KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Sala de petreceri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:32

Rezumarea primului mesaj :

Aici mai dau adolescentii petreceri.
Sus In jos
AutorMesaj
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 12:51

~Seung~
Cum dansam noi.. mi'am dat seama ca ar fi cam timpul pentru tort.. asa ca m'am uitat in sala dupa cineva de la bufet.. si i'am facut semn..

~Mi Nyu~
[in sfarsit!] Am incuvintat..apoi am spus:
-Ceea ce s'a intamplat mai devreme.. aa.. [nu reuseam sa'mi gasesc cuvintele.. asa ca SPERAM sa inteleaga ce vreau sa zic fara sa fiu nevoita sa mai continui :-s]
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 13:00

~Shi-hoo~

Aproape adormisem cand o simt pe Hyo Ri ca ma misca. Deschid ochii si intreb "Ce-i?" Imi zice ca s-au stins luminile din sala de petreceri si ca probabil se aduce tortul. Clipesc de cateva ori ca sa imi dau seama despre ce tort vorbeste.

-Aa, si vrei sa ne intoarcem?

Imi zice ca statea bine dar ca cei dinauntru s-ar putea supara pe noi. Deci ma ridic si ne indreptam amandoi inapoi in sala.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 13:05

~Bommie~
Am intors brusc capul cand luminile au inceput sa se stinga. Oare ce se intampla? M-am uitat intrebatoare la Seung. Nici nu mai stiam cat e ceasul.

~Hong Ki~
Am ridicat din sprancene... Dupa balbait oare avea sa spuna ca regreta? Adica... puteam sa aud asta, asa ca am tacut...
Cat asteptam, luminile au inceput sa se stinga. Uh, era tarziu, probabil venea tortul.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 13:10

~Seung~
Luminile se stingeu,a aparut si tortul.. am inceput sa cant "La multi ani".. urmat apoi si de ceilalti.. ne'am apropiat de tort si i'am spus lui Bommie
-Pune-ti o dorinta..^^ [nu ca chestiile astea chiar erau adevarate, da' mna :))]

~Mi Nyu~
Era timpul pentru tort asa ca nu puteam sa'i mai spun nimic.. o sa vorbesc cu el dupa.. si dupa fatza care a facut'o nu cred ca a inteles ce vroiam de fapt :-s
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 13:18

~Shi-hoo~

M-am trantit pe scaun, la aceeasi masa la care statusem pana atunci. Nu mai eram in stare sa stau in picioare mai mult de doua minute ca picam de somn. Ma chinuiam sa nu-mi pun capul pe masa si sa adorm acolo. Hyo Ri ma vede asa si ma intraba daca mi-e rau. Ma foiesc pe scaun si ii raspund:

-Nu, dar daca nu beau acum o cafea o sa ma trezesc de dimineata sub masa asta in loc sa fiu la mine in pat!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 13:25

~Bommie~
-Uuu, am sarit razand si aplaudand cand venea tortul. Zambeam cand ceilalti cantau ,,La multi ani". M-am aplecat in lumina lumanarilor si am suflat din ele punandu-mi dorinta. Singurul lucru pe care mi-l puteam dori... Sa reusesc sa intru la agentie si sa ajung candva o cantareata.

~Hong Ki~
M-am strambat fara sa ma vada ca nu mi-a spus.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 13:33

~Seung~
Dupa ce a suflat in lumanari am imbratisat'o si i'am mai urat odata "La multi ani" apoi am sarutat'o scurt..[nu de alta.. da' era cam multa lume de fatza :))]

~Mi Nyu~
Cat asteptam sa fie taiat tortul.. m'am intors cu fatza la Hong Ki.. am tras aer in piept si am spus:
-Uite.. in legatura cu sarutul.. nu stiu tu.. da' eu nu regret.. [frate e mai greu dekt credeam!]..si.. vroiam sa stiu.. de ce..? ce te'a determinat sa faci asta..??
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 13:47

~Shi-hoo~

Nu stiam cum sa fac ca sa ajung cat mai repede in pat. Cafeaua nu prea avea efect si nu mai aveam pofta de niciun tort. Pff, si cand ma gandesc ca nu prea avusesem azi timp sa stau cu Hyo Ri... Aveam de gand sa vorbesc cu tata sa imi trimita cumva masina aici. Asa o puteam scoate pe Hyo Ri in oras si puteam sta linistiti, sa nu ne deranjeze nimeni. Dar asta maine, acum aveam nevoie rapida de somn.

