KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Curtea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:36

Rezumarea primului mesaj :

Aici sunt banci, va puteti relaxa, puteti citi si va puteti bucura de natura.
Sus In jos
AutorMesaj
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeMier 31 Aug 2011, 09:45

~-Hyo Ri~
Shi-hoo era pe maini bune acum.L-am lasat in grija asistentei si am iesit din incapere,indemnandu-l pe Seung sa faca la fel.M-am dus in curte si m-am asezat pe o banca.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeMier 31 Aug 2011, 09:51

~Mi Nyu~
Am vazut ca au venit si Seung si Hyo Ri si m'am grabit sa'i intreb:
-Ei? cum se simte?

~Seung~
-Nu'i nimic ingrijorator :-j Putina odihna si o sa fie ca nou

~Mi Nyu~
-Asta e bine...
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeMier 31 Aug 2011, 10:32

~Hyo Ri~
Desi nu era nimic grav eu tot eram ingrijorata pentru saracul Shi-hoo insa am incercat sa ma detasez putin asa ca i-am spus lui Seung:
-Mi-a spus Mi Nyu ca ii organizati lui Bom o petrecere,mai mergeti in oras?Daca da,as veni si eu,n-am apucat sa-i cumpar niciun cadou.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeMier 31 Aug 2011, 10:40

~Seung~
-Normal ca mergem.. numai ca trebuie sa'l asteptam pe domnu care a facut cunostinta cu podeua.. [dandu'mi ochii peste cap]

Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeMier 31 Aug 2011, 10:48

~Shi-hoo~

M-am sculat din pat si am simtit ca imi plesneste capul. Ce naiba mai facusem de data asta? Se deschide o usa si intra asistenta. Ma intreaba daca ma simt mai bine. De unde sa stiu cum m-am simtit pana acum? Ii spun ca nu simt altceva decat o durere ingrozitoare de cap si o usoara ameteala, iar ea imi zice ca nu a mai intalnit pana acum pe cineva care sa vina asa de des la cabinet. Apoi imi recomanda sa ies la aer curat. Imi fixez in vizor usa de la iesire si ma indrept spre ea. Apuc clanta si dau sa o deschid, dar imi scapa din mana si se izbeste de perete. Imi duc automat mana la cap, fiindca am avut impresia ca acolo s-a izbit usa.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeMier 31 Aug 2011, 11:14

~Hyo Ri~
Stateam pe banca si ma gandeam la cate se intamplasera de cand ajunsesem in tabara cine ar fi crezut ca m-as putea indragosti?Si prin cate peripetii am trecut cu toate ca relatia noastra e abia la inceput
Deodata tresar,tulburata de un zgomot ca de usa trantita.Ma uit inspre sala de prim ajutor,din locul unde ma aflam puteam vedea foarte bine usa larg deschisa si pe Shi-hoo in prag ducandu-si mana la frunte.
M-am ridicat de pe banca si am fugit spre el..
-Ce s-a mai intamplat acum? Te-ai lovit la cap? intreb eu ingrijorata.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeMier 31 Aug 2011, 11:41

~Seung~
Si eu si Mi Nyu neam intors privirea automat cand am auzit usa..
-Bun.. oficial omu' asta e cea mai cascata persoana pe care o cunosc :)) intra in copaci..pupa podeua.. ce mai urmeaza? :))

~Mi Nyu~
Am pufnit in ras..
-Ce face iubirea din om,nu? :)))
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeMier 31 Aug 2011, 11:49

~Hong ki~
-Seung bate-te peste gura ca eu as avea multe idei. Si nu am vazut cascat mai mare. Omule intai trezeste-te si dupa iesi la defileu. Nu erai asa. Esti bolnav din dragoste probabil am zis pe un ton glumet facandu-ma ca ploua.
Ma zgaiam pe marginea bancii, in dreapta lui Mi nyu pentru ca cineva -Seung- ocupase jumate' de banca.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeMier 31 Aug 2011, 11:54

~Shi-hoo~

O vad ca vine spre mine de undeva din curte, de unde apropo se auzeau voci dar inca nu le descifram prea bine, cert e ca Hong Ki vorbea cu Seung. Se opreste in dreapta mea. Cum eu nu-mi aminteam mare lucru din cele intamplate in ultimele 24 de ore, ma arunc pur si simplu in bratele ei. Bine ca era cu spatele spre perete, ca altfel ne-am fi dus amandoi de-a dura pe scari.

