KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Dormitoarele baietilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:31

Rezumarea primului mesaj :

Este o camera foarte mare, cu multe paturi etajate, in care stau toti baietii din campus... Au mai multe dulapuri, si doua televizoare mari.
Sus In jos
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 14:00

~Hong Ki~
M-am uitat lung la el.
-Glumesti nu? Ce, ti-ai gasit servitor? E mai aproape de tine, ia-l.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 14:11

~Shi-hoo~

-Aigoo, tre' sa ma scol eu din pat! Tu stai mult prea bine rezemat de dulapul ala, nu? Ma ridic in capul oaselor si imi arunc picioarele jos din pat. Obisnuit cum eram cu patul meu, ma asteptam sa simt podeaua sub talpi... Nu-i vorba, am simtit-o pana la urma, numai ca era cu un etaj sub mine. Asta m-a facut sa vin in genunchi. Imi venea sa smulg scara si sa ii dau cu ea in cap lui Hong Ki.

-Aaau!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 14:16

~Hong Ki~
Numai ce-l vad ca plonjeaza in jos. Gen faze de la emisiunile unde pica lumea. Ma abtineam sa nu ma buseasca rasul. Eu eram obisnuit cu paturile sus.
-Neatza si tie... am zis cand am vazut ca tot la mine se uita urat.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeMar 23 Aug 2011, 14:32

~Shi-hoo~

Ma ridic, ma duc si iau pur si simplu telefonul, fara sa zic nimic si ma arunc in patul meu de data asta. Aveam de trimis ceva:

"Asteptai mesajul asta, iubito? Nu vrei sa iesi pe afara ca sa stam putin de vorba? Eu te astept oricum in fata dormitoarelor. Sper ca nu o sa ma faci sa intru dupa tine!" [send to Hyo Ri].
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeMier 24 Aug 2011, 10:10

~Seung~
Dupa discutia cu Mi Nyu m'am intors in camera..era numai Hong Ki..
"A fost mai simplu decat ma asteptam".. imi tot ziceam in gand..
Mi'am luat hainele si m'am schimbat.. apoi m'am pus in pat neinteresandu'ma pe unde umbla Shi Hoo.. imi imaginam cum o sa fie..incepeam sa fiu si eu nerabdador..
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeDum 28 Aug 2011, 13:43

~Shi-hoo~
Plecasem intr-un final din curte, dar nu reusisem sa-mi dau seama ce o facuse sa reactioneze asa. Si zisese ca ii place sa o tin in brate... Ce ar putea fi, de ce m-a impins? Aish! Ma duc la pat si iau perna si incep sa dau cu ea in scara. Loveam cu forta, iar cand deformasem perna am tras patura, cu tot cu cearsaf de pe pat. Se vedea salteaua, dar nu-mi pasa. Le-am facut ghemotoc si am inceput sa le folosesc la fel ca pe perna.
-Macar daca apucam sa o sarut..., zic eu printre lovituri, ...nu mai eram asa nervos acum..., continui eu.
Obosesc pana la urma si ma opresc. Dau drumul la patura pe jos, acolo unde era si perna si ma pun in pat, cu coatele pe genunchi si cu capul in maini. :-<
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeDum 28 Aug 2011, 13:47

~Seung~
Planurile erau puse la punct..urma ceva mai tarziu sa mergem la cumparaturi, dar deocamdata mam dus in camera.. nu aveam o dispozitie prea stralucita.. :| tot nu reusisem sa'mi dau seama cu ce am suparat'o pe Bommie.. aish! Macar de as fi facut ceva gresit..da' asa..:-<
Intru in camera si vad dezastrul facut de Shi Hoo..
-Wow! frate.. ce s'a intamplat aici?
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeDum 28 Aug 2011, 13:53

~Shi-hoo~
Intra Seung in camera, iar zgomotul usii ma face sa-mi ridic capul.
-Ce sa se intample? Mi-am scuturat patul, cred ca ar trebui sa deschidem un geam, zic si ma indrept spre fereastra ca sa o deschid.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeDum 28 Aug 2011, 13:56

~Seung~
-Mda.. ti'ai scuturat patul.. /:) si tu chiar crezi ca eu voi crede asta? Dupa moaca ta as zice ca e vorba de Hyo Ri..
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeDum 28 Aug 2011, 14:01

