KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Dormitoarele baietilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:31

Rezumarea primului mesaj :

Este o camera foarte mare, cu multe paturi etajate, in care stau toti baietii din campus... Au mai multe dulapuri, si doua televizoare mari.
Sus In jos
AutorMesaj
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeMar 06 Sept 2011, 10:50

~Seung~
-Nu te fa ca nu ma auzi! Hai trezeste'te! Pe bune.. sunt in stare sa aduc o cana de apa sa ti'o torn in cap! Nu ma pune la incercare! Hai!!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeMar 06 Sept 2011, 11:06

~Hong Ki~
M-am ridicat nervos in fund si i-am trantit o perna peste fata, dandu-l jos de pe scara.
-Hai du-te! am tipat la el si mi-am dat cersaful la o parte. Am mai stat cateva minute asa, in pat, ridicat, dar pana la urma m-am dat jos si mi-am scos din dulap niste pantaloni trei sferturi kaki, un tricou alb si slipii [albastri simpli] . Mi le-am luat in baie, am facut un dus, m-am schimbat, mi-am aranjat putin parul sa nu stea in toate directiile, m-am dat cu putin parfum si apoi am iesit. Aveam pregatiti niste saboti si eram gata.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeMar 06 Sept 2011, 11:19

~Shi-hoo~

M-am intors satul de la cantina (ma intalnisem si cu Hyo Ri acolo) si am revenit in camera.

-Wow, s-a trezit toata lumea pe aici! constat eu. Seung, mergem acum la piscina? Afara te coci de cald ce e!
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeMar 06 Sept 2011, 11:23

~Seung~
Ma scotoceam si eu dupa slipi cand a intrat Shi Hoo
-Da.. mergem.. am avut o misiune grea.. :)) uitandu'ma spre Hong Ki.. stii ce greu e sa'l trezesti? :)).. mi'am luat hainele si m'am dus in baie.. m'am schimbat,parfumat..etc.. am iesit si.. asteptam sa ma suna Bommie..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeMar 06 Sept 2011, 11:32

~Hong Ki~
Mi-am pus portofelul si telefonul in buzunarul de la pantaloni si imi scoteam o guma cand l-am vazut pe Seung cum se utia la mine. Eram cu guma intre dinti cand il intreb:
-Ai vazut o vedeta? Da, m-am trezit greu. Daca sunteti matinali ce sa va fac? Si Shi Hoo? Gurita! Sa nu comentezi ca noi am mai stat vreo 3 ore dupa ce tu deja erai pe norisor cu Hyo Ri. Da' hai gata cu vorba, imbraca-te si tule-o!
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeMar 06 Sept 2011, 11:45

~Shi-hoo~

Ma uit perplex la Hong Ki. Nu se trezise inca, era clar! Refuz insa sa-mi stric buna dispozitie lundu-ma in gura cu el. Cum baia se eliberase, mi-am luat haine de schimb si slipul si am intrat acolo. Nu m-am putut abtine si am zis inainte sa inchid usa dupa mine:

-Era foarte pufos norisorul, sa sti!
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeMar 06 Sept 2011, 11:50

~Seung~
Intre timp ma sunase si Bommie.. fetele probabil ajunse deja jos..
-Ai face bine sa te grabesti! Fetele deja is jos!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeJoi 15 Sept 2011, 10:41

~Hong ki~
Stateam in camera cu Seung. Afara ploua, iar inauntru era plictiseala totala. Vai, eram disperat sa fac ceva.

Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeJoi 15 Sept 2011, 10:47

~Seung~
Stateam in pat.. si ma gandeam ce am putea face pe o vreme ca asta.. :|.. cand mi'a venit o idee..>:)..
M'am ridicat din pat, m'am urcat pe scara si i'am spus lui Hong Ki:
-Ai chef de o farsa? :> :))
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeJoi 15 Sept 2011, 10:49

~Hong Ki~
M-am ridicat pe coate si m-am uitat la el:
-Stii sa refuz eu asa ceva? Despre ce e?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeJoi 15 Sept 2011, 10:58

~Seung~
-Pai.. stiu ca nu e prea frumos din partea mea.. da' na... asta e :)).. Ma gandeam sa ma prefac bolnav.. si tu sa ma ajuti.. o suni pe Bommie si ii spui tu niste minciuni acolo..eu am sa'mi pun o batista pe frunte..stii tu.. ca sa par bolnav..Is chiar curios cum o sa reactioneze :)).. eii.. ce zici?
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeJoi 15 Sept 2011, 11:06

~Hong Ki~
-Ooo, s-a facut, am zis intinzand mana dupa telefonul lui. Dupa ce mi l-a dat, am apasat pe tasta de apelare rapida si asa cum ma asteptam, era prima. Am sunat si dupa vreo 4 bip-uri, a raspuns. Curios de ce asa greu.

