KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Sala de petreceri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:32

Rezumarea primului mesaj :

Aici mai dau adolescentii petreceri.
Sus In jos
AutorMesaj
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeMar 26 Iul 2011, 12:29

~Hyo Ri~
-Off saracuta de tine,ii spun eu compatimitoare..da stai ca n-am inteles cum adica Bommie te-a lasat balta pentru Seung? o intreb eu mirata si curioasa in acelasi timp,oo stai sa vad daca inteleg,vrei sa spui ca mesajul acela era adevarat? Se pare ca Secret S chiar e bine informata
Pai daca tot nu aveam partenerii hai sa ne distram amandoua,sa ne apucam de dansat poate poate intre timp mai vine cineva
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeMar 26 Iul 2011, 12:33

~Mi Nyu~
Nu stiu sa'ti raspund.. :-?? cum am zis.. nu vorbeste cu mine despre asta.. stiu doar ca a plecat cu Seung pentru ca a venit si a luat'o de aici.. cik sa vorbeasca.. de atunci nu iam mai vazut.. cine stiu pe unde umbla si ce fac.. :-j.. si.. ai dreptate.. sa ne distram noi doua.. :) [si am luat'o de mana si am mers pe ringul de dans... si cum era cam liniste.. am strigat:]
-Hey DJ!! Pune ceva mai ritmat! E timpul sa inceapa petrecerea! in adevaratul sens al cuvantului!
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeMar 26 Iul 2011, 12:38

~Hyo Ri~
-Foarte ciudat...eh da-i incolo,cine stie pe unde hoinaresc..vor veni ei ,nu pot sta ascunsi la nesfarsit,hai sa ne distram!
Pana acum numai petrecere n-a fost,asa ca la cererea lui Mi Nyu,Hong Ki a pus Ring Ding Dong si am inceput sa dansam cum numai noi stim:))
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeMar 26 Iul 2011, 12:44

~Mi Nyu~
Trebuie sa recunosc ca acele pahare mi se urcase putin la cap.. asa ca putin dans era numai bun pentru ami reveni.. la urma urmei nu avem nevoie de baieti ca sa ne distram.. :-j..treaba lor dak nu vor sa'si fak aparitia
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeMar 26 Iul 2011, 13:05

~Hyo Ri~
Ma intrebam de ce nu m-am gandit mai devreme sa o iau pe Mi Nyu si sa ne facem de cap pe ringul de dans.
Chiar daca eram ametita de la paharele de soju pe care le-am dat pe gat,ma distram de minune,l-am asteptat toata seara si n-a venit,eh bine asta e..pierderea lui:))
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeMar 26 Iul 2011, 13:08

~Mi Nyu~
Am tinut'o asa pe vro 3 melodii.. fara oprire.. :)) mi se facuse sete..
-Eu ma duc sa'mi iau ceva de baut! [ii spun la ureche lu' Hyo Ri.. cum muzik era la maxim :))] Vrei sa'ti aduc si tie ceva??
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeMar 26 Iul 2011, 13:10

~Hyo Ri~
Si mie mi se facuse sete de la atata dansat asa ca i-am zis:
-Da,adu-mi orice numai nu soju,mi-a ajuns cat am baut in seara asta:))
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeMar 26 Iul 2011, 13:19

~Mi Nyu~
-OK.. [am zis zambind] Orice numai soju nu.. [am repetat].. asa ca m'am dus la bar si am cerut un cocktail'uri de data asta fara alcool pentru mine.. si un suc pentru Hyo Ri..totusi nu vroiam sa ajungem bete in camera :)).. m'am intors la "partenera" mea din seara asta :)) [ce ciudat suna :))]
-Uite'ti bautura fara alcool :)) [intinzandu'i paharul]
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeMar 26 Iul 2011, 13:30

~Hyo Ri~
Nu stiu de ce dar in timp ce Mi Nyu s-a dus sa ia de baut,am inceput sa rad isteric,de una singura:)) oare e din cauza ca am baut atata soju? chiar asa de ametita oi fi?
Deodata,vad ca Mi Nyu se intoarce cu doua pahare in mana,si imi intinde mie unul
-Multumesc,ii spun,luand-ui din mana paharul.Mi-am baut repede sucul si mi-am intrebat "partenera":))
-Ei si acum..ne intoarcem pe ringul de dans sau ce facem?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeVin 05 Aug 2011, 09:45

