KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Dormitoarele fetelor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:30

Rezumarea primului mesaj :

Este o camera foarte mare, cu multe paturi etajate, in care stau toate fetele din campus... Desigur, nu toate se inteleg. Au multe dulapuri, si doua televizoare mari.
Sus In jos
AutorMesaj
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 11:55

~Shi-hoo~

Am intrat val-vartej in camera si m-am dus direct spre patul lui Hyo Ri. Ma uit in jur, dar ia-o de unde nu-i. Aish! Se facea balta in jurul meu.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 12:11

~Hyo Ri~
Deja imi trecuse somnul,off ce caldura infernala,unde o fi Shi-hoo cu apa aia?
Mai astept putin si apoi daca vad ca nu catadicsea sa apara imi zic ca mai bine ma duc singura dupa un pahar cu apa.Ma schimb in niste haine mai subtiri,o pereche de pantaloni scurti si un maieu.Cand ies din baie indreptandu-ma spre usa dau cu ochii de Shi-hoo
-Ce ti-a luat atat sa vii?Si unde e apa mea?l-am intrebat vazand ca venise cu mana goala.Cand ma uit mai bine la el vad ca era ud din cap pana in picioare
-Ce-ai patit,de ce esti ud?


Ultima editare efectuata de catre anamaria in Mier 17 Aug 2011, 12:22, editata de 1 ori
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 12:21

~Shi-hoo~

Cand o vad, inghit in sec... Revenind la realitate:

-Apa... aa... aam... e la Seung. Adica, sunt convins ca o aduce el. Iar eu... paaai (imi cautam cuvintele) am varsat niste apa, iar Seung s-a udat..., ma rog, e poveste lunga. Imi dreg vocea. Ar trebui sa iesim de aici daca nu vrem ca locul asta sa fie transformat intr-o mlastina...
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 12:27

~Hyo Ri~
Nedumerita de explicatiile pe care mi le daduse m-am indreptat totusi spre usa si am pus mana pe clanta s-o deschid.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 12:32

~Seung~
Am asteptat la capatul scarilor sa se deschida usa.. odata si odata tot avea sa iasa de acolo... si se pare ca nu astept prea mult pentru ca vad clanta ca se misca.. si imediat cum s'a deschis usa.. am si azvarlit galeata cu apa fara sa ma mai uit..
-Ha! Asa iti trebuie!
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 12:39

~Hyo Ri~
Nici nu am deschis bine usa ca ma si trezesc cu o galeata de apa drept in fata.M-am speriat si m-am intors cu spatele,fara macar sa vad cine era responsabilul glumitei asteia de prost gust,vroiam sa fug cat mai departe de usa.Nici nu realizasem ca Shi-oo se afla chiar in spatele meu.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 12:51

~Shi-hoo~

Inainte de a o urma pe Hyo Ri spre usa, am fost pana la baie (bine ca acum era pustiu in dormitoarele fetelor). Am cautat ceva in care puteam lua apa si am gasit o cutie destul de mare din plastic in care erau o gramada de accesorii sau ce naiba erau alea. Am golit-o in cada si am umplut-o cu apa. Am ajuns-o pe Hyo Ri din urma si am pus cutia dupa usa.

Apa care i-a venit ei direct in fata m-a udat si pe mine desi eram complet in spatele ei. S-a speriat, nu gluma. A facut imediat stanga imprejur si mi-a sarit direct in brate. Izbitura m-a dezechilibrat si am aterizat pe spate, cu Hyo Ri peste mine...

-Aah!
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 12:59

~Hyo Ri~
Inainte sa ma dezmeticesc eu bine,Shi-hoo deja isi pierduse echilibrul in urma busiturii si de parca n-ar fi fost de ajuns ca eram uda fleasca am cazut amandoi unul peste altul.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 13:09

~Shi-hoo~

Ea isi ridicase capul ca sa ma vada ca lumea. Eu mi-am pus amandoua mainile dupa gatul ei si i-am impins usor capul la loc.

-Stau prea bine ca sa ma mai misc de aici!

Ma uit totusi peste umarul ei. Seung! Trebuia sa-mi dau seama! Avea pe fata un zambet diabolic, desi era cam descumpanit vazand ca nu-si atinsese tinta.

-Stai ca vezi tu acum apa cum n-ai mai vazut in viata ta! imi zic eu in gand si ma ridic incet in capul oaselor. Hyo Ri isi gaseste echilibrul in sfarsit si ii fac discret semn sa se dea la o parte. Ma ridic de tot si ii zambesc lui Seung. Venise acolo si Bommie.

