KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Sala de spectacole

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeLun 18 Apr 2011, 09:14

Rezumarea primului mesaj :

Aici e sala de spectacole.
Sus In jos
AutorMesaj
Tudo-RyEditor sef la revistaTudo-Ry
Rank: Editor sef la revista
Mesaje : 2049
Reputatie : 25
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Tulcea
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 01:29

~Yang Ji~
Eram cu totii concentrati,cand de-o data se aude o voce ce anunta prezenta familiei regale.Spectacolul putea sa inceapa.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 01:32

~Hwa Ran~
Spectacolul trebuie sa inceapa... tot ce speram e sa nu ma recunoasca regele.. am sa stau intr-un loc mai retras cat sa nu ma vada..

~Hyo Shik~
Familia regala se aduna incet incet.. ne mai despart doar cateva minute de marea reprezentatie!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 01:35

~Seo Rin~
Dupa ce am intrat noi in sala si ne-am ocupat locurile, au venit si Maiestatile lor, regele si regina. Asteptam sa se aseze toata lumea si sa inceapa spectacolul.

~Ho Dong~
Frate majoritatea trupei parca era din ciment. Nici o miscare. Parca au intepenit. Am salutat totusi politicos odata cu ceilalti, pe cei din familia regala si asteptam.
Sus In jos
parkNangdopark
Rank: Nangdo
Mesaje : 4
Reputatie : 1
Data de inscriere : 19/04/2011
Varsta : 27
Localizare : iasi
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 01:40

REGELE
-dupa ce am intrat in sala de spectacole,am salutat pe toti cei prezenti acolo si ne-am asezat pe locurile noastre!
-dragi circari,puteti incepe reprezentatia!
Sus In jos
AleHinaUtilizator bannatUtilizator bannat
AleHina
Utilizator bannat
Rank: Utilizator bannat
Mesaje : 1607
Reputatie : 6
Data de inscriere : 04/01/2011
Varsta : 25
Localizare : Buzau
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 01:41

~Young Hae~
M-am instalat pe un loc bun. Tremuram ca o piftie.Nu stiu de ce. Ce draguti erau circarii!
Sus In jos
MinConcubina Sukbin [rang 2]Min
Rank: Concubina Sukbin [rang 2]
Mesaje : 943
Reputatie : 3
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Galati
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 01:42

> Mi Chu<
ma uitam atenta la circari nu credeam ca o sa faca ceva deosebit ,nici nu pareau ca au incredere in ei
Sus In jos
YongJurnalist la revistaYong
Rank: Jurnalist la revista
Mesaje : 2119
Reputatie : 14
Data de inscriere : 03/01/2011
Varsta : 26
Localizare : iasi
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 01:46

SHIM PI
-ma uitam atenta la ei cu isi pregateau numarul.Pareau emotionati...foarte emotionati!!
Sus In jos
Tudo-RyEditor sef la revistaTudo-Ry
Rank: Editor sef la revista
Mesaje : 2049
Reputatie : 25
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Tulcea
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 01:48

~Yang Ji~
Familia regala ne studia cu atentie .Prietenii mei erau cu totii pe pozitii si cu toti asteptam semnalul regelui cum ca puteam incepe.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 01:50

~Hyo Shik~
Eu unu nu avem cine stie ce emotii.. mi se parea totul normal.. bine.. acum sunt mai multi din familia regala.. dar.. am dat si in fata printesei.. ce poate merge prost??..

~Hwa Ran~
Stiam ca totul va merge bine.. si ca familia regala va fi multumita.. stateam la locul meu si priveam de la departare.. nu care cumva sa ma vada cineva din familia regala.. :-s
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 01:53

~Ho Dong~
Dupa cum se parea, eu si Hyo Shik eram cei mai increzatori. Ce atata panica, ce atata agitatie? Am primit semnalul regelui sa incepem reprezentatia, si pe rand, fiecare a inceput sa-si faca atent numarul.

~Seo Rin~
Ii analizam atent pe circari, pe fiecare. Mi-am adus aminte vorbele lui Hyo Shik, cum ca e in trupa o fata care seamana cu mine, si cred ca am reperat-o...
Sus In jos
AleHinaUtilizator bannatUtilizator bannat
AleHina
Utilizator bannat
Rank: Utilizator bannat
Mesaje : 1607
Reputatie : 6
Data de inscriere : 04/01/2011
Varsta : 25
Localizare : Buzau
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 01:55

~Young Hae~
Ma uitam cu un ochi critic la fiecare circar in parte:Cand colo am vazut omul din visul meu. M-am frecat la ochi sa vad daca nu cumva visez!El era!
Sus In jos
MinConcubina Sukbin [rang 2]Min
Rank: Concubina Sukbin [rang 2]
Mesaje : 943
Reputatie : 3
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Galati
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 01:57

>Eun Ho<
eram singurul stresat defapt eu imi faceam griji pentru toti .daca greseste cineva tr sa ma duc sa-l acopar sau nush vad eu
>Mi Chu<
toti erau linistit inafara de un circar care se tot agita pe acolo, saracu de el
Sus In jos
parkNangdopark
Rank: Nangdo
Mesaje : 4
Reputatie : 1
Data de inscriere : 19/04/2011
Varsta : 27
Localizare : iasi
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 02:00

REGELE
-priveam peste tot...toata lumea era fericita si asta ma facea sa ma simt bn.toti circarii erau nemaipomeniti!faceau o tb minunata!
Sus In jos
AleHinaUtilizator bannatUtilizator bannat
AleHina
Utilizator bannat
Rank: Utilizator bannat
Mesaje : 1607
Reputatie : 6
Data de inscriere : 04/01/2011
Varsta : 25
Localizare : Buzau
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 02:01