~Mi Nyu~
Am dat cam jumatate de pahar pe gat :)).. apoi iam raspuns:
-Da! Mergem sa dansam! [am luat'o de o mana si ne'am intors pe ring.. unde normal am inceput sa dansam..]
Dupa vro alte cateva melodii si alte pahare de cocktail si soju am hotarat ca e timpul sa mergem in camera..se facuse si tarziu de acum.. Asa ca i'am spus si lui Hyo Ri.. si ne'am dus amandoua in camera :).. Ce mai noapte!
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 13:08

~Mi Nyu~
Party time!! de cum ne trezisem ne'am apucat sa decoram sala.. nu stiam exact la ce ora se intoarce Bommie asa ca trebuia sa fie totul gata pentru orice eventualitate... In sala eram doar eu si Seung.. restul trebuiau sa vina.. Noi doi ne'am trezit mai devreme.. Eu una eram prea entuziasmata chiar dak nu vorbisem cu Bommie.. Sosise si cadoul meu :D sigur o sa'i placa..e ceva ce si'a dorit..

Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 13:22

~Shi-hoo~

N-a scapat pana nu mi-a aratat in detaliu cum imi multumeste. Am mers apoi amandoi in sala de petreceri.

-Dar vad ca ati muncit! le zic eu lui Seung si lui Mi Nyu. Baloanele nu le prindeti pe sus? Ma duc sa caut o scara?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 13:26

~Seung~
-Vati gandit sa va faceti aparitia? :)) acum cand e aproape gata?..Mda.. cam asa ar trebui..Mi Nyu.. ai vorbit cu bucataresele pentru mancare..?

~Mi Nyu~
-Bineinteles.. cu cine crezi ca vorbesti? Am avut grija de tot.. acum nu mai sunt decat miciile detalii.. Le-am zis sa lase tortul la urma.. :) ahh.. debea astept.. [orele trecuse pe langa noi in zbor..]
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 13:36

~Hyo Ri~
-Oups,ar fi trebuit sa venim mai devreme.Dar daca tot suntem aici mai e ceva cu care v-am putea ajuta? intreb eu.In afara de pusul baloanelor ca asta nu e de mine.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 13:39

~Hong Ki~
Se gandise cineva sa ma puna si pe mine la curent cu noutatile. Asa pe ultima suta de metri. Reusisem sa fac rost rapid de un cadou si acum treaba mea era sa ma ocup de muzica. Veneam cu baxul meu de cd-uri in brate, puse in cutie, in sala.
-Woah, aproape ati terminat, am zis si mi-am trantit cutia pe masa langa chestiile mele. Am inceput sa sortez cd-uri, sa aleg melodii, fac playlist, alea alea.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 13:50

~Shi-hoo~

Eram sus pe scara cand a intrat Hong Ki.

-Eh, se pare ca n-am ajuns chiar ultimii, ii zic lui Hyo Ri.

Era gata de-acum si era cazul sa ne schimbam. Ma duc in dormitorare si ma inmbrac intr-un costum negru. Pantofii ii lustruisem din timp si erau numai buni de luat in picioare. Aveam o camasa alba si imi innodasem la gat o cravata din aceea subtire, neagra. Mi-am mai luat o vesta, tot neagra [nu prea imi placea sa port sacou] si m-am intors aici. Observasem ca este o masina noua in parcare dar n-o bagasem in seama. Trebuia sa o sun pe Hyo Ri sa vad ce face, daca e gata.


Ultima editare efectuata de catre DaMo in Sam 03 Sept 2011, 14:50, editata de 1 ori
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 13:55

~Hyo Ri~
M-am dus in dormitor,m-am imbracat intr-o rochie nici prea scurta nici prea lunga,de culoare rosie,m-am incaltat cu o pereche de sandale negre cu toc si m-am machiat.Imediat ce am considerat ca sunt gata de petrecere m-am intors in sala de petreceri.Shi-hoo era acolo,se schimbase deja,era prima data cand il vedeam imbracat asa elegant si trebuie sa recunosc ca nu ii statea deloc rau.Acum nu ne mai ramanea decat sa-i asteptam pe Seung sa se schimbe si bineinteles pe sarbatorita.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 14:08

