KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Dormitoarele baietilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:31

Rezumarea primului mesaj :

Este o camera foarte mare, cu multe paturi etajate, in care stau toti baietii din campus... Au mai multe dulapuri, si doua televizoare mari.
Sus In jos
AutorMesaj
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 11:46

~Shi-hoo~
-Bine mersi, da... se vede! constat eu.
Nu apuc sa mai zic nimic ca incepe Bommie sa urle. ;;) Mai patisem odata asa! Si mereu avea legatura cu apa. Buai, dar poate ca e alergica!
-Aa, gata m-am prins, e in perioada aia a lunii! vorbesc eu tot cu Seung, pe un ton foarte calm, fara sa ma uit deloc la Bommie.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 11:49

~Seung~
-Nu vorbesti serios! /:) [baiatul asta chiar si'o cauta cu lumanarea :))]
Nu aveai treaba undeva? aratand spre umbrela
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 12:00

~Bommie~
Ma miram ca nu comenta nimic de ,,rochita" mea, da' cand l-am auzit, imi venea sa sar si sa-i dau cu umbrela aia in cap. Am ramas stupefiata. Niciodata nu mi-au placut baietii care se luau de acele chestii.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 12:17

~Shi-hoo~
Inainte sa ies pe usa m-am uitat spre Bommie. A treia oara cand va urla la mine am sa-i astup cumva gura, ca e Seung prin preajma, ca nu e! Raman insa paralizat. Expresia de pe fata ei nu era de enervare, era mai mult dezamagita sau... nu stiu... :O Doar nu auzise ce zisesem! Raman un timp privind-o in ochi. Mainile mi se strang in pumni. As fi vrut sa-i spun ca nu a mai avut cine sa ma invete despre chestiile alea de fete, dar nu puteam face asta. Asa ca ies din camera si ma duc, mergand prin ploaie cat de incet puteam, pana in parcare. Deschid umbrela, iar apoi usa pentru Hyo Ri. Eram... cum sa zic?... ca si cum cineva mi-ar fi luat busola exact cand nu mai stiam unde ma aflu.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 12:30

~Seung~
Dupa ce a plecat.. m'am uitat la Bommie.. ink era.. stupefiata..
-Nu'l baga in seama.. stii cum e el.. :-j
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 12:39

~Bommie~
Bine, anunt general pentru patrie! Aud foarte bine.
Ma simteam aiurea sa vorbesc cu baieti despre asta, Doamne, voiam sa schimb subiectul, dar nu stiam cum. Adica parca ma simteam si mai jenata sa ma calmeze Seung. Adica eu eram calma, dar asta fusese urat din partea lui Shi Hoo.
-Noo, n-am nimic.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeMier 21 Sept 2011, 11:43

~Shi-hoo~
Asa cum aveam obiceiul ma trezesc primul. Fac dus si ma imbrac. Cand ies din baie il vad pe Seung in pat stand in capul oaselor. Era perfect treaz. Asta se intampla doar daca nu inchisese ochii toata noaptea ca altfel ar fi fost somnoros, ceva mai putin decat Hong Ki, dar totusi somnoros.
-Au dus-o la spitalul din centru, il informez eu. Mi-a dat tata mesaj.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeMier 21 Sept 2011, 11:48

~Seung~
Nu inchisesem un ochi toata noaptea.. pur si simplu nu am putut.. ma foisem pe o parte si pe alta.. am incuvintat cand Shi-Hoo mi'a spus de spital.. apoi incet lam intrebat:
-Te duci la cantina? daca da.. vin si eu.. sa'mi iau o cafea..
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeMier 21 Sept 2011, 11:56

~Shi-hoo~
-Hai sa mergem atunci!
Nu stiam ce puteam sa-i zic :-s Era... era terminat! Calmul asta pe care il afisa ma facea sa cred ca mai avea putin pana la nebunie. Stateam protapit in mijlocul camerei si ma uitam la el. Ceilalti dormeau, desi trecuse de ora pranzului.
-Seung... nu s-a intamplat nimic intre ea si Dong-su! Iti garantez! Felul lui de a se purta e mai mult de fatada, a suferit mult ca sa ajunga unde e acum. Nu ma intelege gresit, nu-i caut scuze. Vreau doar sa iti imbunatatesc starea de spirit...
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeMier 21 Sept 2011, 12:08