-Eu ma car, daca mai vrei sa ramai n-am nimic impotriva [desi mai bine vi acum cu mine, sa vad eu ca te duci direct la culcare, adaug eu in gand]. Ma duc sa-i spun lui Seung ca plec in camera [cu Bommie nu mai eram in stare sa vorbesc].
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 13:56

~Bommie~
L-am sarutat si eu la fel de scurt ca nah, aveam public...ma rog se cam stia ca eram impreuna dar, in fine... Aveam o energie teribila. Bine ca nu m-au pus pe mine sa tai tortul ca eu inca ma zbenguiam pe muzica. Langa tort erau cateva sticle de sampanie. Am luat una si am desfacut sigiliul, apoi m-am uitat chioras la dopul de pluta. Ei, unghiile mele nu erau facute pentru asa ceva, asa ca i-am intins sticla lui Seung, dand din gene.
-Apropo, daca ii vezi pe Shi Hoo sau Hyo Ri sa le zici si lor, i-am zis cand m-am apropiat de el si asteptam sa desfaca sticla.

~Hong Ki~
-Pai... nu stiu, sincer. Adica in ultimul timp m-am simtit ciudat in preajma ta si... pur si simplu asa am simtit. Si nu, nu sunt beat.

Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 14:01

~Seung~
Am luat sticla si i'am scos dopul.. si in timp ce turnam in paharul lui Bommie am zis:
-Ca tot vorbeam de lup..uite'l ca vine ;)

~Mi Nyu~
Am zambit..
-Nu credeam ca esti beat :-j poate daca nu m'as fi simtit si eu la fel as fi luat in calcul posibilitatea asta..da' nu e cazul..
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 14:11

~Shi-hoo~

Hyo Ri ma privise cam ciudat toata seara si ma sacaia pe creier chestia asta.

-Da, vreau! ii zic eu lui Seung si ii iau paharul plin din mana si il dau pe gat dintr-o suflare.

Stiam ca Hyo Ri se uita dupa mine dar nu vroiam sa stiu cum va reactiona cand vedea ce fac. M-am intors spre Bommie si am tras aer in piept:

-Cred ca e cazul sa iti zic si eu ca lumea "La multi ani!" Sper ca te-ai gandit la Seung cand ti-ai pus dorinta si ca nu te superi ca eu am sa-mi iau mai devreme talpasita, fiindca pic de somn! Astea fiind zise, i-am pus mainile pe umeri si am pupat-o pe amandoi obrajii apasat si cu acel "tzoc" specific. [de mentionat ca nici eu nu eram beat!]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 14:24

~Bommie~
Am luat vesela un pahar si l-am dat pe gat. Eram ca o doza de cola agitata. Voiam s-o iau in toate directiile, sa sar, sa rad. Am baut rapid paharul. O data faceam 18 ani, nu? Si cu siguranta fusese una dintre cele mai bune aniversari, sau chiar cea mai buna.
Am ramas mirata cand a venit Shi Hoo la mine. Gata cu timiditatea?
-Ahm, ok, mersi, am zis zambind. A si apropo... maine sa nu aveti planuri. Ma refer la tine si Hyo Ri. Pregatiti-va costumele de baie, am zis facand un semn cu mainile de apa improscata si zambind, apoi m-am intors sa imi umplu din nou paharul.

~Hong Ki~
-Deci sa inteleg ca nu sunt singurul. Hm, in orice caz, hai sa ne luam tort.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 14:28

~Seung~
Unde'i baiatul crispat de mai devreme? :))
-Deja pleci? gata? ai cazut la datorie? :)).. eh..oricum.. ai auzit'o.. sa'ti pregatesti costumul de baie.. adik sa vi le pregatiti ;)

~Mi Nyu~
Am incuvintat.. am mers si ne'am luat tort apoi i'am vazut pe Bommie si restul ca beau sampanie
-Vreau si eu! [am zis ranjind si intinzand paharul spre Seung sa mi'l umple]
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 14:39

~Shi-hoo~

Seung era mult prea calm. Daca o pupa cineva asa pe Hyo Ri faceam urat si iesea scandal. Dar ma rog, fiecare cu modul lui de a reactiona.

-Eu nu mai vreau sa ma trezesc maine dimineata! Vreau sa dorm toata ziua!

Adormit cum eram, asimilam mai greu informatiile primite. Bine ca imi repetase Seung cuvintele "costum de baie" si "Hyo Ri" ca altfel nu faceam legatura.

