KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Dormitoarele fetelor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:30

Rezumarea primului mesaj :

Este o camera foarte mare, cu multe paturi etajate, in care stau toate fetele din campus... Desigur, nu toate se inteleg. Au multe dulapuri, si doua televizoare mari.
Sus In jos
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 13:45

~Bommie~
Se comporta ciudat... si cum ma plictiseam, iar curiozitatea mea nu avea limite am numarat pana la 10 in gand si am iesit si eu dupa ea. Eu eram deja imbracata pentru vreme mai rece deci nu mai trebuia sa ma schimb. Am urmarit-o cu atentie tot drumul.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 14:32

~Mi Nyu~
M'am intors in dormitor.. Bommie era deja in pijamale.. "Deja a adormit?" imi spun in gand.. "Ah..nici nu stii ce tea asteapta! sunt asa entuziamata! o sa iasa perfect!".. mi'am luat si eu pijamalele si m'am dus in baie sa ma schimb.. m'am pus in pat si am incercat sa adorm.. dar eram prea entuziasmata pentru asta..
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeMier 24 Aug 2011, 04:15

~Hyo Ri~
Mi Nyu si Bommie o zbughisera cine stie unde iar eu ramasesem singura.Stateam pe pat cu picioarele incrucisate si fixam tavanul cu privirea cand ma trezesc ca imi suna telefonul.M-am ridicat si l-am luat de pe noptiera si cand colo ce sa vad,primisem de la Shi-hoo urmatorul mesaj "Asteptai mesajul asta, iubito? Nu vrei sa iesi pe afara ca sa stam putin de vorba? Eu te astept oricum in fata dormitoarelor. Sper ca nu o sa ma faci sa intru dupa tine!"
Nu stiu de ce dar in timp ce citeam m-a trecut un fior rece pe sira spinarii.M-am schimbat si am iesit si eu in graba din camera.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeMier 24 Aug 2011, 10:14

~Bommie~
Stateam in pat. Eram singura in camera, cu lumina stinsa. Ma jucam nervoasa cu bandajul de la degete... Fusesem fraiera si totusi... chiar sub ochii mei... Aish... cat de fraiera pot sa fiu. Imi muscam buza incercand sa ma abtin sa plang -prea tare- cele cateva lacrimi care mi se scurgeau pe perna erau suficiente. Nu era nevoie sa chitai. Am auzit usa deschizandu-se. Din ce-am reusit eu sa observ asa, cu coada ochiului, cu spatele spre camera si ghemuita in perete, era Mi Nyu. Tradatoareo!
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeMier 24 Aug 2011, 10:42

~Mi Nyu~
Cu greu am adormit.. ma intorceam pe o parte si pe alta.. imaginandu'mi tot felul de chestii.. cred ca era vro 3 ceasul cand am adormit si eu in sfarsit :)).. razele soarelui m'au trezit.. aveam o stare de spirit foarte buna.. trebuia sa pregatesc multe.. si eram asa entuziasmata..
Am deschis ochii si m'am intins putin.. apoi am sarit in picioare si m'am dus la baie.. luandu'mi si hainele sa ma schimb..
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 09:24

~Hyo Ri~
Ma intorsesem in camera inca tulburata de cele intamplate.Era si Mi Nyu acolo,s-a uitat la mine intr-un fel cam ciudat,probabil ca expresia de pe fata mea ii sugerase ca ceva s-a intamplat.M-am suit in pat si mi-am luat de pe noptiera cartea insa numai de citit nu-mi ardea..
-Off,baietii astia, am zis eu cu voce tare.Simteam nevoia sa vorbesc cu cineva,desi nu stiu daca Mi Nyu era persoana indicata careia sa-i povestesc ce se petrecuse.Nu stiam cum va reactiona cand ii voi spune ca in timp ce ma tinea pe mine in brate Shi-hoo rostise cuvintele" Te iubesc...Bommie"
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 09:28

~Mi Nyu~
"Hai Seung suna! suna!" oare chiar a plecat? dar de ce? ce so fi intamplat de a luat decizia asta? :| aish!
-Sa ghicesc.. o cearta intre porumbei? ii spui eu lui Hyo Ri..
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 09:31

~Hyo Ri~
-Da,cam asa ceva,am spus eu sec.Dar tu ce ai patit,te vad cam agitata?i-am spus eu
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 09:37

