KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Curtea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:36

Rezumarea primului mesaj :

Aici sunt banci, va puteti relaxa, puteti citi si va puteti bucura de natura.
Sus In jos
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 04:17

~Bommie~
Am mers cu Seung sa salutam lumea. Cand am ajuns in dreptul lor inca il tineam de mana. Am salutat cu o scurta plecaciune a capului si un zambet prietenos.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 04:35

~Shi-hoo~
Seung se uita chioras la tovarasul meu, in timp ce Bommie ii zambea. Tabloul perfect. Asa se intampla de fiecare data cand era Dong-su prin preajma.

~Dong-su~
Arata... bine. Ma uitam la ea din cap pana in picioare. Vazusem normal ca il tine de mana pe cel cu care dadusem noroc [m-a strans cam tare, am observat eu]. Ochelarii mei de soare il impiedicau pe Seung [ii retinusem deja numele, prea ma privea urat!] sa vada pe unde imi plimb eu ochii. Hotarasem pe loc sa mai raman pe aici.
-Siii? Cam cu ce va ocupati voi timpul, in afara de plimbatul prin parc? intreb eu zambind si uitandu-ma mai mult spre Bommie.
La umbra unui copac mai observ o pereche. Baiatul ala statea al naibii de bine si, pe pariu, se simtea la fel. Oare pe aici toate fetele umbla in rochite? :-?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 04:45

~Mi Nyu~
-Nu ar trebui sa mergem si noi? sa facem cunostinta? il intreb eu pe Hong Ki..

~Seung~
Mi'am bagat mainile in buzunare.. am lasat pe altcineva sa'i raspunda la intrebare..:)):-j
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 05:00

~Hong Ki~
-Chiar trebuie? Stau foarte bine, am zis si mi-am ridicat capul s-o sarut scurt. Da' daca tu chiar vrei...

~Bommie~
I-am dat drumul lui Seung la mana si dupa tacerea pe care era vizibil ca o afisa nu parea in apele lui si imi pasa mie cuvantul.
-Pai... azi e cam moleseala, dar in general mai iesim in oras, gasim noi ce sa facem.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 05:10

~Dong-su~
-Vad ca mi-ai raspuns tu, ii zic si ma intorc cu totul spre ea, zambind in continuare. Vrei sa zici ca nu obisnuiti sa va antrenati in sala de dans? Asa am inteles, ca e o tabara cu acest profil.
Ma dau mai intr-o parte ca sa nu-i iau tot vizorul prietenului ei. Cand zic a doua propozitie, chiar imi intorc capul spre el si spre Shi-hoo. Gagica astuia ori e mai timida din fire, ori il cunoaste deja indeajuns de bine incat sa nu se arate prea incantata de prezenta mea.
Ma rog, mi se luase oricum ca toate fetele sa sara pe mine de fiecare data cand ma recunosteau, asa ca ma simteam in largul meu aici.
Aaa, iar tipul ala de pe iarba... e cam posesiv. ;) Ochelarii de soare erau un avantaj, puteam vedea tot ce e in jurul meu, fara a da impresia ca ma intereseaza, cu toate ca eu sondam terenul.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 05:30

~Mi Nyu~
I'am zambit dulce :X
-Da..vreau.. nu in fiecare zi vine o vedeta in tabara,nu? am asteptat sa se ridice el..m'am ridicat si eu..si ne'am indreptat spre ei..

~Seung~
Cum nu ma interesa prea tare discutia mi'am intors privirea spre locul unde stateau Mi Nyu si Hong Ki.. am vazut ca vin si ei spre noi.. nu parea nici el prea incantat :)) cel putin nu o mai fiu singurul..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 05:38

~Bommie~
-Ba da, se fac si cursuri de dans, ore de fotball, chitara, canto din pacate nu se face...