~Seung~
M'am ridicat de pe pat.. m'am dus in dreptul lui.. si incercand sa afisez un zambet am spus:
-Shi-Hoo [am oftat]..imi fac mai multe griji in privinta accidentului decat a lui Dong-Su..si mersi.. ca incerci.. o sa.. o sa'mi revin eu.. candva..iar cu privire la Dong-Su.. nu mai depinde de mine.. nu'l pot impiedica sa.. [m'am oprit..am oftat din nou] Hai sa mergem..am nevoie disperata de o cafea!
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeVin 23 Sept 2011, 09:43

~Shi-hoo~
I-am lasat pe Seung si pe Mi Nyu la cantina si am venit sa ma schimb daca tot mergeam in oras, la spital. Apelul catre Hyo Ri suna ocupat. Ma uit fix la telefon. De ce nu-mi raspunde? :-s Intru pe usa, imi iau niste haine si ma inbrac repede in baie. Cand ies, Mi Nyu intrase in camera si se ducea spre patul lui Hong Ki. Mie imi suna telefonul.
Sus In jos
anamariaModerator globalanamaria
Rank: Moderator global
Mesaje : 6943
Reputatie : 14
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Bacau
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeVin 23 Sept 2011, 10:10

~Hyo Ri~
M-am trezit nu cu mult inainte de pranz,nu dormisem toata noaptea..cu o seara inainte ma sunasera ai mei sa ma intorc acasa,oare ce se intamplase? Ma gandeam ca patise sora mea ceva,dar speram din tot sufletul sa nu fie asa.Nici de mancare nu-mi ardea.
Fara sa mai stau prea mult pe ganduri mi-am scos la repeazala din dulap o rochita ,am tras-o instantaneu pe mine,am iesit din dormitor,m-am dus la directoare si dupa ce i-am explicat situatia am parasit tabara.Ajunsa acasa am ramas stupefiata,parintii tocmai imi spusesera ca vor sa divorteze.Au inceput sa se certe de fata cu mine.Am izbucnit in plans,se mai intamplase sa aiba neintelegeri dar nu i-am vazut niciodata se se certe in halul asta.
Off,ce moment prost si-a gasit,imi spun realizand ca tocmai imi suna telefonul.Era Shi-hoo,vai cat mi-as fi dorit sa fi fost langa mine in momentele astea.Nu as fi fost in stare sa vorbesc cu el asa ca nu am raspuns.Inca plangeam,nu ma puteam opri,era dureros sa ii vad pe mama si pe tata discutand atat de aprins.In plus cand o vedeam si pe sora mea plangand izbucneam si mai tare in loc sa incerc s-o linistesc.Mi-am sters lacrimile si am inceput sa-i scriu lui Shi-hoo urmatorul mesaj:"Scuze ca nu ti-am putut raspunde,sunt acasa acum,m-au chemat parintii mei".Imediat ce am trimis mesajul m-a podidit din nou plansul.


Ultima editare efectuata de catre anamaria in Vin 23 Sept 2011, 10:56, editata de 6 ori
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeVin 23 Sept 2011, 10:21

~Mi Nyu~
Dupa ce am plecat din cantina.. m'am dus in camera baietilor.. cand am intrat l'am vazut pe Shi Hoo iesind din baie.. mi'am dus degetul aratator la buze facandu'i semn sa nu zica nimic..m'am indreptat spre patul lui Hong Ki.. m'am urcat pe scara..
-Hey somnorosule! [zic eu in timp ce'l mangai cu mana stanga-cu dreapta ma tineam de scara-pe obraz]..Trezirea! Vorbesc serios! Doar nu ai de gand sa dormi toata ziua!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeVin 23 Sept 2011, 10:58

~Hong Ki~
Initial am avut impresia ca visez. Am deschis buimac ochii. Mana lui Mi Nyu imi mangaia obrazul. Avea mana rece, asa ca mi-am pus palma peste sa i-o incalzesc.


