KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Curtea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Curtea Curtea - Pagina 15 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:36

Rezumarea primului mesaj :

Aici sunt banci, va puteti relaxa, puteti citi si va puteti bucura de natura.
Sus In jos
AutorMesaj
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Curtea - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 15 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 11:50

~Hyo Ri~
Gandindu-ma ca si asa nu aveam altceva mai bun de facut pana sa se intoarca Shi-hoo,am acceptat,raspunzand sec.
-Pai,da de ce nu?
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 15 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 12:00

~Bommie~
I-am aratat cam cele mai importante locuri. Punea asa multe intrebari si ma amuza, facea ca un copilas.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 15 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 12:10

~Dong-su~
Ne-am intors de unde am plecat si ne-am asezat pe o banca. Mi Nyu, apoi eu, Bommie si Hyo Ri. Intentionat nu m-am asezat langa prietena lui Shi-hoo.
-Va multumesc pentru ca mi-ati tinut companie! :) M-am simtit foarte bine si in largul meu cu voi. O sa-mi iau revansa cat de curand si va scot si eu la plimbare. ;)
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 15 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 12:13

~Mi Nyu~
Cuiva nu'i va placea revansa asta :))
-Nu ai pentru ce sa ne multemesti :-j nu am facut mare chestie :)) oricum ceva mai bun nu aveam de facut..
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Curtea - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 15 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 12:29

~Hyo Ri~
-Da,am spus si eu,n-am facut cine stie ce.Mai mult Bommie si Mi Nyu te-au plimbat prin imprejurimi,eu am ajuns pe la finalul turului deci lor trebuie sa le multumesti.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 15 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 12:38

~Bommie~
-N-ai de ce sa multumesti. Oricum nu aveam ce face.
Oare cum se simtea printre 3 fete? Cu siguranta nu rau, da' pacat ca toate erau luate, mi-am zis in gand si mai sa ma pufneasca rasul.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 15 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 12:50

~Dong-su~
M-as fi intins cu picioarele inainte si mi-as fi pus mainile pe spatarul bancii, de o parte si de alta. Dar m-am abtinut. Puteau aparea cei trei muschetari si ar fi iesit un scandal monstru. :)) Parca il si vedeam pe Shi-hoo incremenind locului, dar nu vroiam sa-l vad dupa ce se dezmeticea! Il auzeam deja strigand la mine? Aa, nu, imi suna telefonul. Ma scuz fata de fete si ma indepartez cativa pasi. Managerul ma suna sa-mi spuna despre cine era vorba, cu cine urma sa colaborez pentru viitorul album. Piesele erau deja gata, mai lipseau cantaretii. Mi-a spus numele fetei, dar eu deja stiam jumatate din el - Bom Yi.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 15 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 13:05

~Mi Nyu~
Dong-Su nu era cum ma asteptat eu sa fie.. adik ma asteptam sa fie o persoana cu nasul pe sus,infumurat.. ceva gen: "Vai eu sunt vedeta!" bla bla.. Dar se pare ca intradevar nu trebuie sa judeci o carte dupa coperta
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Curtea - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 15 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 13:22

~Hyo Ri~
Am fost placut surprinsa de Dong-su,in pofida faptului ca e un star,felul in care se comporta mi s-a parut admirabil.Vreau sa spun,ca nu am remarcat fitele si ifosele specifice unei vedete de asemenea calibru.
Odata ce am ajuns la concluzia asta,gandul mi s-a mutat la Shi-hoo,ce i-o fi pus sa care de sta atat? Oare sa ma duc sa vad?
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 15 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 13:34

~Dong-su~
Dupa ce termin convorbirea telefonica [i-am spus managerului sa o anunte cat mai repede pe acea Seo Bom Yi fiindca nu aveam prea mult timp pentru repetitii si sa o cheme la studio] m-am intors la banca, dar nu m-am mai asezat.
-Fetelor, cred ca ar fi cazul sa ma instalez. Mi-ar placea sa asist si eu la antrenamentele voastre de dans, sper ca ma veti anunta! :)
Incepe sa cante Lollipop - suna un telefon. Am facut o plecaciune in directia lor si m-am indepartat.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 15 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 13:40

~Bommie~
-Hm, ok, te anuntam, am zis ridicand din umeri.
Imediat ce a plecat mi-am auzit telefonul sunand. Oh Doamne, de la agentie!
-Alo?
-De la agentie va sunam. Puteti veni in aceasta dupa-amiaza pentru cateva repetitii, discutii si ceea ce mai trebuie? Vei avea debutul alaturi de un nume deja consacrat deci trebuie sa repetati. Piesele sunt deja facute, dar trebuie inregistrate. Deci te rog, in aceasta dupa-amiaza, la sediul agentiei, care presupun ca stii unde e, in studioul principal. Si sa-ti iei cateva lucruri la tine, nu se stie daca te intorci in seara asta in tabara.
-Da, am inteles... voi fi acolo, am zis cu inima batand de sa-mi sara din piept. Va multumesc, la revedere.


