KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Dormitoarele fetelor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:30

Rezumarea primului mesaj :

Este o camera foarte mare, cu multe paturi etajate, in care stau toate fetele din campus... Desigur, nu toate se inteleg. Au multe dulapuri, si doua televizoare mari.
Sus In jos
AutorMesaj
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 04:44

~Shi-hoo~

-De unde sa stiu de ce te cauta? Eu l-am auzit din intamplare si daca tot te-am intalnit, mi-am zis sa-ti spun. Ar trebui sa te grabesti >:) poate pleaca de acolo!
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 04:47

~Mi Nyu~
-Pe bune?..[uitandu'ma la telefon..] Ar fi putut sa ma sune..[ridicand din umeri..].. Sigur ai inteles bine?..
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 04:55

~Shi-hoo~

-Aish! imi zic in gand. :-? Ce s-o mint? Apoi cu voce tare:

- :| Hong Ki si-a pierdut incarcatorul de la telefon. Sa sti ca ar fi venit si aici, dar il tine Seung de vorba. Nu stiu daca ai observat dar a fost cam aerian in ultimele cateva ore.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 05:04

~Mi Nyu~
-Chiar?..:-?..ehh.. ma duc sa vad de ce ma cauta..[ridicand din umeri].. mi'am lasat cartea si MP4-ul pe pat.. apoi m'am dus la oglinda sa'mi arenjez parul..[era ciufulit de cum statusem in pat..].. mi'am asezat fustita.. si am zis:
-Atunci.. ne vedem mai tarziu.. ^^.. am iesit pe usa si cand am trecut pe langa Shi Hoo.. i'am zis..
-Mersi de informatie.. [am dat sa plec,dar mam oprit..] A si vezi ca te asteapta sala de sport..;)
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 05:08

~Shi-hoo~

O vedeam cum pleaca si inca ii zambeam de ramas bun. Zambetul s-a transformat insa repede intr-un ranjet:

-Si pe tine te astepta... ceva de senzatie!
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 05:13

~Hyo Ri~
Ceva era putred la mijloc.Ma uitam la Shi-hoo,la expresia de pe fata lui mai exact.Mi se parea cam trasa de par povestea cu incarcatorul.
-Ce pui la cale?l-am intrebat,Hong Ki chiar o cauta pe Mi Nyu?
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 05:20

~Shi-hoo~

Imi indulcesc zambetul cand imi intorc privirea spre Hyo Ri si ii spun:

-Am pacalit-o. N-a chemat-o nimeni si cu atat MAI PUTIN Hong Ki, dar e asa de incapatanat incat n-a vrut sa-mi recunoasca mai devreme ca ii place de ea, asa ca i-am trimis-o pachet si m-am si semnat [puteam sa plec si sa ii zic lui Hyo Ri sa-i transmita mesajul, rugand-o sa nu-i spuna de la cine stie, doar ca auzise de la cineva din curte, insa eu i-am spus personal].
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 05:36

~Hyo Ri~
Aigoo,ce o fi patit astazi?mi-am zis..ma ingrijora ca ii ardea numai de boacane si totusi as vrea sa-i vad fata lui Hong Ki cand se trezeste cu Mi Nyu la usa.
-Ce e cu tine de te tot tii de sotii?l-am intrebat
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 05:49

~Shi-hoo~

-Partea interesanta e ca Hong Ki tocmai face dus acum.

:-< Oftez:

-Nu stiu ce e cu mine, dar azi m-au enervat toti. Poate m-am gandit prea mult la mama, n-am mai facut-o de mult timp si asta m-a afectat... Toti, cu exceptia ta.

Mi-am lasat capul pe-o parte si in jos si mi-am lipit buzele de ale ei.

-Daca am nevoie de ajutor te sun. Atat i-am mai zis si am coborat scarile in curte ca sa ma duc in sala de sport.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 12:14

~Mi Nyu~
Ajunsa in fatza camerei, am intrat .. am inchis usa si m'am lipit de ea.. cu o mana pe clanta.. muscandu'mi buza de jos..
Aish! de ce ma tot gandesc la asta?! era Hong Ki! Inceteaza! nu te poti gandi astfel la el.. un baiat intr'un prosop.. ce e asa neobisnuit? ce tot zic? e neobisnuit! da' arata binee... aish! GATA! [scuturandu'mi capul usor]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 12:31

~Bommie~
Stateam sus in pat, pe burta, cu laptop-ul in fata, niste boxe mai mici atarnate la margiena patului, cu muzica data nu prea tare ca vorbea cineva la telefon, desi eu nu prea auzeam ca vorbea ca eram langa boxa. Langa laptop mai aveam si-o punga cu chips-uri. stateam asa comod, invers, cu fata spre usa si picioarele incrucisate in sus, cand o vad pe Mi Nyu ca intra in camera de ziceai ca cine stie ce-o fi vazut. Ma uitam a naibii de chioras la ea. A vazut o fantoma sau ce?
Ma uitam lung la ea, in continuare.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 12:34

~Hyo Ri~
Aigoo,am incurcat-o.De ce a trebuit sa-i spun asta?Ce a fost in capul meu?Imi venea sa-mi dau palme dar orcat de vinovata m-as fi simtit nu eram genul de persoana care sa faca asa ceva. Cine stie ce razbunare imi pregateste.Ti-a trebuit glumita Hyo Ri acum gandeste-te cum sa rezolvi problema.Cum Doamne iarta-ma o scot la capat?
Eram atat de cufundata in ganduri ca nici n-am realizat ca tocmai intrase Mi Nyu in camera.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 12:40

