KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Dormitoarele fetelor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:30

Este o camera foarte mare, cu multe paturi etajate, in care stau toate fetele din campus... Desigur, nu toate se inteleg. Au multe dulapuri, si doua televizoare mari.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 12:10

~Seung~
Am ajuns in fatza dormitoarelor..ma uit spre Mi Nyu... si'i zic:
-Deschide usa..

~Mi Nyu~
Aish! Nu'mi spune tu mie ce sa fac! >:P.. [m'am dus si am descuiat usa.. apoi m'am dus dupa o punga cu gheata sau ceva.. :))]

~Seung~
Am pus'o pe Bommie pe pat.. si cu un ton serios.. [de park as fi doctor :))] ii zic:
-Ai grija sa nu faci prea mult efort.. inteles??
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 12:16

~Bommie~
Am inceput de tonul sau serios.
-Am inteles, dom' doctor! am zis inca chicotind, apoi cand m-am potolit, am zis pe un ton serios:
-Mersi. Pe bune, mersi.
Si m-am ridicat[asta puteam si eu sa fac] si l-am mbratisat, scurt, apoi m-am asezat inapoi pe pat.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 12:21

~Seung~
Am ramas socat :)) adik.. what?! :))..
-Aa.. da.. nu ai pentru ce.. :-j.. [pff.. ce naiba??? dc ma balbai? ::))]
-Bine.. ne vedem maine.. odihneste'te... ;).. [si am plecat spre dormitorul meu.. me rog.. al nostru :))]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 12:25

~Bommie~
-Da, da...am sa ma odihnesc...am zis si dupa ce am auzit usa inchizandu-se m-am trantit pe pat oftand. Pff...nu prea am eu chef de somn, deci mai tarziu poate ma duc sa ma descarc cu chitara.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 12:27

~Mi Nyu~
Am venit si eu cu gheata :))..cam greu ce'i drept.. ehh.. asta se intampla cand te pui la barfit cu fetele din campus :))
-Am adus gheata! spun eu zambind... :).. si i'am dat'o lui Bommie sa si'o puna pe glezna...
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 12:31

~Bommie~
M-am ridicat si am luat punguta cu gheata.
-Mersi...
Ah! Ce rece era!!!
-Si ce scria pe Secret S?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 12:37

~Mi Nyu~
-Pai.. :)).. nu mai bine iti dau sa vezi?? [si scot telefonul din buzunar... dau la stirea cu pricina.. si il dau lui Bommie.. ]
"Pe bune? Inchisi in sala de sport? Oare asta a fost o simpla greseala sau o intentie? Secret S presimte ceva. Si raspunsul e varianta a doua. Oare se intampla ceva? Seung, ce faci, iti inseli prietena sau ce? Bommie, strans dupa antrenament? Da, sigur! Cat de discret..N-o puteti pacali pe Secret S. Eu stiu totul!" [asta scria pe Secret S..]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 12:39

~Bommie~
Am ramas la propriu cu gura cascata. Pe bune?Adica ce...ce insinueaza?
-O, Doamne... Ce bagacioasa, nene!
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 12:40

~Mi Nyu~
-Eu una ma intreb cum a aflat.. adik.. erati numai voi doi.. :|.. de unde stia ea??..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 12:44

~Bommie~
-Crede-ma ca n-am nici cea mai vaga idee... am zis bosumflata.
Am stat si m-am gandit, dupa care am spus:
-Pai...eu ma duc sa ma plimb, am zis ridicand din umeri si am icneput sa-mi cotrobai dupa niste haine...cam subtirele, o salopeta de blugi cu pantaloni scurti si un tricou alb, plus niste adidasi ca sa pot merge si sa nu se vada chiar toata glezna.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 12:47

~Mi Nyu~
-Sa te plimbi?? la ora asta?? si cu glezna scantita?? nu esti sanatoasa :)).. parca trebuia sa te odihnesti.. chiar nu poti sta locului o clipa :))
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 12:50

~Bommie~
-Eee...ma duc sa stau pe o banca...si sa cant la chitara. A fost o zi agitata. Si glezna...nu-i problema... E...mai ok.
Mi-am luat hainele si m-am dus in baie sa ma schimb, dupa care am iesit, mi-am luat chitara si telefonul si i-am strigat peste umar lui Mi Nyu:
-Vin mai tarziu, deci sa stii de ce nu apar.
Am plecat, asa cam schipatand in curte, m-am asezat pe o banca si am luat chitara in brate. Sper ca nu deranjez pe nimeni.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeLun 06 Iun 2011, 12:56

~Mi Nyu~
:)) nu sta locului o clipa :))..spun eu in gandul meu.. punandu'mi castile in urechi si asezandu'ma mai bine in pat..
-S'ar putea sa adorm pana vine Bommie inapoi.. :))..
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeMar 02 Aug 2011, 11:18

~Hyo Ri~
Am ajuns in sfarsit in dormitor,m-am grabit sa fac un dus,mi-am schimbat hainele iar apoi m-am asezat pe pat,si cum nu imi era somn mi-am zis sa ascult niste muzica in timp ce astept sa treaca timpul.Mi-am pus castile in urechi dar ma gandeam intruna la Shi-hoo si l-a felul cum m-a prins in brate atunci cand era cat pe aici sa cadem.Deodata,tresar la auzul soneriei telefonului.Cand ma uit sa vad cine suna,recunosc imediat numarul..era chiar si Shi-hoo,oare il invocasem?
Fara sa mai stau prea mult pe ganduri,ii raspund
-Yeobuseyo!?
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeMar 02 Aug 2011, 11:28

~Shi-hoo la telefon~

Gasisem o melodie frumoasa si am hotarat sa imi pun planul in aplicare. Il clocisem in drum spre dormitoare si mai ramanea ca ea sa fie de acord. Ma uitam la numele ei scris la mine in telefon si dadeam cu degetul pe ecran. Stiam numarul asta pe de rost, la cat de mult ma uitasem la el in agenda. Apas pe "apelare" si in scurt timp imi raspunde.