-Mergem undeva maine? intreb eu dintr-o data curios.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 14:46

~Bommie~
M-a pufnit rasul cand l-am auzit pe Seung.
-Ei na, si tu... i s-au terminat bateriile omului, am zis razand.
Ce dimineata? ce naiba intelesese?
-Mergem mai dupa-amiaza... la piscina.
Bausem si al doilea pahar de sampanie, apoi m-am strecurat pana la bar sa imi iau inca un coqtail. Si combinatia fu cam... ametitoare.

~Hong Ki~
Mi-am pus si eu sampanie si am auzit ceva de piscina.
-Ce piscina? Am auzit bine?
Bommie deja plecase... ori nu ma auzise ori nu ma bagase in seama.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 14:50

~Seung~
Dupa ce iam turnat lui Mi Nyu am spus
-Da.. petrecerea continua si maine :D mergem la piscina.. cu spa si tot tacamul..
[Bommie incepea sa se ameteasca de acum..da' ce era sa fac? doar nu era sa'i spun "Nu mai bea!".. era ziua ei totusi.. si facea si 18 ani..]

~Mi Nyu~
-Uuu.. ce misto.. tre sa'mi caut costumul de baie :D
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 15:03

~Shi-hoo~

-Ok, am inteles. Daca ma trezesc pana dupa amiaza vin si eu.

Vorbeam mai mult pentru mine. Ma uit spre Hyo Ri si nu ma indur sa plec fara sa mai vorbesc cu ea. Cand ajung la masa ma intreaba de ce am pupat-o pe Bommie daca nu vrusesem sa fac asta mai devreme.

- :| Abia ai vorbit cu mine in seara asta si m-am gandit ca asta e motivul. Nu imi era greu sa o fac de la inceput, dar mie, sincer, nu mi-ar fi convenit ca tu sa te pupi asa una doua cu toti baietii fiindca e ziua lor si mna... ai un motiv bun!

Trebuia sa ma opresc din vorbit ca iar spuneam ceva ce regretam apoi si nu vroiam sa o mai supar. Daca nu iau acum somn presimt ca o dau in bara.

-Noapte buna, Hyo Ri! Sper ca am explicat destul de clar felul in care m-am conportat.
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeLun 05 Sept 2011, 15:13

~Bommie~
Nu eram ametita tare, dar totusi cand m-am intors la Seung m-am sprijinit usor de masa si mi-am scuturat capul. Ei hai... deja ma ameteam?
Apoi timpul a zburat pur si simplu. Se facuse cam 5-6 dimineata si era suficient cat sa dam stingerea, daca voiam sa ne trezim pentru piscina. Nu am mai baut nimic, nu voiam totusi sa ma imbat. Apoi, toti am cam taiat-o spre dormitoare. Cand am ajuns in cladirea dormitoarelor m-am descaltat de pantofi. Nici nu imi mai simteam picioarele. Cand am ajuns la punctul in care trebuia s-o luam in parti diferite l-am sarutat apasat pe Seung si i-am urat ceva. Nici eu nu stiam exact ce, probabil vise placute, ca noapte buna nu se potrivea, ca era zi, si eram prea preocupata de picioarele mele.

~Hong ki~
-Smecher... sunt pe lista da?
Se facu rapid dimineata. Cand am ajuns cu Mi Nyu in punctul in care trebuia sa o luam in parti diferite am intrebat-o:
-Vrei sa te conduc?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeMar 06 Sept 2011, 09:46

~Seung~
I'am urat si eu lui Bommie vise placute apoi m'am dus direct in camera.. dupa ce m'am schimbat..somn! :)) eram frant

~Mi Nyu~
Ma dureau atat de tare picioarele.. debea mai mergeam.. vroiam doar sa ajung in pat..
-Sa ma conduci? [banuiam ca era si el obosit..da' doar nu era sa'l refuz :D]..Sigur..daca nu esti prea obosit :D

Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitimeMar 06 Sept 2011, 09:52

~Bommie~
Am mers si eu la culcare, cu chitara intr-o mana si pantofii in cealalta. M-am schimbat, m-am demachiat si am luat somn instantaneu.

~Hong Ki~
Am condus-o pe Mi Nyu pana la dormitoare. M-am oprit in fata usii si am avut un mic semn de intrebare, dar pana la urma m-am aplecat, am sarutat-o scurt, apoi m-am intors si am strigat un ,,vise placute" peste umar. Apoi am mers in dormitoarele baietilor, m-am schimbat si m-am culcat.
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Sala de petreceri - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Sala de petreceri Sala de petreceri - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos

Sala de petreceri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Subiecte similare

-
» Sala de spectacole» Sala de sport» Sala circului» Sala tronului» Sala de prim-ajutor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-