KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Dormitoarele baietilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:31

Rezumarea primului mesaj :

Este o camera foarte mare, cu multe paturi etajate, in care stau toti baietii din campus... Au mai multe dulapuri, si doua televizoare mari.
Sus In jos
AutorMesaj
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 13:10

~Shi-hoo~

Am parcurs alergand distanta de la sala de sport la dormitoare intr-un minut. Intru val-vartej peste Seung si Hong Ki [parca pe ei ii vazusem]; imi desfacusem bandajele si acum imi atarnau de la incheieturi; le arunc la cosul de gunoi [sper ca l-am nimerit] si ma reped la baie.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 10:20

~Hong Ki~
Stateam trantit in pat, uitandu-ma la tavan si castile in urechi cand vad un ,,vartej" ca intra in baie.
-Ce-a baut? am mormait eu spre Seung scotandu-mi o casca.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 10:23

~Seung~
-Apa din galeata.. :)) [spun eu razand].. ma cocot pe scara si zic:
-Fi atent! ia o perna si cand iese de la baie il atacam.. la 3, de acord? [spun eu mai incep..]
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 10:38

~Shi-hoo~

Ajuns in baie dau drumul la apa de la dus si imi scot direct tricoul. Ma opresc:

-Aigoo, nu mi-am luat haine de schimb. Puah! Ma grabeam in ultimul hal ca trebuia sa am o discutie cu Hyo Ri. Ma intorc in camera si revin aproape imediat cu niste blugi si o camasa sport. Incui usa si intru sub dus.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 10:44

~Hong Ki~
Am aprobat din cap. Bine ca nu apucasem sa ma dau jos din pat ca nenea energie iesise din baie si intrase la loc. Oare parea dubios cum se urcase Seung sa vorbeasca(,) cu mine? Nu cred... Mi-am luat perna in mana si m-am intors sa ma dau jos, impingandu-l pe Seung de pe scara.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 10:48

~Seung~
Am coborat si mi'am luat perna.. apoi am mers la usa.. unul de o parte si celalalt de cealalta parte.. in liniste am asteptat sa iasa...
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 11:04

~Shi-hoo~

Am lasat apa sa-mi curga pe fata si pe corp. Stateam cu mainile sprijinite pe perete si cu capul lasat in jos. Aveam nevoie de relaxare, asa ca am stat acolo ceva timp. Am iesit din cabina intr-un final si m-am imbracat. Descui si bag un picior pe usa...
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 11:18

~Hong Ki~
M-am dat jos din pat, mai exact am sarit, cu perna in brate. Ne-am postat de o parte si de alta a usii, nu sprijiniti de usa cum faceau altii. Am asteptat in liniste sa iasa, iar cand a iesit, a inceput razboiul.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 11:22

~Seung~
Cand am vazut ca da sa iasa am stragat: TREI!! si am tabarat pe el cu pernele :))
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 11:34

~Shi-hoo~

Bag si celalalt picior pe usa si simt aproape imediat ca imi cedeaza genunchii. Primisem ceva in cap si ca sa fie treaba treaba - una peste fata - asta m-a si orbit, nu ca as fi apucat eu sa vad cine da... Si cum nu e niciodata deajuns, loviturile continuau. Eu as fi intrat inapoi in baie dar nu prea aveam cum... ca daca ma miscam prea brusc cadeam lat, jumate in baie, jumate in camera.

-Ajunge! tip eu dintr-o data. M-ati ametit!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 11:41

~Hong Ki~
Asta era bataie pe bune, nu de aia de fetite cu pernute roz cu fundite. Dadeam si nu ne jucam. M-am oprit doua secunde sa-l las poate sa inainteze un pic sa nu cada cu capul de gresie ca il aveam pe constiinta dupa. Dupa ce a facut ce ma asteptam am inceput iar.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 11:43

~Seung~
Dadeam cu perna pe unde apucam.. nu conta.. cand lam auzit am inceput si mai tare..
-Tu te'ai oprit cand ti'am cerut?! Nu! acum indura!
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: pernele ALEA! Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 11:55

~Shi-hoo~

Crezusem pentru un moment ca se opresc, dar de unde? Abia inaintez cativa pasi in camera, ca ma si trezesc cu un nou atac din spate de data asta. Acum era sa plonjez pe burta din cauza fortei cu care dadeau cu pernele alea [apucasem sa vad si eu "armele"]. Trebuia sa ma apar rapid cumva. Nu era de gluma cu nebunii! Si mai ales cu niste nebuni indragostiti! Ma straduiesc sa raman in picioare si la cel mai mic semn de odihna din partea lor, tasnesc pur si simplu spre primul pat vazut in fata ochilor, ma apuc cu mainile de marginea celui de sus si ma ridic aruncand un picior in sus [n-aveam timp sa folosesc scara]. Ma intorc apoi pe spate. Am ramas cocotat acolo sus si lat de aboseala.

