KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Dormitoarele baietilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:31

Rezumarea primului mesaj :

Este o camera foarte mare, cu multe paturi etajate, in care stau toti baietii din campus... Au mai multe dulapuri, si doua televizoare mari.
Sus In jos
AutorMesaj
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 11:49

~Seung~
Perna aruncata de Hong Ki ma nimereste direct in fatza! :-L o iau si o arunc si eu inapoi..
-Nu te lua de mine! si pe mine ma trezit don'soara! :-L.. si dormeam asa bine!.. dak aveti ne gand sa va certati, macar duceti'va pe hol.. sau oriunde alt undeva.. si lasati'ne sa ne continuam somnul! de acord? de fapt.. nu imi pasa.. doar iesiti!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 11:53

~Hong Ki~
Era sa cad din pat cand m-am ferit la milimetru de perna aia care se indrepta cu viteza si directie spre fatuca mea.
-Chiar ca! Eu vreau sa dorm deci daca nu vreti sa vad scot afara cu chestii aruncate iesiti de buna voie. Aseara eu am plecat ultimul din sala deci putin respect.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 12:02

~Shi-hoo~

Vad perna ca se indreapta pe aceeasi directie, numai ca zboara spre interior. Mai vad si palma ca vine spre mine, dar nu ma feresc. Puteam sa-i apuc lui Hyo Ri mana, numai ca nu am facut asta fiindca am vazut ca avea lacrimi in ochi. Deci, am primit-o in plin. Ea face stanga imprejur si se indreapta spre usa. Imi iau la nimereala un tricou din dulap si ies pe hol dupa ea.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 12:06

~Hyo Ri~
Ma indreptam spre usa si Shi-hoo dupa mine,am iesit pe hol,m-am intors spre el si si i-am spus:
-Acum ca suntem singuri,imi poti explica si mie ce e cu mesajul ala?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 12:13

~Seung~
Cum "domnisoara bate zgomotos la usa si trezeste lumea cu noaptea'n cap".. ne'a trezit pe toti cu criza ei de gelozie.. si cum nu mai puteam adormi la loc.. am zis sa ma duc sa vorbesc cu Sun-Hi..sa'i zic ca TREBUIE sa ne despartim.. asa ca ma duc si ma imbrac repede cu ceva.. si ii zic lui Hong Ki:
-Eu am plecat.. ramai si dormi :))..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 12:16

~Hong Ki~
I-am multumit lui Dumnzeu ca circul a plecat si acum eram doar eu si perna! Ok, lipsa de somn ma facea morocanos si un pic nebun. Doar un pic. Am luat somn foarte repede.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 12:12

~Shi-hoo~

Intru pe usa deja dezbracandu-ma. Aici nu era nimeni. Imi iau pe mine alt tricou si alti pantaloni scurti si intru in baie. Incep sa imi infasor mainile cu bandaje astfel incat sa mi se vada doar degetele.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 12:25

~Hong Ki~
Am venit si eu in camera si-am crezut ca am dat peste un spectacol de streaptease. Pacat ca era doar Shi Hoo. Eh... de asta ma puteam lipsi. Bine ca l-am prins doar cand itnra in baie. Slava Domnului ca nu se schimba in mijlocul camerei. Daca venea vreo fata?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 12:28

~Seung~
Dupa ce ii spusesem lui Bommie ca ne vedem mai tarziu.. am intrat si eu in camera.. unde m'am trantit direct in pat.. vasuzem hainele lui Shi Hoo imprastiate prin camera :))..dar mi'am zis ca o sa le stranga el..candva :))..
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 12:33

~Shi-hoo~

Ies din baie si brusc ma pomenesc cu astia doi in camera. Imi adun hainele cu mainile bandajate si le pun in cosul pentru spalat. Pana diseara mai puneam acolo un rand de haine...
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 12:39

~Hong Ki~
M-am trantit pe pat asa, fara sa ma schimb. Cineva statea mai ceva ca o gagica in baie. Asa ca trebuia sa astept. Cand a iesit am sarit din pat-patul meu de sus- si am mormait:
-Poate imi ziceti si mie cine-a murit.
Mi-am cautat niste blugi lungi si un tricou. Doar nu-mi luam pijamalele asa devreme.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 12:41

~Seung~
Mam uitam la Shi Hoo,apoi la Hong Ki.. apoi din nou la Shi Hoo si am facut niste ochi mari cand am vazut ca are mainile bandajate :))
-Frate..ce's cu mainile tale??
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 12:51

~Shi-hoo~

Ma duceam in baie sa duc la loc cosul pentru rufe cand aud intrebarea lui Seung :| si ma intorc spre el:

-Cadou de la Secret S :D... Crezi ca am cumva de gand sa fac bataturi [manusile nu mi-ar fi fost de niciun folos in problema asta]? Atat i-am zis si am apasat clanta usii de la baie, pregatit sa intru. Fac un pas dar piciorul mi se izbeste de usa. Era incuiata.

