KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Sala de petreceri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:32

Rezumarea primului mesaj :

Aici mai dau adolescentii petreceri.
Sus In jos
AutorMesaj
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeDum 04 Sept 2011, 14:16

~Seung~
-Normal ca mi'a placut.. mult ;).. Nu stiam ca ai o voce asa frumoasa..Si oricum te descurci foarte bine.. [si mi'am adus aminte de cadou!]
-Oh! Randul meu la surprize :D Inchide ochii ;)

~Mi Nyu~
-Huh? a..pai asta.. ar fi atat de rea daca as zice ca sunt putin geloasa..? adik ce de'a iubire pe aici.. Shi Hoo cu Hyo Ri si Seung cu Bommie.. si.. nu mai conteaza.. nu ma baga in seama..:-j
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeDum 04 Sept 2011, 14:28

~Bommie~
Am zambit. Ma bucuram ca macar imi reusise surpriza. Uh... era randul lui? Hm, m-am conformat si am inchis ochii, curioasa.

~Hong Ki~
Am inteles la ce se referea. Mi-am muscat buza de jos si am prins-o de talie, apoi m-am apropiat putin de ea si i-am zis:
-Sa nu ma pocnesti, apoi am sarutat-o... ce mi-a venit, nici eu nu stiu...
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeDum 04 Sept 2011, 14:39

~Seung~
Am lasat chitara sprijinita de un scaun din apropiere.. apoi am scos din buzunarul de la piept cutiuta cu lantisorul..l'am scos, m'am dus in spatele ei si i lam pus la gat.. [ramanand in spatele ei]
-Cadoul meu.. sper sa'ti placa :D

~Mi Nyu~
Cand buzele lui le'au atins pe ale mele nu stiam ce sa fac.. [oricum nu sa'l pocnesc :))].. Nu am ripostat in niciun fel.. oare imi doream si eu asta?.. Adik nu era gresit.. nu era ca si cum chiar am fi fost frati sau ceva.. in cele din urma mi'am pus bratele dupa gatul lui..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeDum 04 Sept 2011, 14:45

~Bommie~
Cat asteptam ma jucam absenta cu (,) cablul de la microfon. Am simtit ceva la gat, pe langa lantul pe care il purtam dejasi apoi mainile sale dandu-mi parul la o parte.
Am deschis ochii si am pus mana pe medalionul nou si l-am ridicat usor sa il pot vedea.
Imi dadeau lacrimile.
-E... e... nu puteam sa zic mai mult.

~Hong Ki~
Imi raspunsese... si nu cu o palma, asa ca am strans-o si mai tare de talie si mi-am apasat mai tare buzele de ale ei.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeDum 04 Sept 2011, 14:55

~Shi-hoo~

Mi-am intins picioarele sub masa si m-am lasat pe spatarul scaunului. Bausem cam multa apa si imi era cald si vroiam sa ies afara. Hyo Ri era cam tacuta. Oare inca se mai gandea la faptul ca tocmai descoperise ca sunt timid cateodata? Imi arunc ochii prin sala. Hong Ki tocmai o saruta pe Mi Nyu..., Seung ii pune un lantisor la gat lui Bommie [dragut cadoul]... in boxe rasuna o melodie lenta... HONG KI SE SARUTA CU MI NYU ????? :O Imi intorc priviea de la ei, neintelegand cum de a cedat aiuritul ala asa repede tentatiei. Oare cat luase la bord, ca mai ieri imi striga mie prin usa de la baie ca sunt ca fratii?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeDum 04 Sept 2011, 15:01

~Seung~
-Aigoo..e a doua oara pe ziua de azi.. [cand ii dau lacrimile..] chiar atat de rau sunt? [spun in gluma..]..Deci sa inteleg ca iti place? :D

Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeDum 04 Sept 2011, 15:08

~Bommie~
Am chicotit usor. Inca aveam lacrimi in ochi. Am incuviintat rapid.
-E superb. Mersi.
Nici nu stiam de ce plangeam. Adevarul era ca eram destul de sensibila. Iar colierul il adoram. Si il iubeam. Cred ca plangeam mai mult ca ne impacaseram.

Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 05:28

~Seung~
Am zambit [ma bucuram ca ii placea..-cadoul il nimerisem si se pare ca petrecerea era un succes.. :)..] M'am dus in fatza ei si am sarutat'o..din nou.. apoi m'am uitat prin sala.. si ce sa'mi vada ochi? :O
-Ia uite acolo.. [aratand spre Mi Nyu si Hong Ki]

~Mi Nyu~
Bun.. sarutul m'a surprins.. intr'un mod placut..da' totusi m'a surprins.. vroiam sa stiu de ce a facut'o.. da' nu stiam cum sa'l intreb.. nu vroiam sa interpreteze gresit.. nu ma deranjat..din contra..
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 09:46

~Shi-hoo~

Aveam nevoie la baie! Urgent! Din cauza caldurii bausem prea multa apa. Ii zic lui Hyo Ri sa ma scuze si ma ridic. Trec intentionat pe langa Hong Ki si Mi Nyu, ma uit fix la "fratiorul care tocmai si-a sarutat sora", imi ridic o spranceana si imi misc capul dintr-o parte in alta in semn de "nu e bine ce faci", dar avand pe fata un zambet ironic. Intru apoi in baie.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 10:08

~Bommie~
Mi-am pus capul pe umarul lui. Il iubeam... mai mult decat as fi crezut... Cand am venit in tabara nici nu credeam ca ma pot indragosti aici. Eram genul de fata rasfatata, a carei dorinte mereu se implinesc. Pe langa faptul ca parintii mei erau bogati, eram si singura la parinti. De mica facusem cursuri de canto, chitara, dans, invatasem sa innot si alte chestii. Asa considera mama ca ar trebui sa fiu, si desigur, nu regretam.
Mi-am intors privirea in directia in care se uita el si am ramas cu gura cascata.
-Aigooo, Hong Ki si Mi Nyu? De cand? Doamne am pierdut eu ceva? am zis mirata.

