KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Interviu cu Song IL Gook

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
SerenaJurnalist la revistaSerena
Rank: Jurnalist la revista
Mesaje : 2401
Reputatie : 3
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 27
Localizare : Pitesti
Interviu cu Song IL Gook Empty
MesajSubiect: Interviu cu Song IL Gook Interviu cu Song IL Gook Icon_minitimeJoi 24 Feb 2011, 12:06

Q: Bei băuturi alcoolice?
A: Eu nu beau bauturi tari. Există situaţii în care am fost invitat si am baut, cel puţin o dată sau de două ori pe an. Cu managerul meu, este vorba despre două ori într-o lună, doar că, uneori, el refuză din cauza programului incarcat. E o scuză. Chiar şi acum, el are aceeasi scuza (manager izbucni în râs). Dacă deveniţi neglijent, te uiti în oglindă, şi vedeţi-vă într-o vedere laterală şi iti vei vedea burtica, te ingrasi.

Q: Te ingrasi uşor, că am auzit că ai încercat acesta întreţinere cu somatype?
A: Îmi place carnea … dar pentru a avea un corp frumos, trebuie să o elimin.

Q: Esti atletic,ai facut greseli..? cât de mândru eşti de ceea ce faci?
A: Sincer eu nu sunt deosebit de mândru ….. Îmi place patinaj pe role şi ciclism montan, motociclism şi mai multe. Am incercat diferite tipuri de sport. Alerg, deşi un curs complet este neobişnuit, am apărut în conferinţă la maraton, şi eu pot să spun nu sunt cel mai bun

Q: Sunteti vicepreşedinte pentru Triathlon Association? Dar cu câteva zile în urmă, aţi terminat de filmat în America,
pentru seria de “lobby”, aţi participat la ASTC?
A: Am fost în imposibilitatea de a participa la deschiderea 2006 Vigilia din cauza conflictelor pentru a programa în timp ce filmam JuMong. Dar acum, am participat in acest an. Am fost în America, a fost greu, am avut de participat la tragere si apoi la pregătire ca de obicei ..

Î: Cu programul dvs. ocupat, ai fost în măsură să participi la conferinţă. Cred ca ai avut într-adevăr meritul de a intra evenimentul triatlon …
A: Pentru că, fiind vicepreşedinte al Asociaţiei, este adecvat să particip. (Râde). Serios, triatlon este un concurs extrem de dificil. Unii au crezut ca maratonul a fost uşor pentru mine … nu! este foarte greu. Deci, ca ceea ce aţi cerut anterior, bauturi, nu este cu sanatos pentru mine. Sportul este hobby-ul meu.Mama mea este consilier meu.

Q: iti plac artele plastice, şi acum că ai posibilitatea de a deveni un interpret, crezi că a fost acesta destinul tău?
R: Mulţi oameni au dorinţa de a fi un actor.. pentru a fi un performer, este ceva care o dezvoltă. Imi place sa desenez, dar nu doar de desen. Nu vreau o simplă;. Arte Plastice nu am învăţat în universităţi coreeane, aşa că am studiat în America. Dar FMI ( crizei economice) a fost o problema, (rade), astfel încât a trebuit să ma întorc acasă. Când m-am întors acasă, viaţa mea a fost instabila. Am devenit şoferul mamei mele, o zi, cineva mi-a spus că aş putea a fi un actor cu frumusetea mea … asa ca am aplicat pentru un test, şi am trecut. Nimeni nu ştia că am luat testul.

Î: Vrei să spui, ai ascuns chiar de mama ta?
A: Da. Primul meu test a fost “încrederea în sine ” pe care l-am trecut, şi apoi altul, apoi altul. De asemenea, am avut o actriţă în vârstă cu mine, că a fost într-o imagine MBC. M-am intimidat cu actrita senior,si am uitat toata replica mea. Nu a fost nici o scuză, am uitat complet tot dialogul. Aşa că am fost tăiat, şi m-am uitat la script. Testul talentului î-responsabil a fost acolo şi mi-a spus să nu ma uit la persoana din faţa mea, şi să nu fiu intimidat. În plus, un începător ca mine avea nevoie de o anumită sumă de supraveghere. Când făceam auditii, nimeni nu stia cine am fost sau care părinţii mei au fost la auditie Am vrut să trec din cauza talentul meu şi nu din cauza mamei mele. Aşa că am decis să nu dezvălui nimănui.

Î: mama ta s-a opus deciziei dvs. de a deveni un actor?
A: În primul rând, acesta a început în secret, fără ca cineva să ştie … Mama mea a facut performante ca un artist dub, precum şi piese de teatru în timpul anilor de liceu. Ea este considerată ca fiind un interpret veteran. Este ca un profesor renumit de orientare pentru a face un nou membru. Mama mea are ca mândrie multa, dacă ma faceam un prost, se reflecta asupra ei, aşa că am avut intenţiile de a ascunde şi planurile mele.

I: În Coreea, sunt întotdeauna urmarite, acţiunile tale. sunt luate bine in grijă?
R: Când eram mic, ma jucam cu orice. Mama mea mereu mi-a spus până acum că, atunci când eu sunt în afara casei, să acord o atenţie la comportamentul meu, şi de a fi mereu umil. Acesta este modul în care am fost crescut.

Î:Ai fost rau in copilarie?
A: Sunt calm …si nu eram bun la scoala.. (râde).

Q: In viitor, cum iti doresti să fii amintit, ca un interpret?
A: (se gandeste pentru un timp) Aş dori să fiu amintit ca un interpret respectabil.
SFARSIT!
Sus In jos
mavrodinmaria@yahoo.comSpalatoreasamavrodinmaria@yahoo.com
Rank: Spalatoreasa
Mesaje : 32
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/03/2011
Interviu cu Song IL Gook Empty
MesajSubiect: Re: Interviu cu Song IL Gook Interviu cu Song IL Gook Icon_minitimeSam 02 Apr 2011, 12:31

Muktumim pentru interviu.E un actor deosebit si merita toata admiratia.De asemenea si d-voastra va multumi pentru toate eforturile depuse.
Sus In jos
angelica_bidamDoamna la cusatoria regalaangelica_bidam
Rank: Doamna la cusatoria regala
Mesaje : 169
Reputatie : 4
Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 28
Localizare : maramures
Interviu cu Song IL Gook Empty
MesajSubiect: Re: Interviu cu Song IL Gook Interviu cu Song IL Gook Icon_minitimeSam 30 Iul 2011, 11:31

serenity te-as ruga sa precizezi sursa din respect pentru realizatoare
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Interviu cu Song IL Gook Empty
MesajSubiect: Re: Interviu cu Song IL Gook Interviu cu Song IL Gook Icon_minitime

Sus In jos

Interviu cu Song IL Gook

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
» Yi San: Interviu Lee Seo-Jin» Interviu» SONG LYCRIS» Poze» SONG LYCRIS
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Coreea :: Actori si actrite :: Actori :: Song Il Gook-