Ultima editare efectuata de catre Mi Young in Vin 23 Sept 2011, 11:08, editata de 1 ori
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeVin 23 Sept 2011, 11:07

~Shi-hoo~
Dau din cap in semn ca "da" spre Mi Nyu si citesc mesajul de la Hyo Ri. Plecase acasa? Fara sa-mi zica? Cine o dusese? :( O intreb tot prin mesaj unde sta ca vin eu dupa ea fiindca tot merg in oras. Cam in doua ore o sa fiu la ea. In scurt timp primesc mesaj cu adresa.
-Wow, Hong Ki, ce noroc pe capul tau! imi zic eu in gand. Cand m-a trezit pe mine iubita, a facut-o cu o palma.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeVin 23 Sept 2011, 11:23

~Mi Nyu~
I'am zambit dulce..[nici nu mi'am dat seama ce reci erau mainile mele :))]
-E deja 12 jumate..si CHIAR trebuie sa vorbesc cu tine.. asa ca.. te las sa te imbraci si ne vedem acusi,da? ;;) [de mentionat ca nu era decat intr'o pereche de pantaloni scurti :)):D]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeVin 23 Sept 2011, 11:37

~Hong Ki~
Am cascat si m-am intins, dupa care m-am ridicat in fund.
-Da' unde mergem? Ce s-a intamplat? am zis buimac. Ce e asa urgent?
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeVin 23 Sept 2011, 11:41

~Shi-hoo~
Ma bag si eu in discutia dintre porumbei:
-Spune-i ce s-a intamplat aseara si hai sa mergem in oras, la spital! il iau eu din scurt pe Hong Ki [trebuia sa o vad pe Hyo Ri!]
Ies pe usa si zic:
-Pana scot eu masina, te imbraci! Il anunt eu si pe Seung.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeVin 23 Sept 2011, 11:46

~Mi Nyu~
-Exact.. vreau sa'mi povestesti ce s'a intamplat aseara.. oo..stai, stai! ce spital? de ce sa mergem la spital? cine e acolo?
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeVin 23 Sept 2011, 11:58

~Hong Ki~
Soer ca Shi Hoo glumea. De ce sa zic eu? Aish la naiba... Si nu glumea! Pleca.
-Pai... e... o chestie complicata. Stii, Seung si Bom s-au despartit, apoi ea a vrut sa vina in tabara si a cam avut un accident. Da' nu e grav! am linistit-o eu. Din cate am inteles numai la mana s-a lovit.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeVin 23 Sept 2011, 12:02

~Mi Nyu~
Am ramas masca..
-Despartire? Accident? Poftim? Cum? De ce? [am pus intrebarile una dupa alta fara pauza intre ele]
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeVin 23 Sept 2011, 12:03

~Shi-hoo~
Dau o fuga pana la cantina si ii spun lui Seung ca s-a trezit Hong Ki [intr-un mod al naibii de placut ;)]. Vine cu mine si ne urcam in masina. O scot din parcare si opresc in fata dormitoarelor baietilor. Claxonez ca sa iasa cei doi porumbei [care sper ca nu s-au apucat de facut prostii tocmai cand ma grabesc eu /:)].
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeJoi 29 Sept 2011, 05:59

~Hong Ki~
Am oftat.
-E o poveste lunga... Da' mai pe scurt e ca da, s-au despartit intr-un mod nu prea placut si ma rog... Ea a cam avut un accident... Iti voi povesti mai tarziu... Da' nu putem in masina de fata cu Seung ca se crizeaza.
In timp ce vorbeam m-am dat jos din pat si mi-am luat haine sa ma schimb. Eram deocamdata numai in niste pantaloni pana la genunchi.
-Vin imediat, am zis si am intrat in baie sa ma schimb.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeJoi 29 Sept 2011, 06:07

~Mi Nyu~
Asa se explica fatza lui Seung de mai devreme..da' nu are sens.. de ce sa se desparta cand clar se iubesc?? mda.. de fatza cu Seung nu ar fi o idee buna.. pff.. imi imaginez cat sufera amandoi :-s.. trebuie sa o vad neaparat pe Bom.. nu am vorbit de mai bine de o luna.. si acum aflu ca a avut un accident.. :-s..am asteptat sa vina Hong Ki.. iar Shi Hoo insista cu claxonatul..
-Insistent baiat :)) [zic eu cand Hong Ki iese din baie].. ma uit cum eram imbracata.. apoi zic uitandu'ma la Hong Ki:
-Merge pentru o vizita la spital,nu? :))..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitimeJoi 29 Sept 2011, 06:17

~Hong Ki~
-Aud, zi dandu-mi ochii peste cap. Il mananca mana, probabil.
Ma uit la ea cum era imbracata.
-E perfect, ii zic si o trag de mana spre mine si o sarut scurt.
-Hai, sa mergem. Oricum presupun ca ai de pus o tona de intrebari.
Iesim amandoi din camera si coboram.
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 8 Icon_minitime

Sus In jos

Dormitoarele baietilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 8 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Camera baietilor» Dormitoarele fetelor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-