~Young Hae~
Ma simteam in al noualea cer.M-am dus sa vorbesc cu mama:
-Mama,baiatul acela cu caii a aparut in visele mele?Nu esti bucuroasa,mama?
Sus In jos
MinConcubina Sukbin [rang 2]Min
Rank: Concubina Sukbin [rang 2]
Mesaje : 943
Reputatie : 3
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Galati
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 02:41

>Mi Chu<
la uitam atent la baiatul cu caii imi daduseram seama ca era defapt cel stresat
-Ma bucur pentru tine ca el este cel pe care l-ai visat.
Sus In jos
AleHinaUtilizator bannatUtilizator bannat
AleHina
Utilizator bannat
Rank: Utilizator bannat
Mesaje : 1607
Reputatie : 6
Data de inscriere : 04/01/2011
Varsta : 25
Localizare : Buzau
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 05:43

~Young Hae~
Chiar te bucuri mama?Dar oare cum voi ajunge sa ii vorbesc?Ajuta-ma cu sfaturile tale intelepte.
O rugam eu cu lacrimi in ochi.
-Chiar trebuie neaparat,mama!
Sus In jos
MinConcubina Sukbin [rang 2]Min
Rank: Concubina Sukbin [rang 2]
Mesaje : 943
Reputatie : 3
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Galati
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 08:00

>Mi Chu<
parea un baiat bun nu cred ca ar fi facut vreun rau cuiva
-Nu te poti duce la el si sa-i zici ca l-ai visat si ca-l iubesti!Dc nu il inviți la un cei sa va cunoașteți mai bine?
>Eun Ho<
le vedeam pe printesa Mi Chu si pe fiica Young Hae ca vorbeau in timp ce imi faceam numarul oare nu le placea?
Sus In jos
AleHinaUtilizator bannatUtilizator bannat
AleHina
Utilizator bannat
Rank: Utilizator bannat
Mesaje : 1607
Reputatie : 6
Data de inscriere : 04/01/2011
Varsta : 25
Localizare : Buzau
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 08:45

~Young Hae~
-Da,mama.
Observam ca si el ne-a fixat cu privirea.
Ma duc spre el.
-Frmuos spectacol.Te pricepi foarte mult la asta.Cum te cheama?
Sus In jos
YongJurnalist la revistaYong
Rank: Jurnalist la revista
Mesaje : 2119
Reputatie : 14
Data de inscriere : 03/01/2011
Varsta : 26
Localizare : iasi
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 09:11

SHIM PI
ei bine,am vazut k toata lumea se simtea bn asa k am privit in continuare la circ zicandui imparatului Toata lumea se simte bn!ideea printesei a fost foarte buna!
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 09:14

~Hyo Shik~
E randul nostru.. al meu si a lui Ho Dong.. va fi ceva spectaculor.. un numar de "lupte" cu sabiile.. sper ca tuturor le va placea...
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 09:18

~Ho Dong~
Maiestatile lor pareau foarte incantate de spectacol iar acum era randul nostru, al meu si al lui Hyo Shik, numarul nostru cu sabiile si pumnalele, periculos dar spectaculos [a nu se devia la senzational ca la otv lol ]

~Seo Rin~
Priveam incantata spectacolul si am auzit intamplator vorbele mamei. I-am raspuns incet:
-Stiam eu ca o sa va inveseleasca. Un spectacol e mereu bine-venit.
Sus In jos
AlexisUtilizator bannatUtilizator bannat
Alexis
Utilizator bannat
Rank: Utilizator bannat
Mesaje : 1380
Reputatie : -3
Data de inscriere : 30/11/2010
Varsta : 25
Localizare : constanta
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 09:21

Ajunsesem , la Sala de Spectacole , chiar in timpul Spectacolului.M-a asezasem si am privit spectacolul.
Sus In jos
KimyConcubina HeeBin [rang 1]Kimy
Rank: Concubina HeeBin [rang 1]
Mesaje : 1174
Reputatie : 11
Data de inscriere : 10/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Suceava
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 09:35

~Chun Ran~
Ma plimbam prin palat cand am auzit galagie ,cand sa vad toata familia regala era prezenta la un spectacol.Am intrat si eu,m-am apropiat de printesa seon rin si am intrebato
-Inaltimea ta cu ce ocazie acest spectacol?
Sus In jos
MinConcubina Sukbin [rang 2]Min
Rank: Concubina Sukbin [rang 2]
Mesaje : 943
Reputatie : 3
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Galati
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 09:39

>Eun Ho<
ma uitam la ea parea destul de impresionanta .am facut o plecaciune si i-am zis:
-Ma bucur ca va place maiestate .Numele meu este Eun Ho
Sus In jos
AleHinaUtilizator bannatUtilizator bannat
AleHina
Utilizator bannat
Rank: Utilizator bannat
Mesaje : 1607
Reputatie : 6
Data de inscriere : 04/01/2011
Varsta : 25
Localizare : Buzau
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitimeMar 19 Apr 2011, 09:40

~Young Hae~
-Intr-adevar?Pari o persoana destul de educata.Cu un sharm aparte...Te invit sa bem un ceai impreuna in gradina regala.
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Sala de spectacole - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de spectacole Sala de spectacole - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos

Sala de spectacole

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Sala de petreceri» Sala de sport» Sala circului» Sala tronului» Sala de prim-ajutor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Arborele de argint :: Palat-