KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Dormitoarele baietilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:31

Rezumarea primului mesaj :

Este o camera foarte mare, cu multe paturi etajate, in care stau toti baietii din campus... Au mai multe dulapuri, si doua televizoare mari.
Sus In jos
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 05:43

~Bommie~
Nu voiam sa il privesc in ochi. Ma duruse gluma asta... Inca taceam. Nu aveam nimic de spus.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 05:49

~Seung~
Am oftat apoi am tras'o intr'o imbratisare..
-Scuze.. chiar nu asta a fost intentia mea...
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 05:52

~Bommie~
Desi intai nu am vrut, am cedat destul de usor si mi-am ingropat fata in pieptul sau. Bine, sa zicem ca asta fusese un fel de ,,scuze acceptate".
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 05:54

~Seung~
Pe moment nu mi'am dat seama ca e fleasca toata :)) si inevitabil mam udat si eu..
-Cred ca ar trebui sa mergi sa te schimbi..altfel unul din noi chiar va fi bolnav :))
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 05:55

~Bommie~
Am aprobat din cap si m-am ridicat. Nici nu mi-am dat seama ca Hong Ki o taiase. M-am dus la usa si am apasat pe clanta... dar nimic. Am mai apasat o data si m-am impins in usa.
-E incuiata!
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 05:58

~Seung~
-Huh? Cum sa fie incuiata? m'am dat jos din pat si m'am dus sa incerc si eu.. intradevar era incuiata..dar cum? imediat mi'am dat seama: Hong Ki!
-De asta a plecat el asa pe nesimtite!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 06:02

~Bommie~
-Pfoah! Numai sa-l prind! Cred ca s-a dus la templu sa se roage sa prinda ziua de maine.
Am observat si eu cat de ude imi erau hainele... prin pantaloni nu se vedea nimic, ca erau negri dar prin tricoul alb... se cunostea... exact sutienul... iar in rest imi era lipit de piele.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 06:09

~Seung~
-Aish! [nu ma deranja ca eram incuiati in camera..(cum sa ma deranjeze asa ceva?) da' imi era de Bommie.. putea sa raceasca :-s]..
-Ăă..tu tot trebuie sa te schimbi.. dak nu te paste o raceala.. m'am uitat prin camera.. ce puteam sa'i dau?.. m'am dus la dulap si am scotocit acolo.. dupa ceva.. mai potrivit :))..pantaloni sigur nu'i veneau asa ca am scos un tricou..
-Ia incearca asta.. [arucandu'i tricoul] Momentan.. pana se hotaraste sa vina sa ne deschida..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 06:20

~Bommie~
Am vazut ca scotoceste prin dulap, dupa care se intoarce cu un tricou sau ceva negru cu ceva scris cu rosu si alb in fata.
Mi-a aruncat tricoul si m-am uitat la el. Dumnezeule, era asa mare. Pentru mine era cam rochie.
-Hm, ok atunci... ma duc sa ma schimb, am zis si am mers in baie.
M-am schimbat de hainele ude si mi-am tras tricoul pe mine. Ce-i drept, in afara de faptul ca imi era larg, era ca o rochita. Hainele ude le-am pus in baie pe micutul uscator ca macar sa se usuce putin. Mi-am desfacut parul pe care il aveam prins in coc si mi l-am lasat pe spate sa se usuce putin. Cum fusese prins di doar partial ud, imi statea putin ondulat. Adica imi placea cum imi statea.
Am iesit din baie trangand usor de marginile tricoului.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 06:24

~Seung~
Cand a iesit din baie.. am inghitit in sec..tricoul meu ii venea ca o rochita.. ma rog.. ceva mai scurt :))..mi'am mutat privirea ca sa nu vada cum ma uit la ea :))..si am spus:
-Eh.. mai bine nu?.. cel putin e uscat :))
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 06:28

~Bommie~
Am chicotit.
-Mda, e uscat. Si mare! Pe bune, tie nu ti-e larg? am zis asezandu-ma pe pat. [cu totul, adica sta in fund, sprijinita cu spatele de perna]
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 06:53

~Seung~
-:)) sunt mai inalt ca tine.. ai uitat? :)).. m'am asezat si eu pe pat.. langa ea..mi'am pus mana gatul ei.. si am pupat'o pe frunte..
-Ei..si ce propui sa facem? Presimt ca o sa stam ceva timp aici :))
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 07:00

~Bommie~
-Mai inalt... da' tu nu vezi ca tricoul asta sta pe mine ca pe gard?
S-a asezat si el pe pat, dar statea la marginea patului, cu picioarele jos. In cateva secunde m-am ridicat in genunchi si m-am agatat ca o maimutica de gatul lui. Imi tineam capul sprijinit de umarul lui.
-Te deranjeaza daca stau asa?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 07:42

~Seung~
Am zambit..
-Cum sa ma deranjeze?..[bun..tricoul ala nu ma ajuta deloc!].. mi'am intors capul si ma uitam la ea.. mi'am pus o mana peste mana ei.. ce'mi mai placea parfumul ei.. se mai simtea inca.. am tras aer in piept.. nu vroiam sa ma creada vreun obsedat sau mai stiu eu ce :))
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 07:46

~Bommie~
Cum stateam asa cu capul pe umarul lui, iar el se uita spre mine, n-a trebuit sa ma intind mult sa il sarut, dulce, lung. Era acel tip de sarut din care daca te desprindeai simteai ca nu mai ai aer.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 07:58

