KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Holul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Holul Empty
MesajSubiect: Holul Holul Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 12:15

Aici e holul.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 12:19

~Shi-hoo~

-Aigoo, imi ajungea o zi cu dureri de cap, de ce trebuie sa inceapa si asta la fel? imi zic in timp ce imi trageam tricoul pe cap si ieseam pe usa.

-Hyo Ri, stai, acolo zice doar ca am adus-o in fata dormitoarelor voastre, nu s-a intamplat nimic de alta natura. Te rog nu plange!


Ultima editare efectuata de catre DaMo in Vin 05 Aug 2011, 12:30, editata de 1 ori
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 12:28

~Hyo Ri~
Deci e adevarat,mi-am zis eu
-Sa nu plang? cum ai vrea sa nu plang? ii zic eu printre sughituri
Chiar nu s-a intamplat nimic? Atunci de ce in mesaj scrie ca ai luat-o pe sus?
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 12:41

~Shi-hoo~

-Dumnezeule mare! Imi trec mana prin par si il ciufulesc mai rau decat era. De ce trebuie sa planga? Oftez si intind mainile spre ea ca sa o iau in brate. Ii asez capul pe umarul meu si ii zic:

-Am mers in padure sa alerg dupa ce ti-am spus "noapte buna". Il vad pe Seung ca iese pe usa si se indreapta spre iesire. Imi udase deja tricoul cu lacrimile ei.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 12:43

~Hyo Ri~
Inceram sa ma calmez da' nu era deloc usor,pana la urma am reusit sa-mi stapanesc lacrimile..
-Bun asta am inteles da' ceea ce nu pot sa inteleg e cum de ai ajuns sa o iei pe Tara pe sus si ce cauta ea in padure la ora aia?Poti sa-mi explici te rog ce s-a intamplat?
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 12:57

~Shi-hoo~

Ma intristasem. Nu stiu cum as fi reactionat eu, cel mai probabil m-as fi luat cu cineva la bataie, in cazul in care as fi aflat asa ceva de la o persoana straina. Ii sterg cu degetul lacrimile de pe obraji si o fac sa se aseze langa mine ca sa stam amandoi rezemari de perete.

-Ma durea aseara in asa hal incheietura incat eram sigur ca nu voi putea dormi. Alergam prin padure si ma feream de copaci ca de ciuma, cand deodata aud ceva asemanator cu un suspin. M-am speriat de am crezut ca dau in alte alea. Noroc ca aveam ochii obisnuiti cu intunericul si am putut sa vad ca statea cineva la baza unui copac. Ma apropii si vad ca era Tara. O intreb ce naiba face acolo noaptea. Era foarte speriata si plangea. Cand m-a vazut s-a speriat si mai rau, dar m-a recunoscut pana la urma. Mi-a zis ca a plecat sa se plimbe dupa ce a vazut ca noi doi aveam de vorbit si trebuia sa mergem sa mancam, dar ca, necunoscand prea bine pe aici locurile, s-a ratacit. Am ridicat-o si am dus-o in brate pana la usa voastra. Atat, Hyo Ri. N-am facut nimic altceva.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 13:04

~Hyo Ri~
Nu mai plangeam,ma calmasem de tot dar acum imi parea rau ca facusem ditamai scena de gelozie pentru nimic si ii mai dadusem si o palma saracului Shi-hoo..
-Aigoo,imi pare rau ca am reactionat asa..dar pune-te si tu in locul meu..n-ai fi facut la fel?
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 13:11

~Shi-hoo~

Eram serios.

-Ti-ai dat seama cam putin ce fel de persoana sunt. Am inceput sa te iubesc, Hyo Ri. Ai incredere in mine, te rog! Nu ma deranjeaza deloc faptul ca ai venit cu noaptea in cap in dormitorul baietilor ca sa faci scandal sau doar pentru a-mi da o palma. Iar baietilor o sa le treaca. Pun pariu ca lui Seung i-ai facut un bine.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 13:24

~Hyo Ri~
Shi-hoo ma lasase iar fara cuvinte,nu stiam ce as mai putea spune..
-Da,acum incep sa cunosc persoana care se ascunde in spatele baiatului acela dur.Imi pare rau ca m-am indoit de tine.Iti promit ca de acum voi avea incredere in tine.Cat despre baieti,nu ma indoiesc ca o sa le treaca repede.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 13:35

~Shi-hoo~

Imi revine zambetul pe buze. Si eu aveam incredere in ea, desi o cunosteam de putin timp. Asa cum stateam amandoi pe jos, cu picioarele incrucisate si rezemati de perete, nici n-ai fi zis ca fuseseram la un pas de despartire. Ma consideram prietenul ei, desi nu o intrebasem daca vrea sau ceva de genul asta. Ma ridic in genunchi si o indemn sa faca si ea acelasi lucru. Ma apropii de ea si o strang la piept cu o mana, in timp ce cu cealalta ii ridic chipul spre mine. Si o sarut... indelung. Ma opresc doar pentru a-mi lasa capul pe partea cealalta, apoi continui...
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeDum 07 Aug 2011, 10:11

