KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Curtea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:36

Rezumarea primului mesaj :

Aici sunt banci, va puteti relaxa, puteti citi si va puteti bucura de natura.
Sus In jos
AutorMesaj
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 12:58

~Hyo Ri~
Shi-hoo imi daduse o punguta,cica sa o tin iar eu curioasa din fire bineinteles ca n-am rezistat sa nu-mi bag nasul inauntru si cand colo ce sa vad? era chiar parfumul pe care i-am spus ca nu-l am.
-Aigoo,baiatul asta mi-am spus,chicotind.
Ajunsa in tabara am inceput sa ma dau cu el.Trecusera deja cateva zile de cand il foloseam.Iesisem in curte si ma plimbam ascultand muzica.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 13:05

~Shi-hoo~

Dormisem foarte bine noaptea trecuta, ceea ce era un lucru bun ca azi era petrecerea de ziua lui Bommie. Aish! Tre' sa aranjam sala de petreceri. Ies in curte sa vad cum dau de ceilalti baieti ca sa ne apucam odata. Nici urma de baiat, dar [observ eu zambind] o vad pe Hyo Ri, in schimb. Era cu spatele, iar eu ma duc tiptil spre ea si ii inconjur mijlocul cu mainile.

-Vad ca te relaxezi...

Imi pusesem barbia pe umarul ei si aveam nasul indreptat spre gatul ei. Mirosea frumos... Mi se largeste zambetul cand imi aduc aminte de parfumul cumparat zilele trecute.

-Deci il folosesti, constat eu, fara sa-i zic la ce ma refer.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 13:15

~Hyo Ri~
-Vai,ce m-ai speriat,zic eu intorcandu-ma spre el
Da,pai trebuie sa le dau o mana de ajutor lui Seung si Mi Nyu cu aranjatul salii de petrecere asa ca ma relaxez si eu putin inainte de asta.
Ce sa folosesc? intreb eu putin nedumerita.Aaa,parfumul,pai da,imi place foarte mult cum miroase.Aa,chiar,multumesc mult dar nu trebuia sa mi-l cumperi,ti-am zis ca am colectie de parfumuri acasa.Orcum,apreciez gestul asta atat de frumos.Multumesc,inca o data! spun eu zambind
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 13:35

~Bommie~
In sfarsit! In sfarsit eram majora! Ma simteam bine deocamdata. Imi primisem deja cadoul de la parinti, si anume o masina ca tot aveam permisul proaspat luat-in mini-vacanta asta de o saptamana- iar Cheon insistase sa ma conduca de data asta pe locul din dreapta. Nu voia sa ma lase sa conduc singura si voia sa-mi tina companie. Eram imbracata in niste pantaloni scurti de blugi, un maieu alb, pantofi negri cu toc inalt si parul lasat pe spate, usor ondulat. Trebuia sa ma dezvat de uitatul in oglinda retrovizoare sa vad cum imi sta parul, obicei capatat de cand mergeam inca in spate sau pe locul din dreapta. Domnul ala dragut pe care il cam aveam la degetul mic si imi dadea drumul sa ies si fara permisiunea directoarei ne-a deschis poarta si am accelerat in curtea taberei, spre parcare. Era destul de pustiu si ma bucuram de asta. Nu stiu daca eram inca pregatita sa dau ochii cu anumite persoane. Am apasat pe pedala sa franez si m-am uitat clipind des la Cheon insemnand ceva gen ,,cum a fost?". Il stiam pe Cheon de la 9 ani, era cel mai bun prieten al meu. Fiind mai mare decat mine cu un an jumatate, avea deja permisul luat. Ma imbratisa prieteneste in semn ca a fost bine.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 13:58

~Seung~
Orele trecuse repede, iar eu ma strecurasem afara din sala ca sa ma schimb.. imi luasem un costum.. pusesem cutiuta cu lantisorul in buzunarul de la piept.. speram intradevar sa'i placa..
Curtea - Pagina 12 2413891012509506215300


Am iesit din camera si imi aranjam maneca.. imi ridic privirea si vad o masina.."Ciudat.." Ma uit mai atent inauntru si o vad pe Bommie.. imbratisandu'se cu.. tipul de la sala de biliard.. :|
-Deci eu organizez o petrecere.. indur ca ai plecat.. nu am ma insistat cu telefoane.. te'am inteles.. ti'am mai luat si lantisorul.. si tu??! [nu'mi venea sa cred ochilor.. am ramas pe loc uitandu'ma fix la ei]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 14:05