~Hong Ki~
Mi-am inghitit nodul din gat. Eram sigur ca va zice ca vrea, totusi o parte din mine s-a atarnat de acel firicel de lumina sperantei ca ar spune nu. Dar firicelul s-a rupt. M-am ridicat si am ajutat-o si pe ea sa se ridice, dupa care am mers spre ei. Nici Seung nu parea incantat, iar Bom statea de vorba cu...cu ala!
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 05:51

~Dong-su~
Nu prea mai zambeam. "Se fac si cursuri de dans"... priveam fix [prin ochelari] gura ei. "Ore de fotbal, chitara"... buzele se deschideau si se inchideau in functie de sunetele pe care trebuia sa le scoata. "Canto din pacate nu se face"... vedeam ca vorbeste dar mi-a luat ceva timp sa aud si ce zice.
-De ce din pacate? intreb eu dupa o pauza in care am procesat tot ce a zis [fusesem atent doar la forma buzelor ei]. Ti-ar placea sa canti?
Ok, s-ar putea sa am nevoie de ce sprijin. Venea spre noi si baiatul de pe iarba, iar dupa expresia fetei lui, nu era tocmai multumit de faptul ca s-a sculat de acolo. In locul lui, cine ar fi fost? Daca as fi stat eu cu capul in poala fetei... Eram mai mult decat convins ca pe Shi-hoo nu ma puteam baza. Fac insa pe viteazul si imi ridic ochelarii de pe ochi [ca sa ma vada toti bine!] si ii mut in par. Ma uit fix spre nou-veniti si ii zambesc fetei. Cand era vorba de gelozie, eram al naibii de iritabil. Faceam insa fata la orice, de unul singur, doar nu mi se spunea degeaba "Casanova"!
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 06:04

~Mi Nyu~
Ne'am apropiat..Hong Ki nu era prea vesel.. si uitandu'ma la Seung.. nici el nu parea..Shi Hoo era cu Hyo Ri..numai Bommie ce vorbea cu Dong-su :))..am vazut ca mi'a zambit.. iam zambit si eu..placandu'mi putin capul.. Shi Hoo ne'a facut cunostinta.. apoi ink zambind am spus:
-Nu in fiecare zi vine o vedata in tabara.. cu ce ocazie pe la noi?

~Seung~
Il cunosteam bine pe Hong Ki :)) si dupa fatza lui imi putea da seama ca nici lui nu'i convine prezentza "vedetei" in tabara :))
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 06:09

~Bommie~
-Ahm, nu neaparat, fac canto de mult timp dar vara e o perioada cam de pauza.
Au venit si Mi Nyu cu Hong Ki.

~Hong Ki~
Mergeam cu mainile in buzunare, incet. Ce incantare pe capul fetelor... Numai eu cu Seung eram cam c-o falca in cer si una-n pamant si mainile in buzunare.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 06:27

~Shi-hoo~
-Si-au gasit toti acum. Ma scol iar de pe banca si ii prezint pe fiecare. Apoi ma asez la loc, hotarat sa nu ma mai dezlipesc de Hyo Ri.

~Dong-su~
;) Draguta viitoare colega! Si nici nu fusese asa greu sa aflu! O sa ma arat surprins cand imi vor da vestea cei de la agentie, desi mi-ar placea sa le arat ca nu pot avea secrete fata de mine, doar eram vedeta lor!
Apropo de vedete, cealalta fata ma abordeaza inainte sa apuc sa o studiez ca lumea. Hmm, spre deosebire de Bommie,... Mi Nyu nu purta tocuri, desi avea picioare la fel de frumoase; rochita ii venea si ei bine, iar margelele de la gatul ei i le-as fi dat cadou lui... lui... Ho... Hong Ki, da. Poate avea cumva tendinte sinucigase, ca cele criminale i se citeau in ochi. Wow, uitasem de ochelari. Stiam sa ma uit subtil la o fata si sper ca nu m-am dat de gol tocmai acum. Pentru orice eventualitate dau cu mana si mi-i asez din nou pe nas.
-Incantat, Mi Nyu! Numele i l-am rostit cu o usoara ezitare ;) Stateam in cumpana, sa dau mana cu Hong Ki, sau nu? :-?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 06:38

