KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Sala de sport

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:33

Rezumarea primului mesaj :

Aici e sala de sport. Uneori exerseaza aici trupele de dans ale campusului.
Sus In jos
AutorMesaj
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 10:51

[Bun.. asta'i culmea.. nu vine nimeni sa ne scoata de aici?? cat timp a trecut?? 2 ore?? si ma uit la ceas si nu trecuse decat 20 de minute :)).. pe bune?? :)) parca suntem de o vesnicie aici.. of! unde'i toata lumea cand ai nevoie de ea?? cum se poate ca nimeni sa nu fie prin preajma?? :-L.. spun eu indignat in gandul meu..]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 10:55

~Bommie~
Ma simteam... naspa...in plus. Adica... ma simteam ciudat... Mereu in preajma lui ma simteam putin...ciudat. Iar acum eram si inchisi aici! Pe bune, nimeni nu ne observa lipsa?! Ce oameni! Chiar asa de...inobservabila sunt? Eee, cand ies de aici ii fac eu sa ma observe! Hopa...da' stai ca nu am cu ce sa merg!
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 11:02

~Mi Nyu~
Ma plimbam prin jurul salei de sport.. cu castile in urechi.. cu volul dat la maxim :)) [deci nu auzeam mai nimic :))].. asteptam sa vina Bommie.. [da mult ii mai ia!! cat poate sa dureze sa stranga niste lucruri??.. off..!..mda.. pentru asta s'au inventat servitori.. da totusi.. dintr'o data primesc un mesaj pe telefon.. mai degreaba o stire.. de la Secret S.. [ce'mi place fata asta :)) stie toate barfele.. inaintea tutor..]..citesc eu.. si..
-Bo??!?! Is inchisi in sala?!.. :)) hai ca asta'i buna :))
Si ma duc la sala si apas pe clanta.. era incuita..:|.. asa ca am batut si am spus:
-Bommie!! Esti acolo??
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 11:07

~Bommie~
Si cum stateam asa, cu genunchii stransi la piept si barbia pe genunchi, am auzit o voce cunoscuta. Dumnezeule, Mi Nyu! A dat Domnul! Am schiopatat cat de cat pana la usa, care era destul de aproape si am strigat:
-Da! Adu niste chei, ceva!
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 11:11

~Mi Nyu~
-Da.. ma duc sa o caut pe antrenoare!.. vin repede.. mai rezista.. :))
Si ma duc dupa antrenoare.. pff.. nu e de gasit.. pe bune?? nu e cand o cauti??.. :-L... am gasit'o intr'un sfarsit.. si am luat'o repede de mana..
-Doamne antrenoare! veniti cu mine! Ati incuiat'o pe Bommie cu Seung in sala!! Haideti! [zic eu trangad'o dupa mine]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 11:13

~Bommie~
M-am trantit pe coltul cel mai apropiat al bancii. Hai Mi Nyu, misca-te repede! Am amortit pe banca asta!
Nu mai stiam ce sa spun... Nu sunt sigura, dar nu cred ca Seung are o parere prea grozava despre mine...
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 11:18

~Seung~
A dat Domnul sa vina cineva!!
-Oare cum si'a dat seama ca suntem aici?? si dc nu si'a dat mai devreme?? :-L

~Mi Nyu~
Antrenoarea era cam buimacita :)) nu prea cred ca a inteles mare lucru din ce iam spus :)) [cate odata vorbesc cam repede :))]
-Haideti doamna antrenoare!! Grabiti'va!! [si a descuitat intr'un sfarsit..]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 11:20

~Bommie~
-Pai...sincer chiar nu ma intereseaza cum si-a dat seama.
Intr-un sfarsit am auzit incuietoarea usii. Slava Domnului! Am dat sa ma ridic de pe banca dar bineinteles...daca tot imi starnisem piciorul, trebuia sa-si continuie treaba. Si-am ramas pe banca, gandindu-ma.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 11:23

~Mi Nyu~
Am intrat in sala.. si m'am uitat la Seung.. apoi la Bommie.. din nou la Seung.. si iar la Bommie :)).. si intr'un final zic:
-:)) Stiti ca ati aparut pe net?? Suntem ultima barfa de pe Secret S.. de la ea am aflat ca sunteti incuiati aici :))
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 11:25

~Bommie~
-Poftim??? Pentru? Ce-i asa interesant la subiectul asta? am intrebat stupefiata si imi leganam piciorul sanatos inainte si inapoi. Inca stateam pe banca si bateam cu unghiile in ea.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 11:27

~Seung~
-Pe bune?? Si cum a aflat?? Doar nu sunt camere video pe aici sau ceva de genu.. :|..

~Mi Nyu~
-:-?? Pe mine ma intrebi?? Fata asta le stie pe toate! Nu stiu cum reuseste.. :)) Oricum.. Bommie..hai.. ce mai stai??
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 11:29

~Bommie~
-Pff, s-o ia naiba, ca nu-mi place chestia asta. Daca vrea, imi montez o camera video pe geanta, poate o ajut, am zis sarcastica.
-Paiiii... am inceput strambandu-ma. Si n-am mai continuat.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 11:33

~Seung~
-Pai.. [continuand eu..] domnisoara si'a sclantit glezna. [sau ceva de genu..] si nu poate sa mearga.. deocamdata.. si e si pe tocuri..