~Bommie~
Inca nu oprisem motorul si basul melodiei rasuna. Am scos cheia din contact si am coborat din masina. Am deschis port-bagajul si am inceput sa-mi scot valizele. Cheon urma sa mearga acasa cu un taxi. Desi inca insista sa ma ajute cu bagajele l-am asigurat ca sunt ok si ca ma descurc. M-am aplecat sa iau doua genti -care Doamne iarta-ma ce am pus in ele?- si ce vad in directia dormitoarelor? Seung! Uitandu-se la mine de parca voia sa ma jupoaie din priviri, si... ce naiba? In costum? Pai nu ii statea rau da' nu vedeam scopul si in orice caz se uita urat. Oare trebuia si eu sa fac la fel? S-a suparat ca am plecat atunci de la bar? Ei, soarta. Am motive. Am continuat sa merg spre el, sau mai bine zis spre dormitoare, dar trebuia sa trec pe langa el si nu aveam de gand sa evit.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 14:13

~Seung~
Am vazut ca coboara din masina.. isi ia valizele si se indrepta spre mine.. Dupa cate imi dau seama nu avea de gand sa se opreasca ci doar sa treaca pe langa mine pur si simplu asa ca am prins'o de brat si am oprit'o.. [ma simteam mai rau decat in ultimele zile..era o durere ce nu o puteam descrie..]
-Vad ca te misti repede.. atat a durat iubirea ta,nu?
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 14:21

~Bommie~
M-a prins de mana si m-a oprit. Nu am protestat, m-am oprit pur si simplu cand i-am auzit cuvintele. M-am intors incet.
-Ce vrei sa spui? am intrebat nedumerita.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 14:24

~Seung~
Am pufnit in ras apoi am zis:
-Te faci ca nu stii?.. [ah ce prost am fost..] dupa ce ca te enervezi cine stie din ce motiv pe mine,arunci cu farfurii si mai si pleci.. acum te intorci ca si cum nu sar fi intamplat nimic?! ma iei cumva de prost?! X(
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 14:30

~Bommie~
Ma uitam chioras.
-Adica ce? Trebuia sa plec de tot? Sau cum? Si poate intalnirile noaptea pe ascuns iti zic ceva, am zis cu mainile-n san -lasasem gantile jos- si batand cu varful pantofului in asfalt.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 14:33

~Seung~
Nu sa pleci de tot.. sa nu pleci deloc! trebuia sa stai sa vorbim.. da' tu nu! ai dat bir cu fugitii si te'ai dus sa te imbratisezi cu.. domnu'.. [facand semn cu capul spre el] Si despre ce tot vorbesti? Ce intalniri noaptea pe ascuns? [simteam cum imi fierbe sangele.. incepusem sa ma enervez, da' ma fortam sa raman calm]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 14:39

~Bommie~
M-a pufnit rasul. Adica stai asa... el credea ca eu sunt impreuna cu Cheon?
-Incearca sa faci diferenta intre imbratisari. Si nu mai fa pe nevinovatul, am zis pe un ton mai serios. V-am vazut, atunci seara, cu o seara inainte sa plec, am zis facand o grimasa.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 14:43

~Seung~
-Ne'ai vazut? [am derulat tot ce s'a intamplat.. si mi'am dat seama la ce se referea.. atunci seara cand m'am intalnit cu Mi Nyu sa vorbim despre petrecere..]
-Pe bune? Nu pot sa cred.. aigoo.. deci nu numai ca te;ai indoit de mine, dar totusi.. si de cea mai buna prietena? mda.. se vede ce bine o cunosti daca chiar crezi ca ar face asa ceva.. Daca eu trebuie sa invat sa diferentiez imbratisarile.. si tu ar trebui sa stii sa faci diferenta dintr'o simpla discutie si ceva mai mult de atat.. daca ai fost acolo ai vazut ca nici macar nu am atins'o.. si nu pot spune acelasi lucru despre tine.. si cum l'o chema../:)
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 14:51