~Mi Nyu~
-Cred ca Bom a plecat.. :( Hainele ei nu's in dulap si nici nu am mai vazut'o de azi din cantina.. :-< Da' voi de la ce vati luat?..Ce a facut Shi Hoo?
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 09:48

~Hyo Ri~
-Aigoo,cum adica Bom a plecat?De ce? Ce s-a intamplat? intreb eu uluita...
Apoi,dupa o pauza de cateva secunde incep sa-i relatez lui Mi Nyu ce se petrecuse in ultima jumatate de ora.
-Pai ce sa faca Shi-hoo,am continuat eu,oftand,iar a dat cu bata in balta cum s-ar zice,abia ne impacasem iar el ma luase imi brate ..pana aici toate bune si frumoase si..am oftat eu,din nou.. cand colo,ce imi aud urechile.Citez"Te iubesc..Bommie" Bommie?! Si cu mine cum ramane?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 09:59

~Mi Nyu~
-Nici eu nu stiu.. astept vesti de la Seung..
-Bo? glumesti,nu? cum sa zica Bommie??! ce naiba?!.. [nu apuc sa spun tot ce aveam de spus ca'mi suna telefonul..Seung! in sfarsit!
-Yeoboseyo! In sfarsit suni! zimi! ce s'a intamplaT? a plecat? [pauza] doar pentru o saptamana? aish.. e bine totusi.. dar de ce? [pauza..].. ok.. mai vorbim..[si am inchis]
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 10:14

~Hyo Ri~
-As vrea eu sa fie o gluma dar nu,vorbesc cat se poate de serios.Cand l-am auzit simteam ca imi fuge pamantul de sub..n-am apucat sa termin propozitia fiindca ii suna telefonul.Se pare ca era Seung,cu vestile despre plecarea lui Bommie
Am lasat-o sa termine convorbirea,apoi i-am spus
-Nu pot sa inteleg,sunteti cele mai bune prietene,cum de nici tie nu ti-a spus nimic? Oare ce s-o fi intamplat?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 10:27

~Mi Nyu~
-Off! nu stiu! si ma enerveaza la culme situatia asta.. sa comportat ciudat azi..si.. aish!..
[intradevar.. era cea mai buna prietena.. si nu'mi pica deloc bine toata povestea asta.. si cu petrecerea cum ramane?.. si eram asa entuziasmata.. era suparata pe mine? NU..de ce sa fie? nu am facut nimic.. ]
-Si totusi ce e in capul lui Shi Hoo? cum sa spuna asa ceva? dak asta ajunge la urechile lui Seung.. o sa iasa urat :-s
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 10:43

~Hyo Ri~
-Nici eu nu pot sa inteleg,i-am spus.
Aigoo,baiatul asta ma aduce in pragul disperarii.Sunt indragostita pana peste cap de el iar el pronunta numele altei fete in timp ce ma strange pe mine in brate,ce concluzie ar trebui sa trag din asta? ca tot ce mi-a spus pana acum au fost numai minciuni? cu greu ma abtineam sa nu plang in timp ce imi puneam intrebarile astea la care nici eu nu stiam raspunsul.


Ultima editare efectuata de catre anamaria in Lun 29 Aug 2011, 10:53, editata de 1 ori
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 10:50

~Mi Nyu~
Aveam o stare atat de naspa..:| nici nu stiam ce sa cred.. incercam sa o sun pe Bom da' fara vrun rezultat.. :-<
-Pfoai! pentru ce mai are telefon dak nu stie sa raspunda la el?!!

~Seung~
-Ha ha..pantoni.. ce amuzant esti tu.. [spun asta ajungand in fatza dormitoarelor..bat la usa]

~Mi Nyu~
-Cine ar putea fi? [spun eu in timp ce ma indreptam spre usa]
-Seung.. si Shi Hoo [mam uitat cam urat la el..] ce cautati voi aici?
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 10:57

~Shi-hoo~

Nu puteam astepta pana deschide ea usa, asa ca am trecut pe langa amandoi si am intrat in camera.

-Nu te mai incrunta, Mi Nyu, ca faci riduri, ii zic in timp ce imi faceam loc. Hyo Ri! exclam imediat ce o vad.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 11:08

~Hyo Ri~
Aparitia lui Shi-hoo m-a bulversat si mai rau.Faceam niste eforturi supraomenesti sa nu izbucnesc in plans cand l-am auzit strigandu-mi numele.In momentul de fata imi venea sa-i calc pe urme lui Bom si sa-mi iau si eu talpasita din tabara dar stiam ca nu asta era solutia.
-Ce mai vrei? i-am spus aruncandu-i o privire rece.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 11:16

~Mi Nyu~
-Stii? nu'mi amintesc sa te invitat inauntru! cum poti intra asa in camera unor fete? /:) Si totusi.. ce cautati aici?

