KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Sala de spectacole

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeLun 18 Apr 2011, 09:14

Rezumarea primului mesaj :

Aici e sala de spectacole.
Sus In jos
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 09:48

~Ho Dong~
Ne-am continuat numarul in ciuda faptului ca domnul perfectiune-Eun Ho- distragea publicul. Imi venea sa-i spun ,,Ti-ai terminat numarul. Randul nostru sa fim in centrul atentiei. Dar am continuat si asa, cu restul atentilor.

~Seo Rin~
Am tresarit cand Chun Ran a venit in spatele meu.
-A, nu e nimic special. Bucura-te ca lumea se distreaza si nu e o inmormantare, am zis razand.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 09:52

~Hyo Shik~
Si mie imi venea sa-i spun vro cateva domnului perfectiune.. dar mam abtinut.. 1. ca eram in mijlocul reprezentatiei.. si 2. suntem priteni.. si e si normal ca unul dintre noi sa fie.. mai.. perfectionist.. daca nu el atunci cine??.. spun eu in gandul meu..

~Hwa Ran~
Ma bucuram ca totul merge bine.. se vedea pe fetele familiei regale ca le placea ce vedeau si ca erau multumiti..din coltul meu imi crestea inima de fiecare data cand primeau aplauze.. :)
Sus In jos
KimyConcubina HeeBin [rang 1]Kimy
Rank: Concubina HeeBin [rang 1]
Mesaje : 1174
Reputatie : 11
Data de inscriere : 10/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Suceava
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 09:59

~Chu Ran~
-Inaltimea Ta ce ati mai facut zilele astea va simtiti bine ,dar regina abia m-am intors din calatorie si nu stiu prea multe?
Sus In jos
AleHinaUtilizator bannatUtilizator bannat
AleHina
Utilizator bannat
Rank: Utilizator bannat
Mesaje : 1607
Reputatie : 6
Data de inscriere : 04/01/2011
Varsta : 25
Localizare : Buzau
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 10:02

~Young Hae~
Ma uitam cu ochii plini de emotie. Si el se uita la fel,desi era un picc nedumerit.
Asteptam raspunsul cu inima cat un purice.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 10:07

~Seo Rin~
-Pai eu, stii, ca de obicei, datoriile mele...dar zilele astea am mai tras chiulul, m-am plimbat. Datorita plimbarii mele mi-a venit ideea cu trupa de circ. Tu ce-ai mai facut, esti bine? Oricum, vorbim mai multe dupa reprezentatie, sa nu ii deranjam.

~Ho Dong~
Imi placea ca eram apreciati, aplaudati, si asa mai departe. Dupa mutrita lui Hyo Shik, cred ca si el era detectiv de atentie.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 10:09

~Hyo Shik~
Ce bine ma simteam cand eram apreciati si aplaudati.. de insasi familia regala.. se vedea ca si Ho Dong gandea la fel ca mine.. :>
Sus In jos
KimyConcubina HeeBin [rang 1]Kimy
Rank: Concubina HeeBin [rang 1]
Mesaje : 1174
Reputatie : 11
Data de inscriere : 10/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Suceava
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 10:16

~Chun Ran~
-Bine Alteta,vorbim dupa spectacol in apartamentele dvs.
Eram cu gandul la chipul ei frumos incat nu ma gandeam ce spun ...era cat pe ce sa fac o prostie,cateotata is neatent ziceam eu in gand.
Sus In jos
Tudo-RyEditor sef la revistaTudo-Ry
Rank: Editor sef la revista
Mesaje : 2049
Reputatie : 25
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Tulcea
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 10:19

~Yang Ji~
Eram intr-un colt si urmaream numarul lui Ho Dong si Hyo Shik.Asteptam cu nerabdare sa vina momentul in care sa arat ce pot.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 10:22

~Ho Dong~
Aproape am terminat numarul. Mai aveam cateva scamatorii.