~Bommie~
-Il cheama Cheon, am zis cu inca o grimasa. Il stiu de cand aveam 9 ani si e prietenul meu cel mai bun. Si oare ce ar fi trebuit sa inteleg din chestia aia pe ascuns? Am vrut sa ma plimb si eu dar Mi Nyu nu m-a lasat.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 14:56

~Seung~
Cand am auzit ca e prietenul ei m'am mai linistit.. da' totusi nu mam lasat..
-Trebuia sa ai incredere in mine! Cum sa'ti treaca prin cap o asemenea prostie?!..Chiar crezi ca tot ce ti'am zis a fost din plictiseala?! ei bine nu! eu chiar.. te iubesc! si nu stii cum mam simtit zilele astea..!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 15:00

~Bommie~
Ma simteam aiurea... Deci... intelesesem gresit? Deci trasesem concluzii gresite? Felul in care mi-o spusese ma facu sa-mi dea lacrimile.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 15:04

~Seung~
Pfoai.. nu vroiam sa o fac sa planga :|.. nam mai rezistat si am luat'o in brate..
-Eu.. in seara aceea.. am chemat'o pe Mi Nyu pentru ca.. [am oftat apoi am continaut] vroiam sa'ti fac o petrecere surpriza de ziua ta.. da' aveam nevoie de ajutor.. ajutorul ei.. cine de aici te cunoaste mai bine ca ea?..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 15:09

~Bommie~
M-am lasat imbratisata. Cand am auzit, m-am simtit si mai nasol ca trasesem asa concluzii. Am incercat sa ma abtin sa ma mai smiorcai si sa ii stric costumul. Adica tot pentru petrecere se imbracase in costum? L-am strans si mai tare in brate si n-a trebuit sa ma ridicat pe varfuri, fiindca aveam tocuri, sa-mi lipsesc buzele de ale lui.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 15:14

~Seung~
Trebuie sa recunosc ca m'a luat prin surprindere.. da' imi fusese atat de dor de ea incat nu vroiam sa'i mai dau drumul.. Dupa cateva secunde bune.. tot imbratisati am spus:
-Era sa uit.. esti asteptata..petrecerea tot se tine..:D dar făte ca nu stii :))


Ultima editare efectuata de catre Yun Hee in Sam 03 Sept 2011, 15:22, editata de 2 ori
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 15:20

~Bommie~
Nu voiam sa ma desprind de caldura corpului sau dar a trebuit.
-Dar...nu pot sa merg asa, trebuie sa ma schimb... adica... tu esti in costum si uite eu cum arat.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 15:24

~Seung~
-Arati bine si asa..;) si in plus e o petrecere surpriza.. nu aveai de unde sa stii:)).. dar daca totusi vrei sa te schimbi.. fati mai intai intrarea.. sunt sigur ca Mi Nyu nu mai poate de nerabdare :)).. a pus mult suflet in organizarea petrecerii.. ;) dar deocamdata.. inchide ochii
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 15:28

~Bommie~
-Hm, ok, am zis ridicand din umeri. Ma schimb mai tarziu.
L-am luat de mana si l-am tras dupa mine. Uitasem in totalitate de bagaje sau de Cheon care oricum sunase la taxi.
-Presupun ca se tine in sala de petreceri nu? am zis inca tinandu-l de mana si mergand eu in fata.
Cand am ajuns aproape de sala m-am oprit si i-am luat mainile, sa mi le puna la ochi.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeMar 06 Sept 2011, 11:43

~Hyo Ri~
Am iesit in curte si ne-am asezat pe o banca in asteptarea baietilor.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeMar 06 Sept 2011, 11:48

~Mi Nyu~
Afara era o caldura insuportabila.. bine de noi ca o sa ne'o petrecem la piscina.. ^^ Nu mai intotasem de mult.. ^^
-Ori ne miscam noi prea repede, ori baietii prea incet.. :))
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitimeMar 06 Sept 2011, 11:54

~Bommie~
Stateam pe o banca asteptand, picior peste picior. Imi pusesem ochelarii la ochi si mi-am dat parul pe un umar, sa nu ma incalzesc. Imi scosesem o guma si le-am intins si fetelor sa ia.
-A pff... noi nu ne-am miscat repede deloc. Da' le ia lor mai mult ca la niste gagici.
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Curtea - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 12 Icon_minitime

Sus In jos

Curtea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 12 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Curtea de antrenament
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-