KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Interviu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
AlexisUtilizator bannatUtilizator bannat
Alexis
Utilizator bannat
Rank: Utilizator bannat
Mesaje : 1380
Reputatie : -3
Data de inscriere : 30/11/2010
Varsta : 25
Localizare : constanta
Interviu Empty
MesajSubiect: Interviu Interviu Icon_minitimeMier 01 Dec 2010, 03:47

I : Dup ce ai fost in centrul atentiei in QSD ,nu simti ca esti din ce in ce mai populara?

LYW:ba da ,am acest sentiment mai ales dupa ce am vazut reactiile prietenilor mei apropiati si a familiei mele. Vazand ca prietenii mei ma iubesc mai mult ,ma simt intr-adevar mai populara!

I:fiind una dintre putinele actrite de sex feminin care are fata “de copil”,ai sfaturi pt noi?

LYW: cred ca hidraterea sunt pasii de baza in lupta impotriva imbatranirii asa ca folosesc produse extreme de eficiente anti-imbatranire . Am pastrat continuu pielea hidratata pentru ca sunt speriata de probleme ale pielii.Prin urmare imi mentin pielea hidratata .Mai ales acum cand se schimba anotimpurile fata devine usor uscata! Mai sunt si mastile de noapte pe care le folosesc .

I:Sunt foarte curios ce sfaturi ai pentru mentimerea siluietei!

LYW:Inainte de a juca in QSD am luat in greutate . Exista o mare diferenta intre cum sunt acum,dupa filmari si cum eram inainte.Am slabit foarte mult.Inainte de filmari am mers la sala de gimnastica timp de un an. In ceea ce priveste masa musculara ,dupa ce am discutat cu instructorul meu de fitness am facut exercitii care se concentrau numai pe construirea masei musculare. Cu toate acestea dupa ce au inceput filmarile am pierdut aproximativ 4 kg.

I:Am auzit ca esti preocupata de produsele de infrumusetare.

LYW: Da , in special cele de baza ! Daca a aparut un produs nou il cumpar imediat! Chiar daca pretul produsului de baza este foarte mare eu voi inverti in continuare in el . Eu folosesc cel mai des luciul de buze, crema hidratanta pt maini si crema de protectie!

I:Exista un stil care iti place cel mai mult?

LYW:Personal imi place stilul chic , de cele mai multe ori ma imbrac ca un student : o pereche de blugi ,un tricou si pantofi sport.

I:care sunt lucrurule mici pe care le ai in geanta?

LYW:Pai mai multe…(unul cate unul ea scoate toate lucrurile mici) Pai am ata dentara, o crema mica de maini , o sticluta de parfum , balsam de buze , picaturi pentru ochi si medicamente !

I:Sunt foarte curios cum iti petreci timpul liber!

LYW:Ma joc cu papusi , jucarii ,am o colectie de papusi Barbie. Recent am citit reviste pentru amenajari interioare.

I :ce poti sa le spui fanilor tai?

LYW: ca ii salut si ii iubesc!!!
Sus In jos
MinConcubina Sukbin [rang 2]Min
Rank: Concubina Sukbin [rang 2]
Mesaje : 943
Reputatie : 3
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Galati
Interviu Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Interviu Icon_minitimeDum 03 Apr 2011, 01:48

foarte dragut interniul multumim ca ni l-ai aratat si noua
Sus In jos
angelica_bidamDoamna la cusatoria regalaangelica_bidam
Rank: Doamna la cusatoria regala
Mesaje : 169
Reputatie : 4
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : maramures
Interviu Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Interviu Icon_minitimeSam 30 Iul 2011, 11:43

te-as ruga sa precizezi sursa
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Interviu Empty
MesajSubiect: Re: Interviu Interviu Icon_minitime

Sus In jos

Interviu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Coreea :: Actori si actrite :: Actrite :: Lee Yo Won-