~Seo Rin~
-Bine Chun Ran, te voi chema sa bem un ceai, am zis zambind. Uitasem putin sa fiu atenta si al spectacol. Chun Ra fusese ca si un frate pentru mine...
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 10:24

~Hyo Shik~
Inca putin si se termina.. se pare ca a prins la public... e ceva periculos dar si spectaculos in acelasi timp.. :)..
Sala de spectacole - Pagina 4 506850652 .. domnu' ala nu o lasa pe printesa sa se uite la spectacol..!! cine ma rog e el?? si de ce ii distrage atentia?? o fi impreuna? [simteam cum incepe sa fiearba sangele in mine.. oare ce mi se intampla?? de ce ma deranjeaza asa tare??] dar.. orice ar fi.. vreau ca acel domn sa o lase pe printesa sa se uite!
ii acapareaza toata atentia si nu mai ramane si pentru mine..! aa.. noi!
Sus In jos
KimyConcubina HeeBin [rang 1]Kimy
Rank: Concubina HeeBin [rang 1]
Mesaje : 1174
Reputatie : 11
Data de inscriere : 10/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Suceava
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 10:29

~Chun Ran~

-Dar inaltimea ta cum de ati ales tocmai acest circ .
In sinea mea nu ma gandeam ca as avea ceva cu printesa dar se pare ca un baiat de la circ se cam agita cand ma vedea.


Ultima editare efectuata de catre Kimy in Mar 19 Apr 2011, 10:35, editata de 1 ori
Sus In jos
Tudo-RyEditor sef la revistaTudo-Ry
Rank: Editor sef la revista
Mesaje : 2049
Reputatie : 25
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Tulcea
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 10:31

~Yang Ji~
Era suspans mare pentru mine.De obicei nu sunt asa la spectacole.Ce e cu mine? Vaii... Imi bate inima ...Hăăă...
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 10:37

~Seo Rin~
-E primul circ la care am fost. Eram entuziasmata sa le arat si celorlalti, sa mai scoata capul din treburile politice. De ce, crezi ca sunt prea multi baieti in trupa asta? am zis chicotind. Sau de ce, nu-ti place?

~Ho Dong~
Am terminat si noi reprezentatia si am spus:
-Multumim pentru atentie, Maiestatile voastre. Acum e randul lui Yang Ji.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 10:42

~Hyo Shik~
Sala de spectacole - Pagina 4 129997 .. off!! de ce nu pleaca odata?!!?!... si acum chiar ca nu mai am ce face.. ca mi sa terminat numarul.. si printesa nu a vazut.. ca domnu' o tine ocupata!!.. hai mai..!

~Hwa Ran~
E randul lui Yang Ji.. abia astept sa o vad.. cred ca am vazut-o de mii de ori... dar tot nu ma satur.. face ce face cu devotament si placere....
Ma uit catre ea.. dar era ceva ciudat.. parea agitata.. chiar speriata pot spune.. as vrea sa ma duc sa vad ce are.. dar nu pot! sper doar sa fie bine... si sa se concentreze..!
Sus In jos
KimyConcubina HeeBin [rang 1]Kimy
Rank: Concubina HeeBin [rang 1]
Mesaje : 1174
Reputatie : 11
Data de inscriere : 10/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Suceava
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 10:46

~Chun Ran~
-Ba da ,inaltimea ta e faorte frumos,scuzatimi indrazneala dar dupa spectacol ati vrea sa iesiti la o plimbare prin gradina?
Sus In jos
Tudo-RyEditor sef la revistaTudo-Ry
Rank: Editor sef la revista
Mesaje : 2049
Reputatie : 25
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Tulcea
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 10:49

~Yang Ji~
Era randul meu toti ochii erau pe mine.Inspir aer in piept si incep.
Ma sui pe franghie unde urma sa fac niste acrobatii.Pentru un moment mi-am pierdut echilibrul,mai sa ma fac piftie la sol.Totusi cu ajutorul unui evantai imi revin repede si numarul meu continua.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 10:53

~Seo Rin~
-Ahm... bine, atunci mergem sa ne plimbam. Dar tot nu mi-ai raspuns la intrebare, ai deviat de la subiect.
M-am oprit pentru un moment si m-am intors la circarii din fata, care tocmai au terminat numarul.
-Superb moment.