~Hyo Ri~
Ne-am sarutat timp de cateva minute bune,eram extrem de fericita si stiam ca si el la fel.Cand in sfarsit ma lasase sa respir i-am spus ca imi e foame
-Ce zici sa mergem la un picnic?Sunt convinsa ca si tu esti lihnit de foame
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeDum 07 Aug 2011, 10:19

~Shi-hoo~

-Inca iti mai e foame? Vino incoa'! ii zic si o trag iar spre mine ca sa o sarut. Ii dau insa drumul mai repede. Ma ridic in picoare si o ajut si pe ea sa faca asta. Obrajii inca mai pastrau urmele lacrimilor. Ii zambesc:

-De data asta aduc eu mancarea.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeDum 07 Aug 2011, 10:23

~Hyo Ri~
-Bine,mie imi convine
Fata imi radia de fericire,uitasem cu totul de incidentul de mai devreme,abia asteptam sa merg la picnic cu Shi-hoo,baiatul asta ma vrajise
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeDum 07 Aug 2011, 10:31

~Shi-hoo~

-Iti convine, huh? Ea zambea, dar nu stiam cat de mult ii trecuse supararea. Doamne, cand o vazusem stand acolo in mijlocul camerei, cu spatele drept si bine infipta pe picioare... Nu-mi credeam ochilor si nu ma gandeam nici pe departe ca ala ar fi fost motivul pentru care daduse buzna acolo peste Seung si trezindu-l chiar si pe Hong Ki. Arata si mai bine furioasa. Ooo, si ce palma avea!

-Dar aduci tu patura.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeDum 07 Aug 2011, 10:39

~Hyo Ri~
-Da,i-am spus zambind,aduc eu patura
Nu stiam ce altceva i-as putea spune,aproape ca inca nu-mi venea sa cred ca urma sa mergem la picnic impreuna,era totul atat de frumos,speram sa nu intervina nimic si sa ne petrecem toata dimineata in padure,la iarba verde
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeDum 07 Aug 2011, 10:45

~Shi-hoo~

Ma innebunea cu zambetul ala. Uitasem ca trebuie sa si plec sa vad ce gasesc de mancare.

-Hai sa nu mai ocupam aici spatiul si sa mergem sa ne pregatim de picnic. O pup pe obraz si o conduc pana la dormitoarele fetelor.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeJoi 11 Aug 2011, 11:59

~Bommie~
Eram pe hol, ma indreptam spre cantina. Oare Seung voia sa-mi zica ceva? Ahm, habar n-am deodata a inceput sa-mi tiue telefonul cu refrenul de la Lollipop si incercam sa-l caut prin gentuta mergand. Neatenta, cum in ultimul timp nu e o noutate, am dat peste cineva. Bine, nu tare dar suficient cat sa ma zgaltane si sa-mi scap telefonul cand am reusit sa-l scot. M-am uitat sa vad peste cine dadusem si am vazut ca era Miky.
-Scuze, am zis si m-am aplecat sa-mi iau telefonul care ,,patinase: pe covorasul grena al culoarului.
Sus In jos
KimyConcubina HeeBin [rang 1]Kimy
Rank: Concubina HeeBin [rang 1]
Mesaje : 1174
Reputatie : 11
Data de inscriere : 10/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Suceava
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeJoi 11 Aug 2011, 12:01

~Miky~
Mergand pe culoar Bommy dadu peste mine
-Nu-i nimic , apropo ce mai faci pe unde mergi?
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeJoi 11 Aug 2011, 12:05

~Bommie~
Mi-am frecat telefonul de bluza, stergand ecranul si m-am uitat la ea.
-Ahm, mergeam la cantina. Scuze ca sunt asa neatenta dar nu m-am trezit de mult. Tu unde mergi?
Sus In jos
KimyConcubina HeeBin [rang 1]Kimy
Rank: Concubina HeeBin [rang 1]
Mesaje : 1174
Reputatie : 11
Data de inscriere : 10/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Suceava
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeJoi 11 Aug 2011, 12:08

~Miky~
Eu ? pai unde sa ma duc ma plimbam pe aici nu aveam ce face imi caut leptopu si nu il gasesc ...vai ce uituca sunt cred ca l-am lasat in dormitor in geanta
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitimeJoi 11 Aug 2011, 12:11

~Bommie~
-Aha... si eu mai fac chestii de genul cand uit lucruri.
Ah, ardeam de curiozitate sa vad ce avea sa-mi spuna Seung. Mama, de ce eram eu atat de curioasa? Oare ii semanam mamei? Sau tatei? Sau bunicii? Oh frate...cu cine din toata familia?
-Ahm, eu voi pleca, mi-e...a... cam foame. Ne mai vedem! si-am fugit pe hol.
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Holul Empty
MesajSubiect: Re: Holul Holul Icon_minitime

Sus In jos

Holul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-