-Hyo Ri, soptesc eu in umarul ei.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeMier 31 Aug 2011, 12:07

~Hyo Ri~
La cum se aruncase in bratele mele mi-am zis ca astepta de mult momentul prielnic pentru asta.Ma uitam la el,dar nu stiam ce sa-i spun.
-Te simti bine,nu-i asa? am reusit eu sa zic,in cele din urma.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeMier 31 Aug 2011, 12:33

~Seung~
Am inceput sa rad cand l'am auzit pe Hong Ki.. si mai avea si dreptate..

~Mi Nyu~
"Baiatul asta chiar nu se simte?" [imi spun in minte] "Ocupa juma' de banca!"
-Cineva are un fund mare.. :-L
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeMier 31 Aug 2011, 12:39

~Hong ki~
Ea sa pic de pe banca atunci cand am auzit-o pe Mi nyu. I-am pus zambind o mana pe umarul stang tragand-o intr-o mini imbratisare.
-Uite-o pe sor'mea.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeMier 31 Aug 2011, 12:55

~Shi-hoo~

Ma lasam pe ea fara insa sa o strivesc de perete. Parca nu o mai imbratisasem de o vesnicie.

-Ma simt foarte bine, dar de ce? ii zic eu. Stai asa! imi spun apoi in gand. Oh, la naiba! [imi revenea memoria]. Ma indepartez de ea si ii zic:

-N-am vrut sa fac asta. A... ah... Adica nu, vroiam sa te iau in brate, dar nu asa, pe nepregatite. Ti-am zis inainte sa lesin ca prostia aia imi iesise pe gura fiindca tocmai ma uitam la Bommie cand iesea pe poarta cu bagajul?

Toate amintirile mi se invarteau in cap. Daca se supara ca am luat-o in brate? Ce fac atunci? Mai bine ramaneam lesinat! :-<

-Hyo Ri... ii spun numele nemaistiind ce altceva sa zic. Respiratia mea s-a intensificat considerabil, pentru ca acum pieptul mi se ridica si cobora cu viteza. La fata ma facusem mai alb decat eram deja. Si ma uitam fix in ochii ei...
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeJoi 01 Sept 2011, 10:57

~Hyo Ri~
-Te-am intrebat pentru ca abia te-ai trezit din lesin si cand ti-ai pus mana la frunte am crezut ca te-ai lovit,din nou.
Da,am continuat eu,mi-ai spus si imi pare rau ca am reactionat cum am reactionat.Trebuia sa stiu ca nu m-ai rani niciodata,cel putin nu cu buna stiinta.N-ar fi trebuit sa ma indoiesc de tine.Iarta-ma,te rog!
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeJoi 01 Sept 2011, 11:08

~Shi-hoo~

Ma indepartasem atunci cand imi adusesem aminte ceea ce se petrecuse cu ceva timp in urma, asa ca am ramas in aceeasi pozitie, la doi pasi de ea.

-Nu tu trebuie sa-ti ceri iertare, ii zic si imi las capul in jos. Nici nu sti cat regret ca am spus chestia aia, atunci nici nu mi-am dat seama ca am rostit numele lui Bommie cu voce tare. Imi pare rau, nu se va mai intampla.