~Ho Dong~
-Bafta Yang Ji, i-am soptit cand a pasit in fata.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 10:57

~Hyo Shik~
Din pura intamplare am auzit ca printesa se va duce la plimbare cu.. omuletu ala.. oricine ar fi el.. si nu prea imi convine..! adik dupa ce ca nu o lasato sa se uite la numar acum o mai ia si la plimbare..! off!! doamne! ce-o fi cu mine? nu ar trebui sa gandesc asa! e viata ei iar eu nu fac parte din ea!! trebuie sa incetez..! da nu pot!!
-Noroc Yang Ji... sper ca pe tine sa te priveasca..! spun eu pe un ton sarcastic..

~Hwa Ran~
-Noroc draga mea..!.. spun eu in soapta.
Sus In jos
KimyConcubina HeeBin [rang 1]Kimy
Rank: Concubina HeeBin [rang 1]
Mesaje : 1174
Reputatie : 11
Data de inscriere : 10/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Suceava
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 11:01

~Chun Ran~
-Nu mi se par prea multi baieti,doar ma deranjeaza ca un baietel deacolo se uita urat la mine si Inaltimea Ta.
Ohhh...ce are copilul ala cu mine...ceo vrea ?
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 11:05

~Seo Rin~
Mi-am pus mana la gura sa nu izbucnesc in ras cand am auzit ce-a spus.
M-am uitat spre cine imi aratase si am ramas surprinsa ca era Hyo Shik. Oh, si chiar ca se uita putin spus...bizar.
-Eu cred ca la tine se uita asa urat, am zis inca abtinandu-ma sa nu izbucnesc intr-un ras zgomotos.

~Ho Dong~
Ma uitam chioras la Hyo Shik. Parca era in transa. Ma rog, treaba lui, durerea lui. Mi-am mutat privirea pe Yang Ji. Ii tineam pumnii.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 11:10

~Hyo Shik~
Am observat ca omuletu enervant se uita insistent la mine.. si printesa la fel.. era evident ca vorbea de mine.. si ca si-a dat seama ca nu-mi place de persoana lui.. cel putin asa sper :|.. presupun ca am fost destul de clar!.. /:)....!!
A si Yang Ji.. da.. ii tin si ei pumnii....

Sus In jos
KimyConcubina HeeBin [rang 1]Kimy
Rank: Concubina HeeBin [rang 1]
Mesaje : 1174
Reputatie : 11
Data de inscriere : 10/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Suceava
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 11:13

~Chun Ran~
E...omultetul ila cred co place pe printesa ,..hai sa il fac oleaka gelos
-Ooo,Inaltimea Ta chiar asa...
Sus In jos
Tudo-RyEditor sef la revistaTudo-Ry
Rank: Editor sef la revista
Mesaje : 2049
Reputatie : 25
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Tulcea
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 11:14

~Yang Ji~
Cateva rostogoliri,o saritura si poza de final. Phiu... numarul meu este gata.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 11:21

~Seo Rin~
Incercand sa ma abtin sa nu rad de la privirile pline de dragalasenie dintre cei doi baieti, mi-am concentrat pe reprezentatia lui Yang Ji. Chiar era talentata, ca si restul trupei.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 11:29

~Hyo Shik~
Am incercat sa nu ma mai uit urat la domnu' plimbarici.. /:)...ma rog.. tot aveam o tentativa dar nu am vrut sa dau de banuit... asa ca am incercat sa ma uit altundeva.. de exemplu la Yang Ji.. sper sa reusesc sa ma abtin..!
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Sala de spectacole - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos

Sala de spectacole

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 4 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Sala de petreceri» Sala de sport» Sala circului» Sala tronului» Sala de prim-ajutor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Arborele de argint :: Palat-