-Ce-ai facut, ma? Te-ai proptit in usa?
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 13:04

~Hong Ki~
-Omule calmeaza-te ce faci? Vrei sa itnri peste mine? Nu-s gagica in secret stai calm.
Woah ce om. Nici la baie nu te lasa.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 13:14

~Shi-hoo~

Hong Ki se trezise in dimineata asta ca sa ma enerveze. Nu il las nici la baie, auzi! Ca eu stiu cand are el nevoie... Imi dau ochii peste cap si ii tip prin usa:

-Aaaau! Aish, ce m-am lovit! Cine o fi fost desteptul care a incuiat baia?
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 13:23

~Hong Ki~
Am dat drumu' la dus ca sa taca...ma rog cica sa ma fac eu ca nu il mai aud... desi inca nici nu ma terminasem de dezbracat.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 13:39

~Shi-hoo~

Trag adanc aer in piept... si expir [daduse drumul la apa x( ] Numar si pana la 10 doar ca sa nu sparg usa aia.

-Nu, ca eu am rabdare pana termini... astept aici ca sa bag cosul asta si apoi ma duc sa fac ordine in sala de sport.

Mi-am adus aminte de supraveghetor si apoi de cantina. Gandul mi-a fugit imediat la gestul zanaticului astuia din baie si l-am intrabat:

-Mah, da' tu ai fantezii cu Mi Nyu de o atingi asa pe nepusa masa?
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 13:44

~Hong Ki~
Am ramas cu mana pe cabina de la dus. Auzisem ce spusese... chiar daca era apa deschisa.
-Da, fix fantezii... am zis incercand sa par indiferent. Si da, omule... era mana, ce naiba...
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 13:49

~Shi-hoo~

-Aaa, deci iti amintesti perfect!?

Ma rezemam de usa cu tot corpul si imi pusesem o glezna peste cealalta. Stateam la povesti acum. Seung parea ca nici nu aude discutia, era cufundat in alte fantezii el.

-Si cam ce idei noi imi poti da si mie?
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 13:52

~Hong Ki~
Mi-am dat ochii peste cap si am intrat in dus, dar inca il auzeam asa ca nu ma puteam abtine sa nu raspund.
-Ce vrei acum? Sa o iau in brate pe Hyo Ri?
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 14:02

~Shi-hoo~

Un zambet mi-a aparut in coltul gurii.

-Cat crezi tu ca ma poti enerva de tare ca sa ajung sa intru peste tine? Sau cata rabdare imi trebuie ca sa avem si noi o discutie normala, ca intre baietii, fara sa spargem [mai ales eu] ceva? Ce vrei sa zici cu asta? Ca poti atinge sau lua in brate toate fetele din tabara fara sa simti ceva in mod special? Ti se pare ca eu nu imi dau seama cand doar mangai o fata in semn de multumire sau vrei cu tot dinadinsul sa o iei ca lumea in brate? Abia am trecut prin asta, sa sti! Iar cand obtii ce vrei n-o sa mai fi asa tafnos!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 14:06

~Hong Ki~
Asta o cauta cu lumanarea. am iesit din dus fara sa opresc apa si mi-am infasurat un prosop pe mine. Nu aveam nevoie de teorii. Eram asa cum eram si nimeni nu putea sa ma schimbe.
Am descuiat nervos usa vrand sa-l iau la intrebari. Am crezut ca fac un atac de cord cand m-am trezit cu el peste mine.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 14:16

~Shi-hoo~

Simt ca cedeaza usa... Ce naiba, cat de tare sa fi dat cu piciorul? Urmatorul lucru pe care il realizez e ca ma prinde cineva de brate. As fi facut ditamai gaura in gresia din baie daca picam de la inaltimea aia. Imi aduc picioarele in pozitie normala si ma spijin ca lumea pe ele.

-Esti ud, frate [mi se zburleste mie pielea]. Aish, ia-ti mainile de pe mine!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 14:33

~Hong Ki~
L-am prins din reflex ca venea peste mine... L-am pus cat de repede am putut pe picioare.
-Wow, stai calm ca nu ma dadeam la Hyo Ri, nu-i nevoie sa-mi sari in brate. Chiar nu ma atrag baietii. Si da, sunt ud ca nu ma lasi sa ma bucur de un dus, omule!
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 14:39

~Shi-hoo~

-Eu sa stau calm? Nici nu m-am miscat din locul de unde am vorbit. Tu ai deschis usa de parca ai vrut sa o scoti din balamale. Ma uit crucis la el si ii mai zic:

-Tu crezi ca nu stiu? La cum pui mana pe Mi Nyu... nu iti mai trebuie alte fete! Ai vazut cum a reusit Seung sa o faca pe Bommie sa il ia in brate? N-ai vazut ca dormeai! Iti zic eu: niste apa si un furtun. Deja esti ud, iar furtun e in camara de langa bucatarie. Nu te duci sa vezi, dar fara sa te schimbi?
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Dormitoarele baietilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 2 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Dormitoarele fetelor» Camera baietilor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-