~Mi Nyu~
-De asemenea :) [ii raspund eu..chiar dak el nu'mi raspunsese la intrebare :))]..[oare de ce se simtea tensiunea asta in aer? :)).. Shi Hoo nici macar nu participa la discutie..:))]

~Seung~
Mai-mai ca ma tenta sa ma duc si eu pe banca.. da' in nici un caz nu plec de langa Bommie.. [-).. ce era sa fac? dupa cum se vedea ii cam placea sa stea de vorba cu el 8-|
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 06:49

~Hong Ki~
Eram... ,,incantat" peste masura. Ce naiba vedeau fetele asa interesant la asta? Ha? Aish si mai zice lumea ca baietii se uita dupa gagici sexy. M-am facut ca ploua si nici n-am intins mana sa dam noroc. Mi-e ca ramanea fara ea si nu mai putea tine microfonul dupa.

~Bommie~
Ascultam ce vorbeau ceilalti, tacuta. M-am apropiat mai tare de Seung si mi-am sprijinit usor capul de umarul sau.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 07:04

~Dong-su~
-Am venit in vizita, ii raspund eu lui Mi Nyu si fac din cap catre Shi-hoo [pe care il vad pufnind pe nas]. Imi place atmosfera de pe aici [Mai ales gagicile, deci clar pe astia doi nu-i halesc, adaug in gand. Daca ei m-ar suporta n-as avea nimic cu ei, insa... la cum se uita la mine...]
Fac privirea roata in jurul meu [Buai, nu-s de mancat la micul dejun, daca asta intentionati sa faceti cu mine, baieti!] si intreb cu voce tare:
-Imi face si mie cineva turul taberei, va rog? L-as ruga pe Shi-hoo, dar il retine ceva pe el.


Ultima editare efectuata de catre DaMo in Sam 17 Sept 2011, 10:07, editata de 1 ori
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 07:06

~Hyo Ri~
Stateam pe banca,tacuta uitandu-ma cand la Shi-hoo cand la Dong-su.Ma intrebam carui motiv se datora vizita lui in tabara Jeonju si mai ales de cand e prieten cu Shi-hoo dar nu indrazneam sa intreb.Il analizasem din cap pana in picoare,ca asa cum zisese si Mi Nyu,nu te intalnesti in fiecare zi cu o vedeta.Parea mai carismatic in realitate decat la TV totusi nu era genul de baiat fata de care sa simt vreo atractie fizica.Vazand ca toti veneau sa faca cunostiinta am avut un impuls sa fac si eu la fel dar am tot ezitat,nevrand sa ma dezlipesc de Shi-hoo.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 07:36

~Shi-hoo~
Oftez si ma apropii de Dong-su, tragand-o pe Hyo Ri de mana dupa mine. Nu sunt un tiran ca sa o impiedic sa faca cunostiinta cu cantaretul ei preferat! Strang din dinti si ma postez in fata lui:
-O cheama Hyo Ri, e IUBITA mea si acum vine cu mine sa vorbim cu directoarea daca te poate caza si pe tine. Pana atunci descurca-te!
Apoi o iau din loc.

~Dong-su~
Tocmai intrebasem ceva cand ma trezesc cu el in fata mea.
-Incantat, Hyo Ri, suntem prieteni de cand ne stim. Imi raspunde si ea politicos, apoi e trasa dupa catarul de Shi-hoo. Era de admirat la el ca se gandise intr-un final sa ne faca cunostiinta.
Cat despre scuza lui... i-o puteam demonta imediat daca ii spuneam ca sunt oricand bine primit aici. Doar nu venisem incoa' fara sa anunt conducerea. Dau din cap intr-o parte si in alta si incep sa rad.
-E un tovaras pe cinste, numai sa nu te iei de cei al lui, arunc eu o replica in timp ce asteptam inca voluntari la turul taberei.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 07:53

~Hyo Ri~
Raman cu gura cascata cand Shi-hoo se ridica si ma prezinta prietenului sau.
-Asemenea,ii raspund eu lui Dong-su afisand un zambet destul de subtil si plecandu-mi putin capul.Imediat dupa asta,Shi-hoo ma trage dupa el.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 10:45