~Mi Nyu~
Si revin la realitate cand aud cuvintele "Pa,Shi Hoo".. atunci mi'am amintit de "gluma" lui [la care am uitat sa rad,apropo].. si mi'au revenit si nervii
-NEMERNICUL ALA! si tu! sigur stiai ce pune la cale, nu? dar ai preferat sa taci si sa ma lasi sa trec printr'o situatie penibila!.. [uitandu'ma la Hyo Ri] Stii ce penibil mam simtit cand mi'a zis ca nu ma cautat?! si iam mai pomenit si de incarcator! lasa ca vede el! o sa'i dau eu de'a glume de n'o sai mai trebuiasca!
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 12:45

~Hyo Ri~
Sunt trezita la realitate de cuvintele lui Mi Nyu.I-am spus cat se poate de sincer.
-Mi s-a parut ca povestea cu incarcatorul era cam trasa de par asa ca l-am intrebat si mi-a spus ca te pacalise,dar asta dupa ce plecasesi.Greseala mea e ca nu am mers sa-ti zic,dar intelege-ma si pe mine,eram prinsa la mijloc intre tine si el..asa ca am preferat sa tac...
Revenind la Shi-hoo cred ca deja nu ii mai arde glume,ca i-am facut eu una si apoi am auzit un zgomot ca si cum ceva s-ar fi spart..cred ca s-a enervat rau cand a auzit,acum regret ca am facut-o dar faptul e deja consumat
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 10:21

~Bommie~
-Eu cred ca am pierdut ceva din povestea asta... Deci care imi face un rezumat, ceva? am zis ranjind inca fiind sus, in pat cu laptopul in fata.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 10:30

~Mi Nyu~
-Mda.. ai preferat sa te amuzi pe seama impreuna cu el,huh? [spun eu strambandu'ma..] ei bine o sa vada el!
Am auzit'o pe Bommie si mi'am intors privirea la ea..
-Rezumat? ei bine... ce as putea sa'ti spun? Domnului intru-in-copaci nu i'a ajuns bataia cu apa de azi si a decis sa mai faca o gluma pe seama mea.. stiind ca Hong Ki era in prosop a inventat o poveste cum ca mar cauta si eu mam dus acolo.. si..si..OFF!!..[incepeam sa fiu nervoasa.. m'a pus intr'o situatie penibila!.. ]
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 10:36

~Hyo Ri~
Am oftat ,nu stiam ce sa mai spun,ma simteam vinovata si fata de Mi Nyu dar mai ales fata de Shi-hoo ca ii facusem gluma aia stupida..acum trebuia sa gasesc o solutie sa impac pe toata lumea..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 10:46

~Bommie~
Ma pufnea rasul.
-Si? ce-ai gasit acolo? De fapt nu...nu-i nevoie sa raspunzi, am zis si-am scos limba.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 10:50

~Mi Nyu~
-Ha ha.. [scotand si eu limba].. vroiam sa impartasesc cu fetele acel "fior" pe care il simtisem atunci.. dar am preferat sa tac.. cine stie ce or mai crede..
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 11:28

~Hyo Ri~
Ma uitam cand la Bommie cand la Mi Nyu,dar gandul imi era la Shi-hoo..
Tonul acela amenintator pe care imi vorbise ma facuse sa realizez ce gafa facusem,pacat ca era prea tarziu,trebuie sa invat sa nu ma mai ia gura pe dinainte,sa ma gandesc de doua ori inainte sa spun ceva...
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 13:08

~Mi Nyu~
"Disputa" dak o pot numi asa..trecuse de'acum.. iar eu m'am intors la cartea mea.. cand dintr'o data primesc un mesaj.. ma uit.. era de la Seung.. imi spunea sa ne intalnim..
-Important? ce poate fi asa de important incat nu poate astepta pana maine? imi spun in gand.. Eh.. ce mai conteaza?.. imi las cartea si ma indrept spre dulap sa'mi iau niste pantaloni trei-sfert si un tricou..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 13:12

~Bommie~
Inca ma jucam pe laptop cand o vad pe Mi Nyu ca sa ridica sa-si ia haine.
-Ti-e frig? Sau pleci undeva?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 13:16

~Mi Nyu~
Seung imi mai spunea sa nu spun nimanui ca ma intalnesc cu el.. in special lui Bommie.. of! si mie nu'mi place sa mint.. sper sa aiba o explicatie buna pentru asta :-L..
-A pai.. ma duc sa iau o gura de aer..[ridicand din umeri].. imi iau hainele din dulap si ma duc la baie sa ma schimb.. dupa cateva minute ies..
-Nu stau mult.. [spun eu zambind]


Ultima editare efectuata de catre Yoora in Mar 23 Aug 2011, 13:25, editata de 1 ori
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 13:23

~Bommie~
Cand a iesit din baie m-am aplecat pe marginea patului.
-Si nu ai nevoie de comanie? am zis dand din gene.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 13:26

~Mi Nyu~
Am dat sa ies da' mam oprit cand am auzit'o pe Bommie..
"Pfoai! si acum ce scuza mai inventez? :-s"
-Ce?.. a nu.. o sa fie doar o scurta plimbare.. ies doar sa iau putin aer.. nu'i nevoie sa vii si tu cu mine :-j..
[ca sa nu'mi mai puna si mai multe intrebari am iesit cat de repede am putut pe usa]
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos

Dormitoarele fetelor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 5 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Camera fetelor» Dormitoarele baietilor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-