietilor.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 04:35

~Mi Nyu~
Mi-am scos casca din ureche cand am auzit ce a zis..
-Huh? De ce ma cauta?..
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos

Dormitoarele fetelor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 4 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Dormitoarele baietilor» Camera fetelor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-