~Seung~
Cum Bommie statea cu capul pe umarul meu.. mi'am pus mana in jurul taliei ei..Are nevoie de ghid? saracul.. poate se rataceste :))..Shi Hoo si'a luat talpasita :-L acum vrea sa zica.. unul din noi e nevoit sa faca pe'a ghidul pentru vedeta? 8-|

~Mi Nyu~
Nu mar fi deranjat sa'i arat imprejurimile.. nu strica sa fii politicoasa :)) da' am preferat sa tac.. stiam dinainte ca lui Hong Ki nu iar placea :))..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 11:09

~Bommie~
Am ramas asa cateva clipe cu capul pe umarul lui si mana lui pe talia mea, dupa care mi-am ridicat capul si cu mana dreapta i-am intors incet fata si l-am sarutat scurt. Ei, cand te apuca, te apuca...
Am vazut ca vine antrenoarea spre noi si zice:
-Seung, Hong Ki. Ce bine ca va gasesc aici. Am nevoie de ceva ajutor la carat niste aparate noi pentru sala. Hai in sala. Nu va pica mainile.

~Hong Ki~
Asa si? Sa ii fac turul taberei? Uite fix acum. Cand a mai aparut si antrenoarea sa-mi pice cerul in cap. Adica da, cine era ghid? Pfai muream de incantare.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 11:14

~Dong-su~
-Am ramas doar noi... constat eu, ridicand din umeri. Fetelor, nu va retin, o sa ma obisnuiesc eu cu locurile pe aici, daca aveti altceva de facut nu-i nevoie sa ma insotiti! zic si imi intorc privirea de la una la cealalta. Faceam pe indiferentul.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 11:19

~Seung~
Iam zambit lui Bommie.. si numai ce o aud pe antrenoare..8-| pe bune?..aish.. aveam un chef nebun sa ma duc sa car chestii si sa o las pe Bommie aici 8-| pfoai..da' ce era sa fac..am pupat'o pe frunte pe Bom si am urmat'o pe antrenoare..

~Mi Nyu~
Baietii placasera..si Dong-Su vroia sa cunoasca tabara..
-Ei bine.. [m'am uitat la Dong-Su apoi la Bommie..] nu cred ca avem ceva mai bun de facut pe caldura asta..asa ca.. daca vrei putem sa'ti aratam imprejurimile.. nu Bom?
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 11:28

~Bommie~
Am oftat cand a venit directoarea si am aprobat din cap.
-Pai, mie mi se pare ok. Adica oricum nu avem altceva de facut. Hai, sa mergem.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 11:36

~Dong-su~
Era cald. Imi dau sacoul jos si mi-l pun pe umar.
-Deci? Incotro?
Cele doua fete o iau in fata, oferindu-mi posibilitatea de a le studia si din pozitia asta. Iar incep sa ranjesc. Prietenii lor ma cam scosesera din sarite cu privirile alea. Le ajung din urma si le pun intrebarile obisnuite. Ce se afla aici? Unde duce aleea asta? Si asa mai departe.
Cand am ajuns la dormitoarele fetelor am dat nas in nas cu gagica lui Shi-hoo. Dar, cu toate ca m-am uitat in jur, el nu era nicaieri.
-Hey, Hyo Ri! :) Unde e bodyguardul tau?
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 11:43

~Hyo Ri~
Ia,uite pe cine avem aici imi spun eu vazandu-l pe Dong-su,insotit de Bommie si Mi Nyu.
-Hey,fac eu..pai l-a chemat antrenoarea sa o ajute la carat nu stiu ce.Da,voi,incotro va indreptati?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitimeSam 17 Sept 2011, 11:46

~Mi Nyu~
Dupa ce i'am arat o parte din tabara.. ne'am intalnit cu Hyo Ri..
-Noi.. ii aratam tabara lui Dong-Su..:D Ni te alaturi?
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Curtea - Pagina 14 Empty
MesajSubiect: Re: Curtea Curtea - Pagina 14 Icon_minitime

Sus In jos

Curtea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 14 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Curtea de antrenament
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-