-Au, spatele meu, ma prefac eu ca ma aplec. Iau cutia plina cu apa de dupa usa si ii fac vant rapid spre Seung...
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 13:12

~Seung~
Crezi ca poti pacali? pe bune? mi'am dat seama ca vrea sa ma stropeasca din nou.. si imediat cum s'a ridicat eu mam lasat in joc.. apa neajungand la mine :))
-So crezi tu! :)) [spun eu cu un zambet diabolic :))]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 13:18

~Bommie~
Cum singurul sport care imi placea era dansul, n-am ajuns asa repede cat sa prind toata scena. Cand am ajuns in capatul culoarului am vazut doar cum se ridica Shi Hoo cu, o Doamne, e ca si mort! Ce cauta cutia mea mea pentru bratari plina cu apa?! Mi-am facut viteza si n-am observat apa aceea si nici pe Seung care se aplecase. Iar apa m-a improscat direct in fata. Am ramas pe loc clipind des cu gura cascata. Apa mi se scurgea din haine iar parul imi era pleostit pe fata. Mi-ai dat cateva suvite dupa ureche si am afisat un zambet malefic mergand spre el. Cand am ajuns, foarte rapid i-am lipit o palma peste fata.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 13:30

~Shi-hoo~

Capul imi zboara imediat spre dreapta. Era a doua palma primita in toata viata mea. Nu mai zambeam. Imi intorc fata spre ea si ii zic cu un ton extrem de serios:

-Nu spre tine era indreptata toata apa aia! (asta credeam eu ca e motivul).
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 13:37

~Seung~
Vaii =)) chiar la plesnit? :))) e mai rea decat imi inchipuiam eu :))..pe cand Shi Hoo era nervos ca la plesnit eu ma prapadeam de ras, dar incercam sa ma abtin cat de cat :)) putin mai aveam si ma puneam jos :))..ehh ce sa zic? si'o merita :))..
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 13:46

~Hyo Ri~
Eram perplexa,nu-mi venea sa cred ce vad,mai intai Seung imi arunca o galeata de apa in fata si ma prabusesc in bratele lui Shi-hoo,trebuie sa recunosc ca partea asta nu prea m-a deranjat,dar ce s-a intamplat apoi e de nedescris.De ce l-a plesnit Bommie pe Shi-hoo?si de ce Seung mai are putin si cade pe jos de ras,ce-i asa amuzant?
-Imi explica si mie careva ce se petrece aici?Ce-i cu haosul asta,si ce aveti cu Shi-hoo?


Ultima editare efectuata de catre anamaria in Mier 17 Aug 2011, 13:56, editata de 2 ori
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 13:50

~Bommie~
Uh... se pare ca inca nu m-am dezvatat. Multe palme am tras la viata mea si toate de mutam mutrite la spate.
-Nu era spre mine, dar a ajuns pe mine! Iar aia, am zis aratand spre cutie, imi apartine! Si nu-mi place cand cineva imi cotrobaie prin lucruri! In plus, e camera fetelor omule, tu te apuci sa controbai? Si chiar si asa, imi spui si mie de ce il tot uzi pe Seung? Ha!? Vreau raspunsuri!
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 14:04

~Shi-hoo~

Ramasesem cu nenorocita aia de cutie in mana. Ii dau drumul jos si zic:

-Poftim, nu iti mai ating nimic. Si n-am pus mana nici pe chestiile alea de aici, doar le-am golit in cada. [Oh, la naiba, unde le-am golit?] Fac un pas inapoi pentru orice eventualitate. Nu era nevoie sa ma plesnesti pentru atata lucru... Cat despre Seung care se prapadea de ras, s-a udat singur. Nu i-am aratat eu unde sa calce sau ce sa isi ia in picioare. Iar paharul ala cu apa... daca lesina, erai in stare sa-l prinzi sau mai dadea o data cu fundul de pamant?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 14:10

~Seung~
Ma oprisem din ras si devenisem serios :-L
-Tot pe a ta o tii,nu? NU [accentuat] e vina mea si punct! eu doar venisem sa vad dak nu cumva ai mai intrat cu capul in ceva cum faci tu de obicei..! E vina mea ca tu ca neatentul ai luat cana cu mana gresita? huh? Serios! ridicand putin tonul [incepeam sa ma enervez... mai da vina si pe mn pentru ceva ce el a facut :-L]
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 14:13

~Hyo Ri~
Acum era limpede de ce il plesnise Bommie pe Shi-hoo,e de rau cand ii umbla cineva prin lucruri.Dar tot nu intelegeam ce i-a apucat pe el si pe Seung
-Am inteles cum sta treaba cu cutia,fetele urasc sa li se controbaie prin lucruri dar cu voi doi ce e? ati dat in mintea copiilor?
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 14:18

