KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Yi San: Interviu Lee Seo-Jin

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
AlexisUtilizator bannatUtilizator bannat
Alexis
Utilizator bannat
Rank: Utilizator bannat
Mesaje : 1380
Reputatie : -3
Data de inscriere : 30/11/2010
Varsta : 25
Localizare : constanta
Yi San: Interviu Lee Seo-Jin Empty
MesajSubiect: Yi San: Interviu Lee Seo-Jin Yi San: Interviu Lee Seo-Jin Icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 02:42

- Ce parere ai despre sfarsitul serialului?
LSJ (Lee Seo-jin): Dupa parerea mea, cel mai trist este ca regele nu a a pucat sa puna in aplicare toate planurile sale de reforma. Nu putem schimba istoria, dar este pacat. Regele a murit mult mai devreme decat ar fi trebuit. Multi istorici au presupus ca daca regele Jeongjo ar fi trait cu 10 ani mai mult ar fi putut schimba multe lucruri.

- Cea mai impresionanta scena?
LSJ: Timpul in care am filmat a fost atat de lung, incat nu imi pot reamintii unele scene. Insa cred ca cea mai impresionanta scena este si cea mai grea.

- Care ar fi aceea?
LSJ: A avut loc saptamana trecuta cand am filmat moartea lui Song Yeon. M-a epuizat atat psihic cat si fizic deoarece vremea a fost foarte calda. Au mai fost si alte scene impresionante insa din punctul meu de vedere aceasta a fost cea mai intensa.

- Anumite lucruri interesante pe care le-ai observat?
LSJ: Poate parea ceva banal insa cand YS era print mostenitor iesea adesea in afara palatului. Cred ca asta este destul de interesant

- Anumite parti incarcate cu regrete?
LSJ: Regele Jeongjo a fost nevoit sa vada moartea oamenilor pe care i-a iubit: Song Yeon, bunicul , tatal, Hong. De fiecare data durerea lui se dezvaluia altfel. Trebuia sa ma gandesc in prealabil pentru a putea transmite sentimentele care il cuprind pe un om cand trece prin asta. Dar cand “eu” mor, nimeni nu este trist pentru mine. Cred ca ar fi fost mult mai imrpesionant sa fi avut pe cineva care sa raman in urma “mea”. Cineva care sa ma iubeasca. Istoria spune ca atunci cand regele Jeongjo a murit numai regina i-a fost alaturi. Se uita cum viata se scurgea incet din el apoi a iesit afara pentru a-i anunta moartea. Nu a fost trista deloc!

- De cand drama este un mare succes ai simtit ca popularitatea ta a crescut?
LSJ: Aici nu este vorba despre popularitatea mea, ci despre cea a serialului. Am jucat in numeroase seriale si stiu ca , atunci cand o un film sau serial devine popular oamenii incep sa indrageasca si actorii. Yi San are un succes fabulos, si acum sunt sigur ca atunci cand voi manca in oras multi oameni vor fi foarte draguti cu mine. (rade)

- Este al doilea serial isotric pentru tine. Ceva diferente?
LSJ: Diferente destul de mari. Damo a fost o mini-serie. Timpul dedicat filmarilor a fost scurt. Au fost multe intamplari desfasurate foarte rapid. Yi San este cu mult mai lung, tocmai de aceea nici povestea de dragoste nu a putut fi pusa in prim plan ca in Damo. Cu toate astea spre sfarsit serialul pune bazele mai mult pe iubirea dintre Song Yeon si Yi San.

- Ai avut parte de schimbari in timpul filmarilor?
LSJ: Am cunoscut o multime de oameni. Am filmat cu mai mult de 70 de persoane. Asta m-a schimbat foarte mult deoarece de la fiecare am invatat cate ceva.

- Ce planuri ai dupa terminarea filmarilor pentru Yi San?
LSJ: Ma simt extrem de obosit. Singurul lucru la care ma gandesc acum este o perioada de odihna mult asteptata.

- Oboseala se citeste pe fata ta. Cate zile pe saptamana filmezi?
LSJ:In cele mai usoare saptamani filmez in jur de 4-5 zile. Insa sunt saptamani in care filmez si 6 deoarece scenele nu ies tocmai cuma ar trebui.

- Ce parere ai despre colegii de distributie?
LSJ: Am avut norocul sa lucrez cu oameni exceptionali. Am legat foarte repede prietenii cu majoritatea.

- Esti cunoscut pentru glumele de pe platoul de filmare. Faci si glume rautacioase?
LSJ: Cred ca stiu cine v-a spus asta. Nu comentez (rade)

- Ai declarat acum ceva timp in fata unei camere “Am intalnit o persoana draguta, vreau sa o iau acasa!”. Ne poti dezvalui si noua cine e acea persoana?
LSJ: Daca v-as spune ca nu a fost o replica din proprie initiativa m-ati crede? (rade) Era deja scrisa si eu am citit-o fara sa schimb nici macar un semn de punctuatie.

Lee Seo-jin a avut probleme cu sanatatea in timpul filmarilor din cauza muncii exagerate. Nu o data a fost nevoit sa stea peste noapte la spital pentru a avea liniste deplina si a putea sa se intoarca a doua zi dimineata la filmari. Sa speram ca in final totul se va termina cu bine pentru el. Ultimul episod este cel cu numarul 77. Ce va aduce acesta telespectatorilor? Urmariti si veti afla!”
Sus In jos
AleHinaUtilizator bannatUtilizator bannat
AleHina
Utilizator bannat
Rank: Utilizator bannat
Mesaje : 1607
Reputatie : 6
Data de inscriere : 04/01/2011
Varsta : 25
Localizare : Buzau
Yi San: Interviu Lee Seo-Jin Empty
MesajSubiect: Re: Yi San: Interviu Lee Seo-Jin Yi San: Interviu Lee Seo-Jin Icon_minitimeJoi 06 Ian 2011, 08:15

Saracu' om... Grea viata de actor!
Sus In jos
angelica_bidamDoamna la cusatoria regalaangelica_bidam
Rank: Doamna la cusatoria regala
Mesaje : 169
Reputatie : 4
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : maramures
Yi San: Interviu Lee Seo-Jin Empty
MesajSubiect: Re: Yi San: Interviu Lee Seo-Jin Yi San: Interviu Lee Seo-Jin Icon_minitimeSam 30 Iul 2011, 11:22

si sursa? Nu cred ca e realizat de tine
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Yi San: Interviu Lee Seo-Jin Empty
MesajSubiect: Re: Yi San: Interviu Lee Seo-Jin Yi San: Interviu Lee Seo-Jin Icon_minitime

Sus In jos

Yi San: Interviu Lee Seo-Jin

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
» Interviu» Interviu cu Song IL Gook
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Coreea :: Actori si actrite :: Actori :: Lee Seo Jin-