~Seung~
Cand m'a sarutat nu m'am mai abtinut..m'am intors incet [stand inca in fund]..ea s'a lasat putin pe spate..m'am aplecat si eu..mi'am pus o mana pe talia ei.. o sarutam apasat..dulce..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 08:07

~Bommie~
M-am lasat si eu purtata de val si atunci cand s-a aplecat si el, m-am lasat si eu pe spate, pana am atins perna. Inca ii tineam o mana dupa gat. Acum stateam cu picioarele intinse pe pat, ca totusi... eram in tricoul ala larg. Mi-am prins ambele maini pe dupa gatul lui si una mi-am strecurat-o usor in portiunea dintre gat si umar, pe sub tricou.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 10:15

~Seung~
Mi'am coborat mana mai jos.. pe picior..Am avut un impuls sa'mi strecor si eu mana pe sub tricoul ei.. da' mam abtinut..X_X mi se facuse muult mai cald.. [imi venea sa'mi dau tricoul jos..:))..] am continuat sa o sarut apasat..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 10:34

~Bommie~
Am simtit un puternic fior de caldura din punctul in care mana lui mi-a atins pielea. Aveam... nevoie de aer. I-am dat drumul la gat si mi-am apasat mai tare capul in perna.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 10:53

~Shi-hoo~
Afara turna cu galeata. I-am spus lui Hyo Ri sa ma astepte in masina ca ma duc dupa umbrela. Alerg prin ploaie pana la dormitoarele baietilor. Dau sa apas clanta dar usa nu se clinteste. Scot legatura cu cheile din buzunar si o bag in usa pe cea potrivita. Se deschide imediat si intru. Imi dau cu mana pe fata ca sa-mi mai sterg din apa, dar imi ramane in aer. In fata ochilor aveam o priveliste desprinsa din filmele pentru adulti. ;;) :O Buai, poate nu mai vad bine! Oricat as fi incercat sa ma intorc cu spatele la ei nu ma puteam misca. :O Imi mut ochii prin camera numai ca sa nu il mai vad pe Seung in pat peste Bommie care daca vazusem bine avea pe ea doar o rochie fara vreo forma anume. :O
-Era normal sa agatati de clanta usii un afis din acela cu "NU DERANJATI" !
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 11:00

~Seung~
Oh! Acum si'a gasit!.. m'am ridicat de pe pat.. si am pus patura peste Bommie.. nu de alta da' nu era o tinuta in care vroiam sa o vada altcineva :)) inafara de mine :))..[chiar dak ea purta rochite scurte]
-Afis? /:) serios? nu ne'o trageam sau ceva.. /:) ca sa o zic mai "delicat"..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 11:11

~Bommie~
Cand am auzit usa sa intepenesc nu alta. M-am facut mica, m-am lasat mai jos pe perna si mi-am tras patura pe care o daduse Seung peste mine, pana-n gat. Eram mai mult ca sigura de faptul ca eram rosie ca un rac fiert la fata. Daca mai vedea si in ce eram imbracata, tragea imediat alte concluzii. Ma rog, cred ca deja le trasese da' na... era doar un sarut. Si in plus, era aplecat doar de la mijloc. Deci nu era chiar asa rau... Dupa mine.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 11:20

~Shi-hoo~
Imi dreg vocea si ii raspund cu o voce mai scazuta ca sa nu auda Bommie ceea ce ziceam:
-Nu v-o trageati, faceati exact ce se face in pozitia in care va aflati voi, unul peste altul, intr-un pat de o persoana, pe o vreme ca asta de afara. Copii, adica!
Ma duc si scotocesc dupa umbrela, iar cand ma intorc langa Seung, mai adaug:
-Lasa, frate, ca nu esti singurul care nu a mers pana la capat! Inteleg ca esti frustrat acum!
Apoi ma indrept spre usa.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 11:24

~Seung~
-Bo? Copii? Woah! Serios! 1 la mana.. nu e ceea ce crezi tu! 2 la mana.. dak era asa.. ceea ce nu e.. stiam si eu sa'mi iau masuri de protectie ;)..
Si nu sunt frustrat..:-j Daca tu aveai intentia aia.. atunci te inteleg.. da' la noi e altfel.. ;) asa ca eu nu am nimic ;) sunt bine mersi :))
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 11:33

~Bommie~
N-am auzit chiar tot din ce-a zis Shi Hoo ca vorbea foarte incet, evident, cu intentia sa nu aud eu. Da' evident ca reactia lui Seung imi confirmase bine ca fragmentele pe care le auzisem, le auzisem bine. M-am ridicat brusc in fund.
-Bo? am urlat stupefiata. Copii? Shi Hoo trezeste-te, gandesti prea departe baiatule! Nu e aia! Doamne iarta-ma ce ai vazut? Era un sarut omule! Si ca sa stii nu era peste mine... statea sucit, cu picioarele jos. Serios...
Vorbisem repede, fiind stupefiata total de ceea ce intelesese el. Dumnzeule, da' se uitase la cam multe filme pe sub patusa cand maica'sa il punea sa doarma. Atunci am realizat ca ma ridicasem si mi se vedea tricoul... Mi-am pus mainile in piept ca sa-l acopar.
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 7 Icon_minitime

Sus In jos

Dormitoarele baietilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 7 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Camera baietilor» Dormitoarele fetelor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-