Cu toate ca stiam cu cine o sa vorbesc, vocea ei a sunat ciudat la mine in urechi. Ma purtasem ca un nenorocit, cu toate ca ea isi respectase promisiunea, desi iesise pana in curte. Cu asta in minte, ii spun un singur lucru:

-Imi pare rau...
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeMar 02 Aug 2011, 11:45

~Hyo Ri~
Eram muta de uimire,am verificat daca imi scosesem castile din urechi inainte sa raspund,credeam ca nu am auzit bine,chiar ii pare rau? oare pentru ce ii pare rau? Am vrut sa-l intreb dar am ezitat..nu puteam sa spun nimic..nu-mi iesau cuvintele din gura.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeMar 02 Aug 2011, 11:52

~Shi-hoo la telefon~

O auzeam respirand. Inima mea lua viteza. Planuisem ceva dar nu ma asteptam ca va refuza. Daca facea asta, se ducea totul de rapa.

-Hyo Ri! Vocea mea tremura. Imi pare rau ca m-am purtat ca un... (nu stiam cu ce sa ma compar). Imi pare rau ca m-am purtat asa cu tine. Auzeam perfect cum incepe sa respire mai repede. Totusi, nu zicea nimic.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeMar 02 Aug 2011, 11:57

~Hyo Ri~
La asta chiar nu ma asteptam,eram miscata de cuvintele lui,eu il iertasem deja si totusi am zis sa fac pe suparata putin,sa vad cum are de gand sa ma impace.
-Iti pare rau,ha? Si eu ce ar trebui sa fac?Sa-ti accept scuzele si sa uit totul ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic?
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeMar 02 Aug 2011, 12:08

~Shi-hoo la telefon~

Daca scaunul nu ar fi avut spatar, as fi cazut lat pe podeaua salii de sport. Mi-am deschis gura, dar nu stiam ce sa zic. In orice alta situatie, mi-ar fi sarit tandara. Pai, chiar nu s-a intamplat nimic! Ti-am spus doar sa-mi pui ceva sa mananc, ce era asa greu? Si in plus, nu te-am obligat.

Dar nu si de data asta.

-Nu stiu de ce m-am purtat asa. Inghiteam in sec. Poate fiindca acumulasem atata tensiune in dimineata asta, incat a dat pe afara si tu ai fost cea mai aproape de mine si mi-am varsat nervii pe tine. Imi pare rau, Hyo Ri!
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeMar 02 Aug 2011, 12:13

~Hyo Ri~
Am ramas iar uimita,ma asteptam sa se enerveze si cand colo el a continuat sa-si ceara scuze,intr-un mod care m-a miscat si mai tare si aproape ca ma facuse sa cedez...totusi am decis sa continui jocul asta.I-am spus pe un ton cam rece
-Bine,am inteles ca iti pare rau...dar nu mi-ai zis de ce ai sunat?
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeMar 02 Aug 2011, 12:22

~Shi-hoo la telefon~

De ce am sunat... Nici eu nu mai stiam. Oftez si ii spun:

-Vroiam sa-ti zic sa vi la mine. M-am dus in sala de sport. Sti, ramane valabil ce am zis, ca nu vreau sa ma lasi singur...
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeMar 02 Aug 2011, 12:35

~Hyo Ri~
Vai nu-mi venea sa cred ca mi-a spus sa vin la el,acum imi sarise tandara de a binelea.Drept cine ma ia?Era sa-i spun ceva dar bine ca l-am auzit continuand,altfel as fi facut din nou o gafa,spunea ca e in sala de sport,si ca nu vrea sa-l las singur.Atunci m-am linisit,tensiunea mi-a revenit la normal si l-am intrebat
-Esti in sala de sport? Si ce faci acolo?
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeMar 02 Aug 2011, 12:53

~Shi-hoo la telefon~

Trag aer in piept si il expir apoi incet. Mi-a pus o intrebare normala, deci nu m-a repezit cu vreo replica de genul "vezi cat e ceasul? ce sa fac acolo la o ora ca asta?".

-Am venit pur si simplu aici. Nu mai pot adormi acum din moment ce abia m-am trezit. Si sunt singur... Nu-mi place sa stau asa si cum nici tu nu cred ca ai somn, m-am gandit ca ai putea veni sa stam amandoi... singuri.

Nu ma gandeam ca ar putea interpreta altfel ceea ce-i spuneam si nici nu-mi trecea prin cap ca fusesem la un pas de a mi se tranti telefonul in nas.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitimeMier 03 Aug 2011, 09:31

~Hyo Ri~
Aveam o dilema,sa ma duc sau sa nu ma duc? In fond nu aveam ce face singura in dormitor..macar asa as fi avut companie...
Inca nu eram sigura ca am luat decizia corecta dar i-am spus
-Bine,hai ca vin..
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Dormitoarele fetelor Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor Icon_minitime

Sus In jos

Dormitoarele fetelor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 8Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Camera fetelor» Dormitoarele baietilor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-