~Hong Ki~
Inca o imbratisam cand am ridicat ochii si am dat cu ochii de Shi hoo, peste masura de satisfacut. Aish... avea sa comenteze si trebuia sa il imblanzesc. I-am dat drumul lui Mi Nyu si i-am zis:
-Ma intorc imediat, apoi am luat-o dupa el.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 10:17

~Seung~
-Nici eu nu stiam nimic :)) A tinut bine secretul :))
[Cine ar fi crezut ca eu..EU.. ma voi indragosti? :)) daca imi spunea cineva asta nu las fi crezut :))]

~Mi Nyu~
-Ok..[am spus in timp ce se indeparta..]
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 10:38

~Shi-hoo~

Eram in baie, imi spalam mainile si priveam in oglinda. Vedeam foarte bine usa si la fel de bine vad cand intra Hong Ki.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 10:46

~Bommie~
-Hm, ciudat...
Mi-am adus aminte ca rezervasem acum vreo 2 saptamani spa-ul la care mergeam eu si mama de obicei, pentru ziua de maine, ca era duminica. Rezervasem special pentru ziua mea. Aveau piscina, jacuzzi, si tot ce trebuia.
-Maine iar facem party! am zis razand.

~Hong Ki~
Nu-mi convenea sa intru in cusca leului da' trebuia sa lamuresc lucrurile...
-Bine, acum urmeaza sa zici : ti-am spus eu, nu?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 10:50

~Seung~
-Huh? Ce vrei sa spui? :))

~Mi Nyu~
Totusi am zis sa nu stau in mijlocul ringului sa'l astept.. m'am dus la bar si mi'am luat alt pahar de soju...
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 10:54

~Shi-hoo~

Imi bag mainile sub uscator si ii zic tot prin oglinda:

-Ani. Urmeaza sa te intreb daca ti-a placut! Nu ai senzatia ca ai sarutat o sora, nu?
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 11:00

~Bommie~
-Pai... cu toata agitatia am uitat ca am rezervat pentru maine un spa... cu piscina, jacuzzi, sauna, si tot tacamul... ca de ziua mea, am zis zambind.

~Hong Ki~
Mi-am muscat buzele, fara sa zic nimic. Ce as fi putut sa-i spun?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 11:03

~Seung~
-:>:> Oo..deci maine ne scoti la piscina?:))
[recunosc..eram curios sa o vad in costum de baie :-"]

Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 11:08

~Shi-hoo~

-Aa, pardon, am crezut ca ai venit sa vorbesti cu mine. Se pare ca tu de fapt ai nevoie la baie. [-( Nu te retin, frate! zic si dau sa trec pe langa el ca sa ies.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 11:19

~Bommie~
-Da. Iti place la piscina nu? Oricum e superb acolo.

~Hong Ki~
-Aish... inceteaza cu mistoul, am zis nervos. Bine, vrei sa-ti dau satisfactie da? Na, mi-a placut! Multumit? Ok, frate, esti un geniu in dragoste, am priceput!
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 11:22

~Seung~
Am incuvintat din cap.. am zambit si am intrebat..
-Stii sa innoti..presupun..nu?

Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 11:36

~Shi-hoo~

-Uite ce e! Nici eu n-am fost pana acum prea calm. Se vede ca nu ti-a ajuns un singur pupic si faci urat de la asta. Nu inteleg de ce stai aici in baie si ma faci pe mine sa-mi amintesc ce-am fost obligat sa fac pe ziua de azi si sa ma enervez din nou! Du-te inapoi ca a stat destul fara tine!

Trec pe langa el si pun mana pe clanta. Nu ma abtin si adaug:

-Geniu? Da, sunt :D, dar nu cred ca in dragoste! Adica la cate am patit din cauza lui Hyo Ri...
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 11:52

~Bommie~
-Ahm...mda, nu sunt o experta, dar ma descurc, am zis zambind.

~Hong Ki~
-Tule-o ca s-ar putea sa nu ma abtin! am strigat la el. Baiatul asta punea paie pe foc.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 12:12

~Seung~
-O sa fiu si eu acolo ;):D

~Mi Nyu~
Terminasem paharul si ma intrebam pe unde sta.. aish..
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 12:24

~Shi-hoo~

Trantesc usa dupa mine. In sala nu s-a auzit dar speram sa fi auzit Hong Ki in baie. Ma duc inapoi la Hyo Ri si o intreb daca vrea sa vina pe afara cu mine. Accepta si iesim amandoi in curte.

-Ah, ce bine e la racoare! Si fara lumina aia dinauntru!

M-am asezat pe o banca si am tras-o pe Hyo Ri la mine in poala. O imbratisam ca sa nu-i fie frig. Mi-am lasat capul pe umarul ei si i-am zis:

-Mi s-a facut foarte somn...
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 12:44

~Bommie~
-Crezi ca ai de ales? am zis scotand limba. Nici nu imi dadusem seama cand ne apucasem sa dansam, dar oricum timpul a zburat repede.

~Hong Ki~
Am stat putin sa ma calmez, apoi am iesit din baie, am mers la bar si am luat un pahar, dupa care am cautat-o pe Mi Nyu.
Cand am gasit-o, i-am zis un ,,scuze" putin incordat.
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Sala de petreceri - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos

Sala de petreceri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Sala de spectacole» Sala de sport» Sala circului» Sala tronului» Sala de prim-ajutor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-