~Bommie la telefon din sala de sport~
-Alo? am raspuns respirand greu.
-Da, sunt Hong Ki.
-Ha? Hong Ki? Da' de ce?
-Pai... Seung s-a cam imbolnavit si... stii ar trebui sa aiba cineva putina grija de el si clar nu-s eu persoana potrvita.
-Ce? Ok! Vin acum! am zis rapid si am inchis telefonul, dupa care am taiat-o afara, punandu-mi cat alergam telefonul in buzunar. Eram imbracata in niste pantaloni de trening negri, pana la genunchi si un tricou alb cu ceva scris in fata cu negru. Cum din sala de antrenament erau doua iesiri, una pe afara si una prin interior, am luat-o pe cea de afara fiind mai scurta. Am alergat cat de repede am putut in dormitoarele baietilor si am intrat fara sa bat la usa, ca o tornada. Nici nu bagasem de seama ca mi se lipisera hainele pe mine de la ploaie.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeJoi 15 Sept 2011, 11:17

~Seung~
Cat a vorbit la telefon mi'am pus o batista cu apa calda ca sa para ca am transpirat.. m'am invelit [chiar daca imi era si asa destul de cald..]..Nu trece mult si intra Bommie val vartej in camera.. [:)) a fost rapida]..Deja ma pufnea rasul da' mam abtinut..Uitandu'ma mai atent am vazut ca i se lipisera hainele de corp.. si i se cunostea sutienul.. doar putin :)).. [mi sa facut mai cald instantaneu..]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeJoi 15 Sept 2011, 11:20

~Bommie~
Respiram a naibii de sacadat, dar totusi m-am dus langa pat si m-am uitat la el.
-Ai racit sau ce s-a intamplat, am zis cand m-am aplecat pe vine langa pat si i-am luat mana.

~Hong Ki~
M-a pufnit rasul cand a intrat val vartej in camera. Ok... mda, si desi voiam sa mai rad, imi cam terminasem treaba, asa ca fara sa ma observe nimeni mi-am facut iesirea, cu tot cu cheie si desigur, incuiat usa dupa mine cat de incet posibil.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeJoi 15 Sept 2011, 11:36

~Seung~
Cand am vazut'o asa ingrijorata.. pe o parte imi parea rau ca o pacaleam si pe o parte ma pufnea rasul.. cu greu ma puteam abtine..
Am spus incet [cik debea puteam vorbi..]:
-Posibil.. nici eu nu stiu.. mi'e cald.. [si nu se datoreaza paturii :))]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeJoi 15 Sept 2011, 11:42

~Bommie~
I-am pus mana pe fata si mi se pareaputin... ciudat.
-Auzi da' tu ce simptome mai ai?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeJoi 15 Sept 2011, 11:45

~Seung~
Hai mai ca nu eram un actor chiar asa prost.. incat sa'si dea seama din prima..:-w
-Frisoane..[oh grozav.. de febra nici nu se punea problema.. ce era sa'i mai spun? ca mi'e greata?..:)).. de fapt nu e o idee chiar atat de rea..]..
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeJoi 15 Sept 2011, 11:49

~Bommie~
-Hm... pai nu le am eu prea tare cu medicina si nici nu umblu cu pastile in buzunare da' macar sa-mi zici daca vrei altceva, nu stiu, apa, mancare si am si niste pastile in camera. Ma duc sa le aduc?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeJoi 15 Sept 2011, 11:54

~Seung~
Pastile? Eu si pastilele nu ne intelegem prea bine :)) nu m'am imbolnavit eu prea des.. da' si atunci faceam urat cu pastilele.. deci prefer sa ma lipsesc..:))
-Annyo.. am spus pe acelasi ton.. nu vreau nici o pastila..
[observasem ca Hong Ki placase :)) silentios baiat :))]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 05:08

~Bommie~
-Crezi ca aste-s pe vrute? Cum vrei sa te faci bine stand si plangandu-ti de mila? Daca nu zici ceva ce crezi ca te-ar face sa te simti mai bine iti aduc pastile, am zis pe un ton mai serios stand inca pe vine langa pat.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 05:18

~Seung~
Aish! da' nu vreau pastile!.. in primu' rand pt ca nam nimic si le iau degeaba..Da' da cum sa fac sa o conving si pe ea sa nu se duca dupa ele?.. blestemate pastile :-L..
M'am ridicat in capul oaselor si am sarutat'o scurt dar apasat si ranjind i'am spus:
-Gata! Mi'a trecut :D
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 05:21

~Bommie~
Am ramas cu gura intre-deschisa pregatita sa spun ceva cand s-a ridicat in capul oaselor dar m-a facut sa tac cu un sarut scurt dar apasat. Am ramas muta de uimire inca pregatita sa zic ceva, apoi am zis serioasa, fara intonatie, privind in partea opusa lui:
-Adica te-ai prefacut?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 05:26

M'am dezvelit..deja imi era prea cald..din doua motive :))..apoi am spus:
-Doar putin :D eram curios cum reactionezi :D
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 05:29

~Bommie~
Ma simteam un pic aiurea. Chiar era nevoie sa ma testeze? Adica era gen ca nu avea incredere in mine? Stateam inca cu capul intors, fara sa zic nimic, abtinunadu-ma sa nu imi dea lacrimile.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitimeVin 16 Sept 2011, 05:38

~Seung~
Am vazut ca nu zice nimic.. si nici macar nu se uita la mn :|..
-Tu..nu te'ai suparata..nu'i asa?
I'am pus mana sub barbie si i'am intors fatza spre mine.. mai avea putin si ii dadeau lacrimile :|
-Bom.. [am ofat..] Nu trebuia sa iasa asa.. :-s era doar o gluma..
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 6 Icon_minitime

Sus In jos

Dormitoarele baietilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 6 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Camera baietilor» Dormitoarele fetelor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-