Ultima editare efectuata de catre Mi Young in Sam 17 Sept 2011, 13:44, editata de 1 ori
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 15 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 13:42

~Mi Nyu~
-Acolo unde? [spun eu dupa ce termina de vorbit]..Unde te duci? :>
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 15 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 13:47

~Bommie~
-La agentie! Incep antrenamentele! Din dupa-amiaza asta, vad cantecele, alea alea...
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 15 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 13:53

~Mi Nyu~
-Oo..:>:> ma bucur pentru tine.. sa nu ma uiti cand o sa devii vedata! [ghiontind'o]
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 15 Icon_minitimeDum 18 Sept 2011, 04:28

~Seung~
In sfarsit terminasem de carat aparatele.. ne'am intors in curte..da' Bom nu era nicaieri..
-Unde e Bom? [am intrebat'o eu pe Mi Nyu]
-Oh.. nu cred ca a mai avut timp sa'ti zica.. au sunat'o de la agentie.. a plecat..din cate am inteles.. incepe antrenamentele azi..-
-Bo?..a plecat?..[tsh.. si nici un mesaj nu mi'a trimis!]..
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 15 Icon_minitimeMier 21 Sept 2011, 10:46

~Shi-hoo~
Vocea lui suna ciudat /:)

~Dong-su~
-Ce vrei? il intampin eu.
-Cum a plecat, mah, Bommie din culise?
- ;;) Ce? [bausem eu si se imbatase Shi-hoo?] Nu vad legatura cu faptul ca ma suni la ora asta.
-I-ai facut ceva? [ajunsesem in tabara, isr Hong Ki il ducea pe Seung in camera, eu ramanand sa bag masina in parcare].
-Si cam la ce te duce pe tine gandul ca i-as fi putut face?
-Eu vorbesc serios, Dong-su!
-Iar eu mor de somn! Ce iti pasa tie de ea? Ai luat obiceiul sa te iei de toate fetele cu care am de-a face?
- [trag aer in piept si il expir; ies din masina si ma proptesc intr-o mana pe plafon] Nu! Numai ca ultima cu care ai avut de-a face a avut un accident.
-Nu l-a facut cu masina mea, asa ca de ce mi-ar pasa? [ajunsesem acasa, cobor si intru pe usa, ducandu-ma direct la pat]
-Sti? Mi-am cerut scuze... [ma refeream la ceea ce spusesem despre el]
-Daa, stiu, altceva? Daca nu, lasa-ma sa dorm!
Imbracat cum eram m-am trantit pe burta in pat. Telefonul mi-a cazut din mana, iar eu am adormit aproape imediat.

~Shi-hoo~
Dupa ce i-am strigat numele de cateva ori m-am convins ca nu-mi va mai raspunde asa ca am inchis. Baietii ajunsesera in pragul usii si m-am dus sa ii prind din urma.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 15 Icon_minitimeMier 21 Sept 2011, 11:06

~Seung~
Ajunsesem in tabara.. in sfarsit.. drumul parca nu se mai termina..inevitabil m'am gandit tot drumul la Bom.. cand am ajuns in camera, mi'am luat niste haine de schimb si m'am dus direct in baie.. am incuiat usa..si m'am lasat in jos.. sprijinit de usa..groaznic e putin spus la felul cum ma simteam eu.. pe langa ca ma despartisem de singura fata de care ma indragostisem in viata mea.. mai face si accident.. mai rau de atat se poate?.. :| am dat drumul la apa.. si m'am bagat sub dus.. mai mult era ca sa imi revin decat ca aveam eu nevoie de dus la ora aia..
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Curtea - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 15 Icon_minitime

Sus In jos

Curtea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 15 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Subiecte similare

-
» Curtea de antrenament
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-