KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.
KDPR
Vino alaturi de noi in comunitatea fanilorCoreei. Click pe ,,Inregistrare" si afla informatii despre Coreea, despre anumite seriale, rasfoieste paginile cu poze si spune-ti parerea.

KDPR

 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

Dormitoarele baietilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeDum 05 Iun 2011, 09:31

Rezumarea primului mesaj :

Este o camera foarte mare, cu multe paturi etajate, in care stau toti baietii din campus... Au mai multe dulapuri, si doua televizoare mari.
Sus In jos
AutorMesaj
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 14:48

~Hong Ki~
-Si eu de unde sa stiu ca astepti asa, sprijinit de usa? Frate...tu ai vedenii... Si nu ma intereseaza tehnicile lor. Nu mai vreau sa iau in brate pe nimeni... mi-au ajuns tu desi nu voiam.
Sus In jos
DaMoModeratorDaMo
Rank: Moderator
Mesaje : 3169
Reputatie : 3
Data de inscriere : 20/06/2011
Varsta : 31
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 14:54

~Shi-hoo~

-Aa, nu, ca nu se poate discuta cu tine! constat eu in cele din urma si ii pasez cosul de rufe direct in brate. Poftim, tine-te putin de asta, chiar daca nu-l imbratisezi! ii zic si ma indrept spre usa. Eu am treaba, te-am lasat!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeDum 21 Aug 2011, 14:56

~Hong Ki~
Am mormait ceva ce nici eu n-am inteles si m-am intors cu (,) cosul in brate trantind usa cu piciorul. Sa zica mersi ca nu i-am pus cosul in cap. Am intrat la dus, din nou, si in sfarsit l-am terminat.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 01:37

~Seung~
-Omule parca sunteti doua muieri.. nu mai incapeti?:)).. [totusi tre sa recunosc ca astia doi is tare amuzanti :))..]
L-am vazut pe Hong Ki iesind din baie.. si printre gandurile mele despre cadoul lui Bommie.. mai era si razbunarea >:)..
-Mi'a venit o idee cum sa ne "razbunam" pe Shi Hoo.. si pe tine te'a cam scos din sarite din cate vad :))
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 09:34

~Hong Ki~
-Eu incapeam foarte bine. El cred ca voia sa se dea la mine. Sau credea ca sunt pe ascuns gagica. Da' nu's, sunt baiat 100%.
M-am prefacut ca ma gandesc la ideea lui.
-Pai pe mine nu m-a enervat... da' e aiurea sa te simti ca un gay. Deci orice o fi, spune.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 09:37

~Seung~
-Dupa ce o sa faca curatenie in toata sala de sport logic o sa vina obosit.. si cum nu putem sa ne luam revansa tot cu apa.. ma gandeam la o bataie cu perne.. suntem 2 plus ca o sa fie obosit..>:).. huh? ce zici?
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 10:05

~Hong Ki~
-Ahm, mie imi convine... Ii dau o perna in cap de se duce de-a rostogolu' dupa ce mi-a facut. Auzi dom'le om obsedat. Sta la usa nici dus nu te lasa sa face si apoi iti sare in brate cand esti doar in prosop. Lui sigur ii plac fetele? Stii ce aiurea e senzatia ca te paste sa stai cu un baiat la orizontala?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 10:13

~Seung~
M'a pufnit rasul :)).. presupun ca ii plac fetele din moment ce e cu Hyo Ri :-??.. da' nu se stie niciodata.. ii pot placea si baietii..[spun eu razand :))]..

~Mi Nyu~
Mi se parea mie cam ciudata povestea cu incarcatorul, dar mna.. ce am de pierdut dak ma duc sa vad?..Nimic.. ajunsa in fatza dormitorului.. bat la usa...
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 10:26

~Hong Ki~
-Mda, cine stie. A si daca ciripesti ceva te bat pe tine cu perne. Sau iti fac o baitza. Ca am inteles ca azi tare ti-a mai placut, am zis razand si m-am intors spre dulapul meu sa-mi aleg haine ca inca eram cu prosopul pe mine. Ma rugam la toti sfintii sa nu-mi mai sara vreunu' in brate.
Am auzit pe cineva batand la usa. O fi si Shi Hoo? Si-o fi uitat manusile. Cum eram eu mai aproape de usa am sarit eu sa raspund, dornic sa-l pregatesc cu cateva replici pentru ceea ce avea sa urmeze, dar cand am deschis usa am ramas cu gura cascata, pregatit sa spun ceva dar nu era persoana potrivita. Ce cauta ea aici?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 10:41

~Mi Nyu~
Am vazut ca usa se deschide si am inceput sa zic..
-Mi'a zi..[si m'am oprit cand lam vazut pe Hong Ki.. fara tricou...(uitandu'ma putin mai jos) in prosop!! m'a trecut un fior.."Ce mama naibii?? E Hong Ki.. da' totusi nu lam mai vazut in "tinuta" asta.. recunosc ca arata bine..:D..mereu lam privit ca pe un frate, dar acum.. e diferit.. si mai era si putin ud.. se pare ca debea iesise de la dus..=p~.. Hey! Ce tot faci,Mi Nyu?? Trezestete la realitate.. nu sta asa.. zii de ce ai venit!." chiar dak vroiam sa continui ce incepusem sa zic.. pur si simplu vorbele nu'mi ieseau... probabil privelistea era de vina.. :-"
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 10:48