~Shi-hoo~
-Ce sa zic? Uite cine vorbeste. Macar mie nu mi-a aruncat cu farfurii in cap. [dar mai bine facea asta, decat sa plece fara un cuvant :-< , zic eu in gand]. Imi aranjam patura si perna la loc, iar dupa ce am terminat m-am lungit pe pat.
-Frate, ce i-oi fi facut de a reactionat asa? il intreb eu pe Seung fara sa pot sa ma abtin.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeDum 28 Aug 2011, 14:04

~Seung~
-Mda.. asta as vrea sa stiu si eu [asezandu'ma pe patul meu] sunt SIGUR [accentuand] ca nu am gresit cu nimic! si totusi.. stai stai.. si la tine a reactionat urat? fetele astea sau pus de acord? :| aish!greu cu dragostea asta!
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeDum 28 Aug 2011, 14:09

~Shi-hoo~
-Deci din cate mi-am dat eu seama, nu i-am facut nimic, dar mai sti, oi fi pus pana cine stie pe unde si s-a suparat... si m-a impins de pe banca de parca cine stie ce am zis. [ma apucasem sa-i povestesc lui Seung de parca stia el ce facusem eu si Hyo Ri, dar trebuia sa spun cuiva ca altfel innebuneam] La tine ce s-a intamplat, cum a ajuns sa arunce cu farfurii prin bucatarie?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeDum 28 Aug 2011, 14:13

~Seung~
- :| am intrat in bucatarie si a inceput sa arunce cu farfurii..:| am incercat sa vorbesc cu ea, dar pur si simplu nu ma puteam intelege cu ea.. tipa sa o las in pace si era sa ma si pleasneasca dak nu'i opream eu mana :| si chiar nu'mi dau seama ce a suparat'o atat de tare..:| da' totusi.. unde ai pus mana de s'a enervat asa de tare??
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeDum 28 Aug 2011, 14:20

~Shi-hoo~
-Unde sa pun, mah, mana? N-am pus-o nicaieri ca doar nu-s tampit ca dupa ce ca abia ne-am impacat, sa ma apuc sa o pipai sau mai stiu eu ce sa fac. Mai ales dupa ce a crezut ca am vrut sa-i fac aseara. Cred ca mai bine o lasai sa te plesneasca, poate asa se mai calma si ea un pic si vorbea cu tine...
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeDum 28 Aug 2011, 14:22

~Seung~
-Pai dak nu ai pipait'o sau ceva..nu are nici un motiv ca sa reactioneze asa :|.. ohh da.. sa o las sa'mi dea si cu farfurii in cap, nu vrei?
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeDum 28 Aug 2011, 14:28

~Shi-hoo~
-Ba da, n-ar fi stricat. Ca acum in loc sa zac aici, as fi stat cu tine in sala de prim ajutor si nu s-ar mai fi intamplat asta. Mah, dar eu acum realizez! zic eu si ma scol in capul oaselor. Pe Bommie am vazut-o plecand cu bagajul dupa ea, acum un sfert de ora cand eram cu Hyo Ri in curte.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeDum 28 Aug 2011, 14:30

~Seung~
Mam ridicat instantaneu de pe pat cand am auzit
-Boo?? cu bagaj? esti sigur?
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeDum 28 Aug 2011, 14:34

~Shi-hoo~
-Ti se pare ca am chef de glume in momentul asta, Seung? zic eu cu o fata de inmormantare.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeDum 28 Aug 2011, 14:42

~Seung~
-Sper sa nu fie ce cred eu ca e! ma scotocesc prin buzunare dupa telefon.. il scot si o sun pe Bom.. nimic.. nu raspunde..
-Aish! Firar sa fie! Raspunde!..am inchis si am sunat'o pe Mi Nyu

~Mi Nyu-la telefon~
-Yeoboseyo..?
-Mi Nyu! Ce stii de Bom?
-De Bom? nimic.. nu era in camera cand am venit eu..de ce?
-Uitate in dulap la ea..
-In dulap? de ce? Seung, ce se intampla?
-Uitate si iti spun dupa..
-Ok.. [m'am ridicat de pe pat si m'am uitat in dulap..gol!] E.. gol..:|
-Aish! Am impresia ca Bom a plecat din tabara..:-s
-Sa plece? cand? de ce?
-Nu stiu nici eu prea multe.. te sun cand mai aflu ceva
-De acord..[si am inchis]

