KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Sala de sport

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Sala de sport Sala de sport - Pagina 4 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:33

Rezumarea primului mesaj :

Aici e sala de sport. Uneori exerseaza aici trupele de dans ale campusului.
Sus In jos
AutorMesaj
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de sport - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 4 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 12:34

~Shi-hoo~

M-am sculat enervat la culme si am dat cu mopul prin sala de sport la foc automat. Am terminat intr-un sfert de ora toata jumatatea ramasa si am iesit apoi ca fulgerul pe usa. Prima mea tinta era dormitorul baietilor. Apoi mai vedeam eu...
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 4 Icon_minitimeVin 26 Aug 2011, 13:15

~Mi Nyu~
Ajunsi in sala de sport.. ne'am asezat pe cele doua scaune din fatza biroului..
-Trebuie sa recunoastem ca Shi Hoo a facut treaba buna :)).. Bun.. acum imi spui ce se intampla? Care'i faza?

~Seung~
-Nici eu nu stiu..
-Adik? [ridicand o spranceana]
-Nu stiu de ce e asa nervoasa..PE mine! a aruncat cu farfurii prin bucatarie!
- :O Am auzit eu ceva ceva.. pfoai! inseamna ca mai mult decat nervoasa :| ce iai facut?
-Asta e! ca nu iam facut nimic! Si nu pot sa inteleg.. am incercat sa aflu da' fara rezultat..
- :| [ramasesem fara cuvinte]
-O sa incerc sa vorbesc cu ea mai tarziu.. acum motivul pentru care am venit..
Mam dezmeticit si am zis:
-Da..ei bine pe lista e scris tot ce ne trebuie.. si trebuie sa le luam azi.. nu mai avem mult timp..
Am continuat explicandu'i fiecare detaliu si cum as vrea sa fie.. ne'am pus de acord asupra unor puncte de pe lista si am ascultat si ideile lui.. timpul zbura fara sa ne dam seama..
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Sala de sport - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos

Sala de sport

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Subiecte similare

-
» Sala circului» Sala tronului» Sala de spectacole» Sala de petreceri» Sala de prim-ajutor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-