Stateam acolo, amandoi in cadrul usii, iar eu imi priveam picioarele. Eram doar in ciorapi, un adidas era in cabinet, langa pat, celalalt banuieam ca ramasese la dormitoarele fetelor.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeJoi 01 Sept 2011, 11:25

~Mi Nyu~
I'am zambit lui Hong Ki..privindu'l fix in ochi..[nu am observat ce ochi frumosi avea pana acum :-? stai stai stai.. ce tot zici acolo, Mi Nyu?.. Adik da..trebuie sa recunosc ca e un baiat atragator.. aish! inceteaza!.. tu nu'l poti privi asa..!] mi'am mutat privirea la Shi Hoo si la Hyo Ri
-Hey voi! [si'au intors privirile spre mine] Da,cu voi vorbesc porumbeilor! Mai aveti de gand sa vorbiti mult? avem niste cumparaturi de facut!
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeJoi 01 Sept 2011, 11:26

~Hyo Ri~
-Nu-ti mai cere scuze,considera ca am uitat si incidentul asta,ii spun eu zambind.
Apoi ma apropii de el si dau sa il iau in brate.Desi nu facuse nimic in acest sens stiam ca asta isi dorea.Si trebuie sa recunosc ca si eu simteam nevoia sa-l imbratisez.
Auzisem foarte bine ce spusese Mi Nyu dar m-am facut ca ploua.Abia ne impacasem,nu vroiam sa ne intrerupa nimeni momentul.Asa ca am mers mai departe cu ceea ce vroiam sa fac.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeJoi 01 Sept 2011, 11:45

~Shi-hoo~

Hyo Ri a facut un pas spre mine, apoi am auzit-o pe Mi Nyu strigand la noi [ce-i ma place cuvantul asta - porumbei], dar nu s-a oprit. M-a luat in brate... din proprie initiativa. I-am raspuns la imbratisare si am luat-o pe sus. Am coborat scarile asa, cu ea in brate.

-Se pare ca suntem asteptati, zic eu cand am ajuns la banca.

Simteam foarte bine aleea sub picioare, dar nu-mi dadeam seama de ce.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeJoi 01 Sept 2011, 11:53

~Seung~
-In sfarsit! Acum putem pleca,nu?

~Mi Nyu~
-Mda.. a si tu [uitandu'ma la Shi Hoo] ai de gand sa mergi in ciorapi? /:)
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeJoi 01 Sept 2011, 12:00

~Hyo Ri~
Pana la remarca lui Mi Nyu nu realizasem ca Shi-hoo isi pierduse incaltamintea cine stie pe unde.
-Ma dai jos,te rog? i-am spus eu,ca sa te poti duce dupa adidasi.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeJoi 01 Sept 2011, 12:07

~Shi-hoo~

O las cu picioarele pe pamant, desi as fi ramas cu ea asa si zic:

-Ma duc sa ma schimb si sa-mi recuperez adidasi. Sunt gata in cinci minute.

Doamne, ce bucuros eram! In afara de fericire mai simteam ca mi-e cam somn, dar asta putea astepta sa vina noaptea. Acum aveam de recuperat o zi intreaga de despartire. O iau la fuga inapoi in sala de prim ajutor, apoi cu adidasul in mana, spre dormitoare.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeJoi 01 Sept 2011, 12:10

~Mi Nyu~
Ma ridic de pe banca si ma pun in fatza lui Hyo Ri..
-Am avut dreptate,ai? a fost o neintelegere..
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeJoi 01 Sept 2011, 12:34

~Hyo Ri~
Vazandu-l pe Shi-hoo atat de fericit n-am putut sa nu zambesc.
Imediat ce am auzit-o pe Mi Nyu mi-am intors privirea spre ea si am spus:
-Da,ai avut dreptate.Multumesc ca m-ai ajutat sa-mi dau seama ca ma indoiam de el fara motiv.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeJoi 01 Sept 2011, 12:38

~Shi-hoo~

-Gata! zic eu cand imi fac aparitia intr-un tricou si alta pereche de pantaloni. Imi schimbasem de asemenea ciorapii si luasem alti adidasi in picioare. Seung, inca mai stai pe banca? il intreb si o iau pe Hyo Ri de mana.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitimeJoi 01 Sept 2011, 12:41

~Seung~
Imi dau ochii peste cap apoi zic:
-Sa mergem [uitandu'ma la Mi Nyu]

~Mi Nyu~
Am zambit si m'am intors spre Hong Ki
-Ne vedem mai tarziu.. [apoi am plecat]
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Curtea - Pagina 11 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 11 Icon_minitime

Sus In jos

Curtea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 11 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Curtea de antrenament
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-