~Seung~
-La naiba!! A plecat.. si nici nu raspunde la telefon..!
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeDum 28 Aug 2011, 14:50

~Shi-hoo~
Eu ma trantisem inapoi pe spate si l-am lasat pe Seung sa se convinga ca nu il mint. Inchisesem ochii dar i-am deschis aproape imediat. Daca isi pune planul in aplicare si pleaca si Hyo Ri? Ma dau jos din pat si ma reped la usa. Dar ma intorc inainte sa apas clanta. Eu n-o sun, nu vreau sa se supere si mai rau. Mai bine sun-o tu inca o data pe Mi Nyu si intreab-o si de Hyo Ri. Te rog, Seung, nu degeaba. Aish! Simt ca imi plesneste capul. Apoi ar trebui sa te duci la directoare s-o intrebi despre Bommie.


Ultima editare efectuata de catre DaMo in Lun 29 Aug 2011, 04:12, editata de 1 ori
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeDum 28 Aug 2011, 14:53

~Seung~
-Ce? crezi ca a luat'o si pe Hyo Ri cu ea? aigoo.. ok,ok.. o sun..
[am sunat'o si mi'a spus ca Hyo Ri era in camera.. cu o fatza cam lunga ce'i drept, da totusi in camera..] I'am transnis lui Shi Hoo..
-Acum hai cu mine la directoare..;)[spun eu indreptandu'ma spre usa]
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeDum 28 Aug 2011, 14:56

~Shi-hoo~
Rasuflu usurat. Pentru orice eventualitate insa, eu apucasem o treapta a scarii ca sa nu cad din picioare in cazul in care Hyo Ri nu ar fi fost acolo.
-Hai ca vin cu tine, Seung. Dar nu stiu ce vesti ai putea primi, ti-am zis, avea bagajul cu ea.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeMar 06 Sept 2011, 10:13

~Shi-hoo~

M-am trezit primul. Ma uit in celelalte paturi si ii vad pe toti care cum se trantise azi-noapte, asa ramasese pana acum. Dormeau bustean. Ma scol din pat, ma spal pe fata si ma imbrac. Era aproape ora pranzului. Cand ies afara - o caldura insuportabila, camicula in toata regula. Piscina era un loc indicat sa-ti petreci ziua. Imi aminteam ca asa hotaraseram ieri. Uaa, ce idee inspirata! Scot telefonul si il sun pe tata. Ii spun ca sunt bine si ca vreau sa-mi trimita masina aici. Ce mi-a venit? ma intreaba el. Ii zic ca pur si simplu am nevoie de ea ca sa ma plimb prin oras. Dupa o pauza, in care stiu sigur ca s-a gandit ca cine stie pe cine vreau eu sa plimb cu masina, a zis ca mi-o trimite in dupa-masa asta, dar sa am grija. Stiam la ce refera (adica la ceea ce patise mama) si i-am promis ca o sa am. Ma duc sa infulec ceva la cantina si astept sa treaca mai repede timpul pana imi vine masina si normal sa se trezeasca petrecareti.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeMar 06 Sept 2011, 10:37

~Seung~
Dormisem asa binee..da' mai era timpul sa ma si trezesc.. imi caut telefonul prin pat si ma uit la ceas.. aprope 12.. mi'am amintit ca trebuie sa mergem la piscina.. m'am ridicat din pat, m'am dus si am facut rapid un dus.. ca sa ma mai trezeasca.. Shi Hoo deja plecase deci trebuia sa se mai treasca doar Hong Ki.. Misiune grea.. :)) M'am urcat pe scara si am inceput sa trag de el :))
-Hong Ki!! Trezirea! Hey tu! Hai trezeste'te.. trebuie sa mergem la piscina..! [dupa cateva secunde in care nu dadea semne ca sar trezi am adaugat:]
-Doar nu vrei sa o ratezi pe Mi Nyu in costum de baie,nu? :> :))
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitimeMar 06 Sept 2011, 10:46

~Hong Ki~
Dormeam atat de bine, cand aud marmota de la parter uirland la mine sa ma trezesc. Mai si tragea de mine. Chiar daca mi-a zis de Mi Nyu, l-am impins cu piciorul de pe scara si m-am intors cu spatele, cu perna in cap.
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos

Dormitoarele baietilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 5 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Camera baietilor» Dormitoarele fetelor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-