~Mi Nyu~
Incet incet ne strangeam toti.. mai lispeau Seung si Bommie..[Hyo Ri debea venise].. Intre timp fusesem si eu sa ma schimb..da' ma miscasem mai repede :D Imi luasem o rochita neagra..destul de scurta.. nu prea eleganta.. pe umar.. si o pereche de sandalute cu toc tot negre
Sala de petreceri - Pagina 2 Image1yz

Sala de petreceri - Pagina 2 3451n


Ma machiasem putin mai strident decat de obicei da' nu exagerat.. Stateam ca pe ghimbi si muream de nerabdare sa'i vad fatza lui Bommie... toata lumea arata asa bine.. ochii mi sau oprit asupra lui Hong Ki..^^ Nu am apucat eu sa'l vad de multe ori in costum.. da' ii statea tare bine :X
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 14:26

~Hong Ki~
Nu prea eram eu adeptul costumelor, dar mna, daca toti erau la costum nu puteam sa fiu eu mai cu mot. M-am imbracat in pantaloni de costum, camasa cu maneca scurta, vesta si o cravata subtire pe care sigur o voi dezlega de cald. Am dat cu ochii de Mi Nyu care... wow arata... sexy. Ce tot spui Hong Ki? Am rezistat sa nu-mi dau una peste cap dar inca ma uitam. Mai subtil dar totusi ma cam holbam.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 14:40

~Shi-hoo~

Scosesem telefonul pregatit sa o sun. Ma mai uit o data prin sala ca poate intrase si nu o vazusem desi era putin prob... [ajunsesem cu ochii in dreptul usii] Clipesc si mi se deschide usor gura. Uau! De la pantofi, sau sandale ce erau alea, in sus la rochie (de culoare rosie) si apoi la par (pe care il avea prins intr-un coc lejer, din care atarnau cateva suvite in jurul fetei) - arata mi-nu-nat! Era superba... si venea spre mine!
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 14:51

~Mi Nyu~
Am vazut ca si el se uita la mine asa ca am ridicat o mana in semn de "Salut!".. si am zambit..apoi m'am dus la bar sa'mi iau ceva de baut.. [cadoul pentru Bommie era in gentuta..si eram asa curioasa sa vad ce va spune..:X da' vad ca nu mai apare!]
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 15:35

~Shi-hoo~

Inghit in sec si cand reusesc sa vorbesc ii spun:

-Hyo Ri... arati... te-ai... esti foarte frumoasa, zic eu intr-un sfarsit. Imi zambeste. Asta mai lipsea ca sa ma lase picioarele. Am luat-o de brat si m-am grabit spre cea mai apropiata masa ca sa pot sa ma asez...
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 15:41

~Mi Nyu~
Off..! da' nu mai ajunge?! nu zic bine asta si vad ca se intredeschide usa... iam facut semn lui Hong Ki sa dea muzica mai incet..

~Seung~
Mi'a facut jocul.. si s'a prefacut ca nu stie.. i'am pus mainile la ochi si am condus'o incet inauntru... Apoi toti odata au strigat: SURPRIZA!.. si i'am luat mainile de la ochi.. chiar daca nu era chiar o surpiza pentru ca stia de ea.. speram totusi sa fie cat de cat surprinsa de ce o sa vada..



Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeSam 03 Sept 2011, 15:46

~Bommie~
M-am prefacut surprinsa cand am intrat si pe de-o parte chiar am fost. Era chiar minunat ce facusera ei si se vedea ca muncisera.
-E... a... wow, m-ati lasat fara cuvinte.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitimeDum 04 Sept 2011, 03:24

~Mi Nyu~
Am zambit apoi mam dus spre ea.. si imbratisand'o am spus:
-Saengil Chukahamnida,Bommie! O cadoul tau..[am scos din geanta un plic si i lam intins]
-Sper sa te bucuri de el.. cu Seung..[uitandu'ma cand la el cand la ea].. Stiam ca iti doreai sa mergi.. asa ca am tras niste sfori si.. tada.. bilete la concert ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Sala de petreceri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos

Sala de petreceri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Sala de spectacole» Sala de sport» Sala circului» Sala tronului» Sala de prim-ajutor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-