~Bommie~
-Aici te sustin Hyo Ri. Pe astia doi i-a afectat ceva. Si da, uite cine intelege cum e cu lucrurile fetelor. Deci gai, gata cu bataia cu apa, toti 4 suntem fleasca.
Atunci am realizat.
-Ai facut ce? Unde mi-ai pus bijuteriile? In cada? Idiotule unde ai vazut tu cercei in cada!? Si-ai mai dat si drumu' la apa! Iti dau 10 secunde sa fugi si sa le pui la loc altfel te bag cu capul in chiuveta!! am urlat la el.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 14:36

~Shi-hoo~
Raman cu gura cascata si incerc sa respir normal. Orice alt individ ar fi aterizat invartindu-se peste Seung, din cauza pumnului meu. Idiot?!
-Aud foarte bine, Bommie. Nu e nevoie sa tipi. Pieptul meu de care era lipit tricoul ud se ridica si cobora cu viteza. Sunt convins ca toate chestiile alea din cutie le vei gasi, [accentuez si chiar repet] le vei gasi tu singura... acolo unde ti-am spus, in cada. Nu obisnuiesc sa fac ce mi se spune daca mie nu imi convine, cel putin nu cu tonul asta. Eram mult prea calm pentru cate imi auzisera urechile si cat de tare ma durea obrazul...
Sus In jos
MinConcubina Sukbin [rang 2]Min
Rank: Concubina Sukbin [rang 2]
Mesaje : 943
Reputatie : 3
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 25
Localizare : Galati
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeMier 17 Aug 2011, 20:14

~Park Min Sun~
Eram cocentrata la gandurile mele care nu-mi dadeau pace,intraseram in camera fetelor ma gandeam ca nu e nimeni, cnad colo il vad in pragul usi pe Shi-hoo cu tricoul ud,pe Bommie rosie la fata .
-Buna!Shi-hoo ce cauti aici?Imi poate explica si mie cineva ce s-a intamplat?
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeJoi 18 Aug 2011, 03:05

~Shi-hoo~

-Eu ce caut acolo? Aigoo. Aaa, dap... eram pe jumatate in camera fetelor. Stateam la doi pasi de Bommie, Hyo Ri era in spatele meu, intr-o parte, iar Seung era inca afara. Imi tineam mainile pe langa corp si incepusera sa-mi tremure de nervi. Am fost nevoit sa-mi strang puternic pumnii pentru a le opri din tremurat. O las pe Bommie acolo unde era si trec pe langa ea, dupa ce ii arunc o privire de regret lui Hyo Ri (nici eu nu stiam motivul). Cobor scarile (nu ma simteam in stare sa dau eu explicatii acum la nimeni) si trec la milimetru pe langa Seung. Ii zic cu o voce foarte joasa, sa auda numai el:

-Imblanzeste-o, frate!
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeVin 19 Aug 2011, 12:15

~Seung~
Bo? ce'a zis? am auzit eu bine? am vrut sa mai spun ceva dar el deja plecase.. oricum stam in aceeasi camera..deci o sa avem noi timp si pentru intrebari.. m'am uitat in camera.. si deodata mam simtit in plus :))..
-A.. Dormitoarele fetelor - Pagina 3 276278 eu.. ma duc sa ma schimb.. ne vedem mai tarziu, Bommie.. :).. si am facut stanga imprejur spre dormitor
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeVin 19 Aug 2011, 12:46

~Hyo Ri~
Eram tot nedumerita,ma uitam la Shi-hoo si la Seung in timp ce paraseau incaperea,apoi la Bommie si apoi la hainele mele ude.
-Aigoo,baietii astia...eu cred ca ma duc sa ma schimb ca sunt fleasca,si cred ca si tu ar trebui sa faci la fel
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitimeVin 19 Aug 2011, 12:54

~Bommie~
-Aigoo, baietii, am zis dandu-mi ochii peste cap.
Am intrat in camera si pe rand ne-am schimbat. Era cald totusi si mi-am luat o rochita destul de scurta, de vara si niste sandale cu toc. Macar nu ma mai durea glezna. Mi-am uscat parul si l-am lasat pe spate, apoi m-am machiat... bine ca pana acum nu fusesem pentru ca apa si amchiajul nu fac echipa buna. Si desigur, am strans dupa domnul Shi hoo, care facuse numai apa prin baie si mi-am strans lucrurile...
O chestie...de ce mergea apa atat de incet? Iar de afara se auzea sunet de apa? Azi era sambata, nu udau gazonul... Am iesit din baie si am scos capul pe geam. Camera noastra avea o priveliste grozava in curte.
-Off, hai sa oprin asta, i-am zis lui Hyo ri.
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos

Dormitoarele fetelor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 3 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Camera fetelor» Dormitoarele baietilor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-