KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Sala de spectacole

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeLun 18 Apr 2011, 09:14

Rezumarea primului mesaj :

Aici e sala de spectacole.
Sus In jos
AutorMesaj
KimyConcubina HeeBin [rang 1]Kimy
Rank: Concubina HeeBin [rang 1]
Mesaje : 1174
Reputatie : 11
Data de inscriere : 10/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Suceava
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 11:32

~Chun Ran~
-Inaltimea Ta hai mergem in grdina?
Spunandui aceste lucruri am imbradisato si m-am uitat la reactia omuletului talentat.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 11:36

~Seo Rin~

Am ramas un pic surprinsa [cam ca la semnatura mea :))] cand m-a imbratisat. Nu-i statea in fire si stiam ca face asta numai ca sa vada reactia lui Hyo Shik.
M-am uitat urat la Chun Ran cand mi-a dat drumul si i-am spus:
-Vin si eu imediat.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 11:41

~Hyo Shik~
Da.. era mai mult decat clar.. Sala de spectacole - Pagina 5 903504 ... presupuneam deja ca acel omulet enervant era viitorul sol al printesei.. dar oare de ce ma afecteaza asa tare??...oare?.. nu.. nu poate fi posibil.. sa ma fi indragostit?.. nu! nu se poate..!... dar.. asta e.. deacum... nu am ce face.. voi incerca pe cat posibil sa o evit.. ca sa nu ma mai doara asa tare.. cum se numeste asta?.. a da.. dragoste imbosibila.. Sala de spectacole - Pagina 5 489658 .. adik eu sunt un simplu circar... si ea o printesa.. nu ar fi avut sanse nici daca am fi vrut.. si oricum.. se pare ca se inteleg bine.. si le sta bine impreuna.. sper sa fie fericiti.. spun eu cu tristete in gandul meu.. :(
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 11:45

~Seo Rin~
M-am uitat cu tristete la Hyo Shik. Era asa simpatic baiatul asta, dar ii statea asa rau suparat... si mai ales sa stiu ca e suparat pe mine... I-am spus doamnei mele insotitoare sa-l cheme pe un biata din trupa de circ, pe care i l-am indicat, afara in curte.
M-am ridicat de pe scaunul meu si am mers afara.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 11:47

~Hyo Shik~
A venit o doamna la mine sa-mi spuna sa ma duc in curte..ma astepta printesa.. dar.. parca nu vroiam sa ma duc.. mai ales dupa cele intamplate..dar nu era frumos din partea mea.. asa ca.. nu am de ales.. trebuie sa ma duc..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 11:49

~Seo Rin~
Asteptam in curte...Si se pare ca aveam de asteptat.... Ori nu avea de gand sa vina, ori isi pregatea cuvinte la adresa mea, nu stiu...Dar inca stateam acolo, pe micutul pod, cu o floare in mana.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMier 20 Apr 2011, 10:59

~Hyo Shik~
Mam intors inapoi in sala de spectacole.. cu o falca-n cer si una-n pamant... mam dus langa Ho Dong.. dar nu am spus nimic.. si in plus ce era sa-i spun..? ca mam indragostit ca un prost de printesa si stiam ca nu am nici o sansa dar cu toate asta am sarutato si acum mai aflu ca si omuletu o iubeste.. si punand intro balanta sansele lui cu ale mele.. is mai mult decat evidente.. :|
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMier 20 Apr 2011, 11:10

~Ho Dong~
Am fluierat cand l-am vazut pe Hyo Shik venind cu o falca-n cer si una-n pamant. Auch, nu era a buna. Nu i se intampla foarte des.
-Care-i durerea?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMier 20 Apr 2011, 11:12

~Hyo Shik~
-Uf draga prietene...durerea e mare.. la naiba cu dragostea asta..! ti sa intamplat vrodata sa te indragostesti de persoana nepotrivita??
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMier 20 Apr 2011, 11:14

~Ho Dong~
-O da' ti-ai gasit cel mai bun sfatuitor in dragoste, am zis sarcastic. Ahm, si ce intelegi tu prin persoana nepotrivita? Detaliaza si pentru mintea mea zapacita.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMier 20 Apr 2011, 11:18

~Hyo Schik~
Adik draga prietene.. mam indragostit de printesa! clar nui asa?.. da.. asa e.. tocmai de ea.. si doar stiam ca nu am nici o sansa.. dar nu credeam sa doara asa tare.. :(.. si acum aflu ca si omuletu enervant o iubeste.. si isi poate imagina si mintea ta zapacita cine are mai multe sanse dintre noi doi.. spun eu cu tristete..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMier 20 Apr 2011, 11:22

~Ho Dong~
-Ptii, ce sus tinteste prietene. De fapt, sa te anunt ca mai avem camarazi in trupa care tintesc sus... Auzi, dar cine e omuletul enervant? Doar nu te referi la tipul ala care vorbea cu ea in timpul spectacolului. Realizezi ca dupa haine, are ceva rang in palat? In fine, cine stie, poate sunt doar prieteni...
Sau poate trebuie sa se casatoreasca. am continuat in gand, nestiind prea bine ce se intampla.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMier 20 Apr 2011, 11:25