-Cine se urca pe scara primeste un picior in cap!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 12:13

~Hong Ki~
A scapat. M-am uitat lung la el. Aish... acum sper ca ai vazut si tu cum e. Mi-am tras suflul. Era in patul meu...cu fundul pe castile mele cel mai probabil.
-Da' nu te deranjeaza nimic?
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 12:32

~Shi-hoo~

Intorc capul spre cel care a vorbit. Nici nu mai vedeam bine, nici nu mai auzeam bine la cate perne luasem in cap.

-Ba da, ma deranjeaza! Faptul ca stati acolo ca niste... [sa nu va fac acum cum sunteti] si va uitati la mine de parca nu ar fi normal sa stau culcat in pat ca sa-mi revin! Doamne, ce animale! Ma doare tot corpul! Aish! si ce parsivi sunteti! Abia am terminat de facut curat in sala de sport, deci sunt frant de oboseala. Dau cu mana prin pat si nimeresc niste fire. Le arunc pe jos fara sa-mi dau seama ce sunt. Ca sa nu mai spun ce mi-a facut Hyo Ri... :-< , adaug in cele din urma.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 12:37

~Seung~
Dupa ce mi'am tras si eu sufletul am zis:
-Asta era si ideea.. ;) erai obosit si noi am profitat.. a si.. cred ca Hong Ki se referea la faptul ca stateai cu fundul pe castile lui, care acum is pe jos..
[mai tarziu aveam de gand sa ma intalnesc cu Mi Nyu sa'i cerul ajutorul.. dar deocamdata aveam nevoie sa stau jos :)) nu credeam ca o bataie cu perne poate fi asa obositoare]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 12:53

~Hong Ki~
M-am pus jos, sprijinit cu spatele de un dulap, si coatele pe genunchi.
-Ce sa zic... sa te plangi iti place.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 12:56

~Shi-hoo~

-Puah! Iar incepe Hong Ki! Tot nu esti multumit, mah? Nu am trimis-o incoa' pe Mi Nyu pentru tine?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 13:02

~Seung~
Ca tot veni vorba de Mi Nyu.. mi'am scos telefonul din buzunar si i'am trimis un mesaj ce suna cam asa:
"Trebuie sa vorbesc cu tine despre ceva important.. ne vedem in curte peste vro 10 minute. Nici sa nu te gandesti sa nu vii :-L A si ink ceva.. sa nu spui nimanui ca te intalnesti cu mine! mai ales lui Bommie! iti explic totul afara!"


Ultima editare efectuata de catre Yoora in Mar 23 Aug 2011, 13:10, editata de 1 ori
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 13:06

~Hong Ki~
M-am uitat urat la Shi Hoo.
-Tu ai o fixatie cu asta? Esti doctor Love? Stii ce simt eu sau nu?? S in plus eram cu un prosop pe mine omule!!
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 13:12

~Shi-hoo~

-Aigoo, daca nu-l duce, nu-l duce si gata! Nu vreau sa mai discut cu tine! Seung nu se ocupa de noi, el trimitea mesaje. Nu eu trebuie sa stiu ce simti! Mi Nyu trebuie! Si ce, daca aveai prosop pe tine, te pomenesti ca s-o fi vazut al naibii de bine ce simti?!
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 13:19

~Seung~
Nu primisem mesaj inapoi de la Mi Nyu..da' totusi stiam ca o sa vina.. TREBUIA sa vina.. eu nu ma schimbasem ink.. asa ca ma ridic de pe pat.. imi bag telefonul in buzunar si le spun baietilor:
-Muierilor.. eu ma duc pana afara.. va las sa va certati in voie :))
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 13:47

~Hong Ki~
-Ei ce sa zic... Stii tu ce pricep eu sau nu, am mormait.
L-am vazut pe Seung ridicandu-se si cand l-am si auzit i-am zis:
-Muiere e maica'ta buai marmota!
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 13:49

~Seung~
Nu iam bagat in seama comentariul.. si am continuat sa merg.. am iesit pe usa si m'am indreptat spre curte
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 13:57

~Shi-hoo~

Nici nu stiam daca prima replica a lui Hong Ki imi era adresata. Cert e ca imi adusesem aminte ca aveam ceva de facut >:) si, cum Seung ne parasise cu niste cuvinte nu tocmai potrivite pentru niste baieti, ma adresez celelaltei "muieri" :

-Paseaza-mi si mie telefonul, vrei? L-am pus la mine pe noptiera.
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos

Dormitoarele baietilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 4 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Camera baietilor» Dormitoarele fetelor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-