~Seung~
-Pai nu trebuia sa mergem la cumparaturi? am venit sa'ti spun ca e timpul sa mergem..;)

~Mi Nyu~
La cumparaturi? /:) pai Bommie a plecat..

~Seung~
-Bommie o sa se intoarca.. si cum a zis si Shi Hoo avem mai mult timp si mai multe ajutoare ;)

~Mi Nyu~
-Hmm.. ok :) numai sa ma schimb.. intra.. :) [iam spus in timp ce ma duceam la dulap sa'mi iau alte haine]
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 11:20

~Shi-hoo~

Tot ce am auzit eu a fost vocea lui Hyo Ri, nimic altceva. Privirea ei de gheata mi-a taiat tot avantul, iar intrebarea rostita pe tonul ala m-a facut sa raman locului, teapan. Un muschi nu mai eram in stare sa misc. Dau aerul afara din plamani si incerc sa vorbesc:

-Hyo Ri... ce s-a intamplat, te rog spune-mi, nu mi-am dat seama ce te-a facut sa reactionezi asa, am reusit eu sa zic.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 11:34

~Hyo Ri~
Nici nu bagasem in seama discutia lui Seung cu Mi Nyu,ma uitam in ochii lui Shi-hoo,parea ca intr-adevar nu stia ce s-a intamplat si totusi cum sa rosteasca numele altei fete fara sa-si dea seama? inseamna ca desi ma imbratisa pe mine gandul ii era la ea...
-Aigoo,chiar nu stii ce m-a facut sa reactionez asa? spun eu aproape plangand
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 11:45

~Shi-hoo~

-Da, pe cuvantul meu de onoare ca nu stiu de ce ai plecat asa atunci, ii zic si ma apropii mai mult de ea. Doar te tineam in brate, nu am facut altceva. Avea lacrimi in ochi...

Eu inteleg ca eram prea bucuros ca ma iertase, ca sa ma mai gandesc si la altceva decat cum sa o sarut mai repede, dar chiar asa, sa nu-mi dau seama ce a facut-o sa plece... Unde imi fusese capul?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 11:53

~Mi Nyu~
Am vazut ca Hyo Ri mai avea putin si plangea..
-Wow,wow.. gata.. [luando de dupa umeri pe Hyo Ri].. Shi Hoo ce ar fi sa astepti afara cat ma schimb eu? [facandu'i semn cu capul sa plece.. speram sa ma asculte de dragul lui Hyo Ri :|]
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 11:58

~Shi-hoo~

N-am facut nicio remarca de genul "te-ai gandit mult pana sa ma dai afara?", ci am facut cale intoarsa, am trecut pur si simplu pe langa Seung fara sa-l vad si am coborat iar in curte. Mainile incepusera sa-mi tremure si abia mai puteam respira normal.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 12:20

~Hyo Ri~
Dupa ce a plecat Shi-hoo,m-am asezat din nou in pat si mi-am bagat nasul in perna ca sa-mi inabus plansul.Nu puteam sa inteleg cum de m-a adus in stare asta si tot el spune ca nu stie de ce am reactionat asa...
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitimeLun 29 Aug 2011, 12:25

~Mi Nyu~
Imi parea atat de rau pentru Hyo Ri..se vedea ca il iubeste..
-Hyo Ri..[asezandu'ma pe marginea patului..] Nu plange.. Aish.. mi se rupe inima cand vad pe cineva plangand.. o sa incep si eu acusi.. Hai capul sus.. o sa vorbesti cu el mai tarziu si o sa rezolvati problema.. o fi fost vro neintelegere.. se vede in ochii lui ca te iubeste..si inca cum.. o poti vedea doar uitandu'te la el.. [mi'as dori si eu o asa dragostea-imi spun in gand..] Pana si eu imi dau seama.. hai te rog nu mai plange.. [nu ma puteam abtine cand vedeam pe cineva plangand ca incepeam si eu :))]
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele fetelor Dormitoarele fetelor - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos

Dormitoarele fetelor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 6 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Camera fetelor» Dormitoarele baietilor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-