~Hyo Shik~
-Da!Fix la ala ma refer! da.. prietenii.. spun eu sarcastic.. eram de fata cand ia spus ca o iubeste.. ia adus un trandafir si un medalion pe deasupra... ea mia zis ca il considera ca pe fratele ei mai mare.. dar acum nu mai sunt asa sigur... :(.. ce prost am fost! doamne! de cine miam gasit eu sa ma indragostesc! tocmai de printesa!!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMier 20 Apr 2011, 11:28

~Ho Dong~
-Ah, urata treaba... Deci zici ca ea il considera ca pe fratele ei mai mare? Pai si ea cum a reactionat cand i-a zis, si ma rog...i-a dat chestiile alea?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMier 20 Apr 2011, 11:30

~Hyo Shik~
Si crezi ca am fost atent?? imi venea sa fug de acolo impuscat.. nu stiu.. se balbaia... nu mam uitat prea atent.. si asa nu ma puteam uita in ochii ei dupa ce am sarutato.. a da? nu tiam spus nu? si asta am facut...
Sus In jos
EvelynaKNGInfirmieraEvelynaKNG
Rank: Infirmiera
Mesaje : 399
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Tulcea
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMier 20 Apr 2011, 11:31

~Shi Suk~
...cum ma invarteam eu pe acolo ii aud pe baieti vorbind,nu am prea inteles despre ce vorbeau dar am vazut ca era o problema cu dragostea......
-Ce faceti baieti?
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMier 20 Apr 2011, 11:37

~Ho Dong~
-Ah, prietene, dar e nasoala rau treaba. Si oricum, te-ai imprietenit repede cu ea... Apropo, cum ai reactionat cand ai sarutat-o?
Am auzit vocea ca de clopotei a lui Shi Suk.
-Hei, Shi Suk. Fac pe sfatuitorul in dragoste.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMier 20 Apr 2011, 11:40

~Hyo Shik~
-Pai.. cum se reactioneze.. a fost uimita.. si mia zis sa nu-mi mai cer atatea scuze.. si.. ma opresc fiindca aud vocea lui Shi Suk..
-Buna Shi Suk.. pai nu prea bine.. eu unu sufar.. din dragoste.. tu ce faci?? cum o mai duci??
Sus In jos
EvelynaKNGInfirmieraEvelynaKNG
Rank: Infirmiera
Mesaje : 399
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Tulcea
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMier 20 Apr 2011, 11:41

~Shi Suk~
-Da....si te pricepi?.....
(in gand:daaa si eu as avea nevoie de niste sfaturi :( )
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMier 20 Apr 2011, 11:44

~Ho Dong~
-Si crezi ca daca ar fi fost de alta parere ti-ar fi spus asta?
-Da, s-a amorezat.
-Eu? Sa ma pricep la sfaturi in dragoste? Paralel, nu alta.
Sus In jos
EvelynaKNGInfirmieraEvelynaKNG
Rank: Infirmiera
Mesaje : 399
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Tulcea
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMier 20 Apr 2011, 11:45

~Shi Suk~
...eu...bine...binee fac.....(am spus asta dar cu vocea tremurand)......
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMier 20 Apr 2011, 11:46

~Hyo Shik~
-Pai mi-ar fi spus daca sar fi suparat... sau daca ar fi deranjato gestul meu nu??.. pe mine ma scuzati.. dar plec.. simt ca nu am aer aici.. ma duc sa ma plimb putin.. ne vedem mai tarziu...
Sus In jos
EvelynaKNGInfirmieraEvelynaKNG
Rank: Infirmiera
Mesaje : 399
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Tulcea
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMier 20 Apr 2011, 11:48

~Shi Suk~
-Dar despre ce tot vorbiti?
(erau niste semne de intrebare oare despre ce vorbeau)
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMier 20 Apr 2011, 11:51

~Ho Dong~
-Pai presupun ca ar fi spus ceva, nu? Du-te poate iti va face bine aerul curat. Daca nu, te duc eu undeva, poate te mai inveselesti.
-Sigur esti bine, Shi Suk?
-Tantalaul asta s-a indragostit si acuma sufera.
Sus In jos
EvelynaKNGInfirmieraEvelynaKNG
Rank: Infirmiera
Mesaje : 399
Reputatie : 3
Data de inscriere : 24/03/2011
Varsta : 26
Localizare : Tulcea
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitimeMier 20 Apr 2011, 11:54

~Shi Suk~
...-Da da sunt bine....ce sa am?......si app de cine sa indragostit Hyo Shik?
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Sala de spectacole - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos

Sala de spectacole

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 5 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Sala de petreceri» Sala de sport» Sala circului» Sala tronului» Sala de prim-ajutor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Arborele de argint :: Palat-