~Hong Ki~
Am vazut ca daduse in balbaiala. Mda, eram cam sumar imbracat. Daca s-ar putea zice ca eram imbracat.
M-am sprijinit de usa si am intrebat indiferent.
-S-a intamplat ceva?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 10:56

~Mi Nyu~
Mi'am dres glasul.. apoi am spus: [ma rog..am incercat..]
-Nu..doar ca.. ăă..mi'a spus Shi Hoo ca ma cauti.. asa ca..am venit aici.. :-?? [pfoai.. am reusit sa termin propozitia.. frate e cald aici sau mi se pare mie??]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 11:13

~Hong Ki~
Am ramas mirat, apoi m-am enervat. Pe asta il manca rau.
-Nu te-am cautat... Shi Hoo are chef de joaca azi, am zis strambandu-ma.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 11:17

~Mi Nyu~
-Nu?..[aish! ce nemernic..m'a pacalit.. lasa ca vede el!] Atunci nici faza cu incarcatorul nu e adevarata..[spun eu ca pentru mine]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 11:28

~Hong Ki~
-Cum am zis, azi are chef de glume proaste. Si nu stiu despre ce incarcator vorbesti... am zis strambandu-ma iar.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 11:35

~Mi Nyu~
-Zicea ca ti'ai pierdut incarcatorul si.. de fapt ce mai conteaza?.. lasa ca vede el.. :-L ce glume ii dau eu.. :-L
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 11:45

~Hong Ki~
Abia atunci am observat fustita ei scurta si am inghitit in sec. Imi venea sa-mi dau una sa ma trezesc la realitate. Era doar Mi Nyu, ca o sora pentru mine, la ce naiba ma uitam?
-Stai ca avem si eu si Seung o razbunare pregatita. Si nu, nu mi-am pierdut nici un incarcator.
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 11:49

~Mi Nyu~
-Si'o cam cauta..:-L eh.. ar cam trebui sa te las sa te imbraci.. ;)).. ne mai vedem..:) [zambind]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 12:07

~Hong Ki~
-Si-o cauta bine... si ...ahm... da, scuze ca te-am primit cu o astfel de tinuta, am zis scarpinandu-ma in cap. Da. Pa!
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 12:18

~Seung~
Afara aproape se inserase si eu ink imi bateam capul cu ce as putea sa'i iau lui Bommie cadou.. Am asistat [fara sa vreau] la toata discutia dintre Hong Ki si Mi Nyu.. si abea dupa ce a plecat mi'a picat fisa..
-Bineinteles! Mi Nyu! [pocnind din degete] De ce nu mam gandit mai devreme la asta? Ea trebuie sa stie!
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 12:28

~Hong Ki~
M-am speriat ca si el batea apropouri sau ... ce, o placea pe Mi Nyu? Nu, nu...nu se poate... el o place pe Bom right? Aish...
-Imi explici si mie?
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 12:31

~Seung~
-Nu.. adik nu trebuie sa stii deocamdata.. toate la timpul lor.. ;)
Mi'am batut capul toata ziua si raspunsul statea chiar in fatza mea :)) Sigur va fi de acord.. [afisand un zambet satisfacator pe fatza]
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 12:37

~Hong Ki~
Cum adica nu trebuia sa stiu? Ah? Nemernicule, asa ma tratezi tu? Ei bun...
Sus In jos
Yun HeeAdministratorYun Hee
Rank: Administrator
Mesaje : 9626
Reputatie : 13
Data de inscriere : 17/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 12:43

~Seung~
Lam vazut cam nedumerit.. si totusi am decis sa'i explic..
-Chestie e ca.. am nevoie de Mi Nyu sa ma ajute la ceva.. acel ceva fiind cadoul de ziua lui Bommie.. intelegi? Mi'am batut capul toata ziua si nu am gasit nimic.. si cine sa ma poata ajuta mai bine decat Mi Nyu?
Sus In jos
Mi YoungAdmin FondatorMi Young
Rank: Admin Fondator
Mesaje : 6357
Reputatie : 48
Data de inscriere : 05/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Iasi
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitimeLun 22 Aug 2011, 12:55

~Hong Ki~
-Sigur nu eu. Cadourile pentru gagici nu-s pasiunea mea ascunsa, sa stii, am zis ranjind.
Sus In jos
Continut sponsorizat
Rank:
Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dormitoarele baietilor Dormitoarele baietilor - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos

Dormitoarele baietilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 3 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Subiecte similare

-
» Camera baietilor» Dormitoarele fetelor
Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KDPR :: Zona distractiei :: Joc de rol :: Tabara Jeonju-