~Mi Nyu~
[Ma uit nedumerita la Bommie.. mai inainte era bine..aish!! doar nu e din cauza lui Seung!!]
-Da cum ai reusit? Doar nu.. [uitandu'ma cam urat spre Seung]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 11:37

~Bommie~
-A, nu nu nu...am zis eu rapid intelegand ce banuia. Nu, la antrenament, stii...atunci cand am calcat stramb cred... Si...atunci am crezut ca nu e nimic...dar dupa ce m-am incaltat cu tocurile, cred ca mai rau am facut.
Mai frate...vorbisem de 10... si repede, si cu pauze...Sper ca a inteles cineva ceva.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 11:42

~Mi Nyu~
-A.. bine atunci.. pai descaltate si hai sa mergem in camera.. sa'ti pui niste gheata sau ceva..

~Seung~
-Ha! Sa se descalte?? asta i'am zis si eu.. dar e prea incapatanata.. si mandra!.. nu va face asta :-j.. [si ma pun eu in fatza ei.. cu spatele.. mai aplecat.. si zic:]
-Hai.. urca.. te duc eu in camera...nu sunt chiar atat de rau.. si nu pot lasa o "fata la ananghie".. zic eu oarecum sarcastic.. :))
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 11:43

~Bommie~
-Ahm...sunt grea... stii, nu vreau sa te doara spatele sau ceva de genul... am zis oarecum ingrijorata.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 11:50

~Seung~
[/:) eu ma ofer sa o car si ea refuza??]
-/:) Adik insinuezi ca nu sunt destul de puternic incat sa te car?? si am luat'o pe umar.. [:))]... ce incapatanata poti fi!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 11:52

~Bommie~
Am facut ochii mari cand m-a luat pe umar ca pe o papusa.
-Ha! Si eu care ma gandeam la spatele tau.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 11:58

~Seung~
-Iti dai seama ca te faci singura grasa nu?? :))):)))..

~Mi Nyu~
[Wow.. asta nu era ceva obisnuit pentru Seung.. el nu facea.. gesturi din astea pentru oameni :)).. de obicei e nepasator.. oare s'o fi lovit si el/? la cap?? :))]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 12:00

~Bommie~
-Pff...ce sa zic... Da' nu sunt grasa! am zis bosumflata.
E cam cald aici sau mi se pare mie? o.O
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 12:03

~Seung~
-Hey! Tu ai zis ca esti aia care a zis ca esti grea :)).. nu eu.. esti chiar slaba.. daca ma gandesc bine :)).. parca nici nu ai fii acolo...:)):-j
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 12:05

~Bommie~
-Ah, ce mai conteaza?
Doamne, totusi de ce mi se parea atat de cald???
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun 01 Aug 2011, 14:08

~Shi-hoo~

Am mai mancat o portie de orez, dupa care am ajutat-o pe Hyo Ri sa stranga. Ne-am indreptat spre dormitoare. Am lasat-o in fata usii, iar eu m-am dus spre sala de sport, dupa ce am trecut prin camera sa ma schimb de pantalonii scurti si de tricou. Totii baietii se uitasera la mine ca la un extraterestru, dar nu era nevoie sa ma intrebe nimic. Eram sigur ca stiau din alte surse ce patisem. Mi-am schimbat, de asemenea, ambele bandaje, dupa ce facusem dus.

In sala de sport era lumina aprinsa. Intru si o vad pe doamna antrenoare strangand cateva lucruri pe care probabil le folosisera la antrenament. Ma vede si se arata mirata de faptul ca am venit aici.

-Vreau sa vad daca sunt in stare sa continui zilele astea si eu antrenamentul la dans, dupa accidentul patit, ii zic. Mai raman ceva timp, imi puteti lasa cheia? O sa strang dupa aceea si o sa incui eu.

Este de acord. Dupa ce ma asigur ca a plecat, strang in fuga ce mai ramasese imprastiat si ma asez la computer sa caut niste muzica.

Nu putea fi vorba de dormit la noapte, ca doar de abia ma trezisem. In plus, aici inca plutea dragostea in aer...
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeMier 03 Aug 2011, 10:02

~Hyo Ri~
Am ajuns in sala de sport,nu vad nicio lumina aprinsa dar deschid usa si vad pe cineva stand pe scaunul din fata calculatorului.Mi-am zis ca trebuia sa fie Shi-hoo.
M-a auzit si s-a intors spre mine dar n-am putut vedea decat o umbra neagra din cauza luminii care ii batea din spate.
Ma intampinasera versurile astea
"Na na na na… na na… na na
Na na na na …na na na na… na na… na na"
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitimeMier 03 Aug 2011, 10:13

~Shi-hoo~

Aud usa deschizandu-se, dau "play" la melodie si ma ridic de pe scaun. Aveam ochii obisnuiti cu intunericul, dar tot n-o vedeam bine, cu toate ca eram sigur ca ea e. O astept sa vina spre mine si fac si eu cativa pasi. Ne intalnim la jumatatea terenului din sala de sport.



Volumul nu era dat ca de obicei la antrenamente, adica la maxim. Puteam vorbi normal si sa ne si auzim. Melodia continua, iar noi ne priveam in ochi.

-Bun venit la petrecerea mea!
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Sala de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de sport Sala de sport - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Sala de sport

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Sala circului» Sala tronului» Sala de spectacole» Sala de petreceri» Sala de prim-ajutor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-